Tom a Jerry

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
91%
Hra - Jerry Escape
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovku, ve které budete hrát za známé kreslené postavičky z televize Toma a Jerryho. Sbírejte sýry, snažte se navádět Toma do překážek, sbírejte pánve a kladiva, kterým ho pokaždé udeří. Podaří se vám nahrát nejlepší skóre?

 
90%
Hra - Tom And Jerry Killer
Video se načítá

Zábavu si užijete v této postřehovce, ve které budete hrát za Toma nebo Jerryho. Hra je trošku jiná, protože každá postava má jiný úkol, takže to jsou 2 hry. Za Jerryho budete vykrádat lednici s jídlem a házet ho dolů svému parťákovi. Za toma budete sestřelovat Jerryho a jeho parťáka z prádelní šňůry.

 
87%
Hra - Jerry's Dinner
Video se načítá

Jerry si otevřel restauraci a potřebuje vaši pomoc. Vaším úkolem je usadit hosty, vyprosit objednávky, přinést jim ji a samozřejmě vzít peníze. Za každou úroveň, musíte nasbírat několik peněz. Pokud se vám to nepodaří, prohráváte. Během obsluhování musíte byt také rychlý, protože pokud nebudete zákazníci se rozzlobí a odejdou.

 
77%
Hra - Toms Trapomatic
Video se načítá

Tom a Jerry jsou známé animované postavičky. Tom se snaží chytat Jerryho, ale většinou se mu to vůbec nedaří. Vaším úkolem bude pomoci mu v jeho snažení. Vyberte si jednu z místností, v níž budete chytat (kuchyně, obývací pokoj). Tom chce položit past na myš a vy mu musíte pomoct vybrat nejvhodnější místo.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Toms BMX Race
Video se načítá

Mnoho zábavy s komiksovými postavami si užijete ve hře Toms BMX Race. Stačí si vybrat svého hrdinu na kole a vyrazit do závodu. Dále postoupíte pouze v případě výhry, která vede také k odemčení dalších postav.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

69%
Hra - Jerry Dress-Up
Video se načítá

Znáte super kreslený seriál Tom a Jerry, kde spolu neustále soupeří kocour Tom s roztomilým myšákem Jerrym? V této hře se ujmete právě Jerryho, abyste mu podle vlastní fantazie vybraly to nejlepší oblečení, boty i doplňky. Jerryho jste učitě zvyklé vídat bez lidských šatů, jak ale bude vypadat oblečený?

 
66%
Hra - Jerry Way
Video se načítá

Ve hře Jerry Way musíte pomoci Jerrymu s překonáním velkých skoků. Hlavním cílem je sbírání ovoce, které všude kolem.

 
65%
Hra - Tom And Jerry Tractor
Video se načítá

Pomozte Jerrymu s jeho náročnou prací. jeho úkolem je sbírat sýr a připravit ho na určité místo, aniž by mu vypadl. Podaří se vám to?

 
62%
Hra - Tom and Jerry in Super Cheese Bounce!
Video se načítá

Tom and Jerry in Super Cheese Bounce! Princip této hry je velmi jednoduchý a to za pomoci Jerryho přenést sýry do kolečka. Za každý odraz dostanete body, které se vám neustále počítají. Překážet vám v tom bude Tom, který vám bude házet například pánev nebo jiné předměty, kterým se budete muset vyhnout.

 
60%
Hra - Boutique Character Color Plate
Video se načítá

Vymaľujte si vaše obľúbené kreslené postavičky z filmov a seriálov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Dora a hello Kitty. Príjemnú zábavu.

 
58%
Hra - Jerry Steal Cheese
Video se načítá

Kocour Tom a myšák Jerry jsou nerozlučná animovaná dvojice. Tváří se jako nepřátelé na život a na smrt, ale v podstatě jeden bez druhého nemůžou být. Tom se vždy pokouší vymyslet nějaký fígl, aby mohl Jerryho chytit, ale pokaždé jeho plány selžou. Tentokrát se ho pokusí nachytat na chutný kousek sýra. Dokážete Jerrymu pomoci s útěkem?

 
56%
Hra - Hammer Jerry 2
Video se načítá

Před sebou máte devět myších děr, ze kterých vylézá slavný myšák Jerry. Hrajete z pohledu kocoura Toma, který s palicí zlomyslně číhá, až Jerry vyleze. Vaším úkolem je za minutu udeřit Jerryho co nejvíckrát to půjde. Hra je náročná na postřeh, Jerry je neuvěřitelně rychlý. Zkuste být ještě rychlejší.