Kuličky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Bubble Fox
Video se načítá

Přesným střílením kuliček si ve hře Bubble Fox můžete ulehčit práci. Musíte je však namířit tak, abyste spojili vždy alespoň tři kuličky stejné barvy. Jakmile se Vám takto podaří odstřelit kuličky v horních řadách, pak odpadnou i všechny na ně zavěšené.

 
77%
Hra - Toetrix
Video se načítá

Hra Toetrix je určena pro milovníky logických her a řešení problémů. Cílem hry je rozmístit všechny kuličky tak, aby se dostaly do mezer v obvodové stěně.

 
65%
Hra - Tidy Bubble
Video se načítá

Hra Tidy Bubble vyžaduje od hráče velmi dobrý odhad a postřeh. Musíte aktivovat většinu kuliček, které se náhodně pohybují v hracím poli. Kuličky se mohou aktivovat také navzájem, což je zajisté velká výhoda.

 
72%
Hra - Gravity Pearl
Video se načítá

Postřeh je důležitý během hraní hry Gravity Pearl. Musíte klikat na co největší skupiny barevných kuliček, abyste je odstranili. Kliknete-li na jedinou kuličku, pak přijdete o speciální bombu. Kolik kol dokážete překonat?

 
70%
Hra - Quad Bubble Extreme
Video se načítá

Ve hře Quad Bubble Extreme musíte prokázat velký postřeh. Je nutné abyste odstranili co nejvíce kuliček, dříve než dopadne další řada shora. Jakmile se zablokuje hrací pole, máte smůlu.

 
84%
Hra - Marblelicious
Video se načítá

Pokud máte rádi logické hry tak tato je pro vás přímo jako stvořená. Vaším úkolem bude správně poskládat kuličky podle barev. To si můžete zkontrolovat podle teček, které uvidíte vedle kuliček. Zvládnete je poskládat tak, abyste mohli postoupit dále?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
72%
Hra - Totem Balls 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude zničit všechny červené kuličky, které se nacházejí na hrací ploše. Abyste je mohli zničit musíte je zasáhnout za pomoci vystřelovaných kuliček. Čím méně střel použijete, tím vyšší skóre získáte.

 
80%
Hra - Rainbow Lines
Video se načítá

Cílem této logické hry je spojovat kuličky stejných barev. Aby kuličky zmizely, musíte do rady dostat alespoň čtyři. Po každém pohybu se na ploše objeví nové kuličky, takže si musíte dávat pozor, abyste nezaplnili celou hrací plochu, jinak se nebudete mít kam pohnout.

 
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video se načítá

Tvým úkolem je odstranění všech kuliček z herního pole v každém levelu. I když to bude nejdřív snadné, časem se to stane těžší a těžší, bude přibývat více červených překážek. Těch se nesmíš dotknout, protože když se ti to povede, přijdeš o život. Zvládneš i tak projít všechny levely?

 
74%
Hra - Poclop
Video se načítá

Dobrý postřeh je základem pro tuto hru. Musíte podle zadání ničit kuličky daných barev. Nápovědou je také fakt, že plocha se vždy zbarví tak, jakou kuličku máte zničit jako další.

 
79%
Hra - Dark Roller
Video se načítá

Cílem hry je pohybovat koulí po lávkách, které jsou důmyslně rozmístěny a také je stále těžší se přes ně dostat. Je nutné postupovat pomaleji, protože jinak jistě spadnete a začnete zcela od začátku.

 
76%
Hra - Farm Loops Blast
Video se načítá

V této postřehové logické hře budete mít za úkol zabránit ptáčkům, aby se dostali na konec své cesty. Za použití děla musíte vystřelovat na plochu ptáčky tak, abyste vždy spojili ty, které jsou stejné barvy. Při zásahu některých ptáčků získáte bonus, který vám může velmi pomoci.

 
68%
Hra - Fairy Town
Video se načítá

Dokážete odstranit všechny kuličky? Zní to jednoduše, ale nebude tomu tak. Máte omezený počet munice, takže každý tah může znamenat výhru nebo prohru. Takže si dobře rozmyslete, kam budete střílet.