Kuličky

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Sort IT

Dokážeš ve všech připravených levelech seřadit kuličky vždy takovým způsobem, aby byly vždy v jedné báni kuličky pouze jedné a té samé barvy? Na první pohled to zní velmi jednoduše, ale už po pár pokusech rychle zjistíš, že to zase tak jednoduché není. Ve hře je důležité logicky přemýšlet a plánovat dopředu, kterou kuličku kam umístíš. Tak vzhůru do toho.

 
85%
Hra - Magical Bubble Shooter

Ujmi se role příšerky osvobozovatelky. Střílením barevných kuliček trefuj na hrací ploše kuličky stejné barvy a tím tak čisti prostor před tebou a zároveň osvoboď všechny příšerky uvězněné v bublinách. Máš však omezené zásoby barevných kuliček, takže musíš mířit dobře a přesně. Zvládneš osvobodit všechny roztomilé příšerky?

 
75%
Hra - Rocket Road

Máme tu start do nového týdne a jelikož nám venku počasí moc barevné krásy nedopřeje, nabízí se nám tato líbivá barevná hra, ve které máš za úkol se svojí vesmírnou raketkou projíždět závodní trať, sbírat kuličky stejné barvy, jako je tvé raketky a vyhýbat se všem nástrahám, které na tebe číhají.

 
88%
Hra - Bubble Woods
Video se načítá

Ve hře Bubble Woods bude tvým úkolem střílet barevné kuličky z kanónu. Nad tebou už totiž čeká zástup spousty barevných kuliček a ty je můžeš rušit tak, že do seskupení kuliček jedné barvy střelíš kuličku téže barvy.

 
72%
Hra - Sparkle 2
Video se načítá

Postřehovka, ve které budete sestřelovat stejně barevné kuličky. Pro sestřelní musí být minimálně tři stejné. Můžete získat i bonus.

 
77%
Hra - Dots Revamped
Video se načítá

Pohybuje se hustým polem pohybujících se zelných kuliček a vyhni se jim. naopak modré kuličky jsou Tvým cílem a je třeba je posbírat. Dokážete si poradit a nasbírat ji co nejvíce?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Mine Blast
Video se načítá

Odstraňte z hrací plochy všechny barevné kuličky dříve, než se dostanou k východu na druhé straně hrací plochy. K dispozici budete mít kanón, ze kterého je potřeba kuličky vystřelovat tak, abyste spojili aspoň tři stejné barvy a tím je odstranili.

 
68%
Hra - Fairy Town
Video se načítá

Dokážete odstranit všechny kuličky? Zní to jednoduše, ale nebude tomu tak. Máte omezený počet munice, takže každý tah může znamenat výhru nebo prohru. Takže si dobře rozmyslete, kam budete střílet.

 
76%
Hra - Farm Loops Blast
Video se načítá

V této postřehové logické hře budete mít za úkol zabránit ptáčkům, aby se dostali na konec své cesty. Za použití děla musíte vystřelovat na plochu ptáčky tak, abyste vždy spojili ty, které jsou stejné barvy. Při zásahu některých ptáčků získáte bonus, který vám může velmi pomoci.

 
79%
Hra - Dark Roller
Video se načítá

Cílem hry je pohybovat koulí po lávkách, které jsou důmyslně rozmístěny a také je stále těžší se přes ně dostat. Je nutné postupovat pomaleji, protože jinak jistě spadnete a začnete zcela od začátku.

 
74%
Hra - Poclop
Video se načítá

Dobrý postřeh je základem pro tuto hru. Musíte podle zadání ničit kuličky daných barev. Nápovědou je také fakt, že plocha se vždy zbarví tak, jakou kuličku máte zničit jako další.

 
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video se načítá

Tvým úkolem je odstranění všech kuliček z herního pole v každém levelu. I když to bude nejdřív snadné, časem se to stane těžší a těžší, bude přibývat více červených překážek. Těch se nesmíš dotknout, protože když se ti to povede, přijdeš o život. Zvládneš i tak projít všechny levely?

 
80%
Hra - Rainbow Lines
Video se načítá

Cílem této logické hry je spojovat kuličky stejných barev. Aby kuličky zmizely, musíte do rady dostat alespoň čtyři. Po každém pohybu se na ploše objeví nové kuličky, takže si musíte dávat pozor, abyste nezaplnili celou hrací plochu, jinak se nebudete mít kam pohnout.