Kuličky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
64%
Hra - Jelly Cannon
Video se načítá

Jaké by to mohlo být, kdybyste dostali kanón, který vystřeluje modré želé, si můžete vyzkoušet v následující hře. Vaším úkolem bude v každé úrovni spojit cílový počet žlutých želé do jedné velké hromady. Na začátku každé úrovně dostanete sto bodů a pokaždé, když vystřelíte, tak se vám jeden bod odečte.

 
63%
Hra - Biff and Baff - Rolling
Video se načítá

Používejte směrové šipky, abyste pohybovali s modrým Biffem a červeným Baffem. Zmáčkněte mezerník, abyste vystřídali Biffa s Baffem. Pomozte Biffovi a Baffovi k cestování napříč šesti světy s pěti úrovněmi v každém světe. S Baffem sbírejte hvězdičky, abyste získali body, zatímco pro Biffa jsou lepší klíče. Odemykat bude Baff.

 
62%
Hra - Bounce Avoider
Video se načítá

Tato online hra vyzkouší tvůj postřeh. Úkolem je zničit nepřítele v podobě bílých kuliček. Pohybuješ se šipkami vodorovně a pokud máš dostatek energie, můžeš se pohybovat i nahoru a dolů. Sleduj ukazatel enerie!

 
61%
Hra - Bubble Hit Pony Parade
Video se načítá

Bubble Hit Pony Parade je super hra typu bubble shooter, ve které je Vašim úkolem zbavit se všech kuliček na herní ploše. Všechny milovnice koní jistě potěší, že jsou na kuličkách vyobrazení koníci. Když se Vám podaří vystřelením jedné kuličky spojit tři a více další stejné barvy, pak zmizí. Hlavně nesmíte dopustit, aby se kuličky dostaly až ke spodnímu okraji a Vašemu vystřelovacímu zařízení.

 
60%
Hra - Fluffy Ball
Video se načítá

V této povedené logické hře budete zachraňovat malou, huňatou kuličku. Budete zapotřebí vaše rychlá reakce, protože kulička je neustále v pohybu a vy jí tvoříte cestu až do cíle. Myslíte si, že na to máte?

 
59%
Hra - Bubble Raid
Video se načítá

V této hře na skóre bude vaším hlavním úkolem sestřelit co nevíce bublin. Nebude to nic snadného, protože po cestě nesmíte narazit do zdi nebo do bublin. Ovládání je velmi citlivé, takže doporučujeme dělat krátké pohyby, abyste se vůbec mohli trefit. Zvládnete nahrát TOP skóre?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

52%
Hra - Marble Madness
Video se načítá

Pojďte si procvičit svůj postřeh ve hře s maličkou kuličkou. Před sebou budete mít náročnou trať, kterou musíte s kuličkou projet tak, abyste ji neztratili. Pohybujete se směrovými šipkami. Máte omezený časový limit, během něhož se musíte s kuličkou dostat do jamky na úplném konci dráhy. Dokážete udržet kuličku na trati?

 
50%
Hra - Zuma Kangaroo
Video se načítá

Už jste si někdy hráli s klokanem s kalhotkami s velkými kapsami? Že ne? Nyní máte skvělou příležitost. Klokan má totiž spoustu kuliček, které chce s vaší pomocí vystřelovat a ničit tak dlouhého hada z dalších kuliček. Pokud vytvoříte skupinku o minimálně třech stejně barevných kuliček - zmizí. Celého hada musíte zničit dříve, než dojede na konec nakreslené cesty.

 
50%
Hra - Bubbles Game
Video se načítá

Odstraň všechny bublinky dříve než dosáhnou spodní části. Vystřeluj bublinky, spojuj trojice stejné barvy a hraj opravdu rychle. Je to bombová gameska pro chytré dívky.

 
49%
Hra - Jolls
Video se načítá

Jak správně rozmístit barevné kuličky ve hře Jolls, je tou správnou otázkou. Musíte s nimi totiž posbírat malé kuličky, které jsou rozmístěny na mapě. Pokud jedna kulička zůstane, pak opakujete level. Pokud se Vámi umístěná kulička zasekne, ani level nedokončíte.

 
42%
Hra - Magic Gem
Video se načítá

Maličký Kašpárek je velkým hrdinou téhle hry. Můžete si hrát pouze s ním, nebo hrát proti počítačovému Kašpárkovi. Vaším úkolem je šipkou dolů na klávesnici chytat barevné kuličky - od stejné barvy jich můžete chytit více najednou - a poté je o kousek dál zase šipkou nahoru vyhodit vzhůru. Pokud je srovnáte tak, že budou minimálně 3 stejně barevné kuličky nad sebou, zmizí a vy získáte body. Pokud se řady kuliček dostanou příliš nízko, hra pro vás i Kašpárka skončí.

 
50%
Hra - Day of the Bobteds - logická návykovka
Video se načítá

Útlá minihra, která v sobě skrývá hodiny a hodiny zábavy. To je hra Day of the Bobteds. Zadání je velice jednoduché - vhozenými kuličkami musíte trefit všechny předměty, které jsou různě rozmístěny v důmyslném bludišti. Často budete muset využít odrazů, promyslet počáteční pozice koulí a další věci.

 
73%
Hra - Peg Solitaire - další chytlavka
Video se načítá

Peg Solitaire je další z řady jednoduchých logických her, od kterých se jen tak neodtrhnete. Cílem je vyskákat všechny kameny na ploše tak, aby zbyl pouze jediný. Každá úroveň je omezena časem a náhodně vygenerována.