Zuma

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Tropical Jungle Rumble
Video se načítá

Prověřte svůj postřeh i rychlost reakcí v další super hře typu zuma, ve které se dostanete do hluboké džungle a budete bránit vchod do svatyně před postupujícími kuličkami. Těm v postupu zabráníte jen tak, že z děla vystřelíte další kuličku a podaří se Vám tak spojit 3 a více kuličky stejné barvy, které tím pádem zmizí. Až se zbavíte úplně všech kuliček postoupíte do dalšího kola.

 
79%
Hra - Honey Trouble
Video se načítá

Medvídek se dostal do obtíží. Chtěl by získat med, ale neví jak na to. Trefujte se kuličkami se včelkami do stejných barev. Pokud trefíte alespoň tři kuličky v řadě, zmizí. Dokážete vymazat všechny kuličky se včelkami z cesty? Nesmí se vám dostat na konec dráhy. Hra obsahuje hodně úrovní, dokážete je projít všechny?

 
79%
Hra - Dolphin Pop
Video se načítá

Zábavná hra s delfínem. Používejte myš ke střílení balónků na řetěz. Dostaňte k sobě tři nebo více balónků stejně barvy, abyste se jich zbavili. Mezerníkem změníte barvu stříleného balónku. Získávejte více bodů za řetězce, komba a střílení ovoce. Dostaňte se do další úrovně skórováním dostatečného počtu bodů.

 
75%
Hra - Mystic India Pop
Video se načítá

Postřehová hra Mystic India Pop je výborná na odreagování. Stačí střílet barevné kuličky do oblastí stejné barvy na hadovi, který se postupně blíží do cíle. Celého hada musíte rozstřílet dříve, než se dostane do svého cíle, jinak prohrajete.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Lucky Balls
Video se načítá

Velice oblíbeným herním tématem je různé spojování tří stejných symbolů. Podobně je tomu i ve hře Lucky Balls. Na obrazovce postupně vyskakují barevné míčky. Vaším úkolem je seskupit vždy alespoň 3 míčky stejné barvy.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
55%
Hra - March Zuma
Video se načítá

Princip logické hry March Zuma je jednoduchý - do fronty směřující do cirkusu musíte zapasovat panáčky tak, aby byli vždy 3 vedle sebe se stejnou barvou. Sledujte ve frontě zářící panáčky - pokud je vyřadíte, získáte bonus a jste jedním krokem v další úrovni.

 
50%
Hra - Zuma Kangaroo
Video se načítá

Už jste si někdy hráli s klokanem s kalhotkami s velkými kapsami? Že ne? Nyní máte skvělou příležitost. Klokan má totiž spoustu kuliček, které chce s vaší pomocí vystřelovat a ničit tak dlouhého hada z dalších kuliček. Pokud vytvoříte skupinku o minimálně třech stejně barevných kuliček - zmizí. Celého hada musíte zničit dříve, než dojede na konec nakreslené cesty.

 
46%
Hra - Golden Squirrel 2
Video se načítá

V této postřehovce budete hrát za malou zlatou veverku, se kterou budete spojovat kameny stejné barvy. Vypadá to jednoduše, ale není. Musíte být opravdu rychlí, protože kameny se pohybují velmi rychle. Tak komu z vás se podaří dostat až do posledního levelu?

 
66%
Hra - Piboliada - mix pinballu a logiky
Video se načítá

Logická hra Pinboliada staví na obvyklém úkolu seskupit 3 kuličky stejné barvy. Bonusy můžete zvýšit pomocí prvků známých z pinballu. Pěkná online hra, ale těžká.

 
78%
Hra - Pearls for Pigs
Video se načítá

Minihra pro ty, kteří mají rádi střílečky. Tvým úkolem je sestřelit co nejvíce barevných perel. Měníš si barvy nábojů mezerníkem a pokud trefíš perlu stejné barvy, získáváš body a větší šanci na další zásahy. Skóre se počítá a můžeš tedy soutěžit s kamarády.

 
76%
Hra - Funny Animals
Video se načítá

Pojďte se bavit se zvířátky. Sbírejte tři nebo více zvířátek stejné barvy v jednom řádku. Snažte si získat bonus likvidací více zvířat za sebou. Sbírat můžete také různé bonusy - fialová zpomaluje zvířata, žlutý terč vám zaměřuje šipku, růžová kolečka zvýší rychlost vaší střelby. Hra se skládá z celkem šestnácti úrovní.

 
69%
Hra - Sushi Chain
Video se načítá

Vítejte v sushi baru. Stanete se kuchařem, který před sebou má obrovský posuvný pás, na němž přijíždí vybrané pochoutky. Vytvářejte série tří a více stejných jídel, abyste vyčistili hrací plochu. Vlevo nahoře můžete zjistit, jaké jídlo přijde na řadu v příštím tahu. Dokážete se zbavit všech jídel a získáte dostatek financí?