Kuličky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Bubble Shooter
Video se načítá

Bubble Shooter je jedna z nejoblíbenějších miniher, které si můžete na internetu zahrát. Na hracím poli máte barevné balónky, ke kterým vystřelujete vždy po jednom balónku. Cílem je seskupit alespoň tři balónky stejné barvy. Dobře a rychle přemýšlejte, kam balónek umístíte, neboť celá řada postupně klesá...

 
78%
Hra - Color Balls Solitaire 2
Video se načítá

Color Balls Solitaire je klasická hra typu bubble shooter, ve které je Vašim úkolem odstranit všechny kuličky z hracího pole. Podaří se Vám to tak, že vystřelením kuličky z kanónu spojíte minimálně tři ve stejné barvě a ty pak zmizí. Musíte být ale rychlí, protože herní pole se neustále posouvá smerem dolů a když první kulička dosáhne spodního okraje, hra pro Vás končí.

 
78%
Hra - Factory Balls The Christmas Edition
Video se načítá

V této logické hře budete muset barvit a zdobit koule tak, aby vypadaly jako obrázku v pravém horním rohu. Podaří se vám všechny koule správně obarvit?

 
75%
Hra - Balls
Video se načítá

Zahrajte si proti počítači hru podobnou piškvorkám. Vaším úkolem je docílit toho, aby vaše 4 míčky byly ve vodorovné, svislé nebo diagonální řadě. Celkem návykovka, což oceníte hlavně v práci:).

 
75%
Hra - Tealy And Orangey
Video se načítá

Vyzkoušejte i koordinaci svých pohybů. Obrazovku hry máte rozdělenou na dvě poloviny. Každá je jinak barevná. V každé polovině je určitá trasa a kuličky. Musíte projít celou trasu s oběma kuličkama najednou. Ale pozor, trasy jsou jiné a vy musíte obě kuličky dostat až na konec. Čím vyšší level budete mít, tím náročnější trasa bude.

 
75%
Hra - Blob's Story
Video se načítá

Přinášíme vám logickou hru, ve které bude vaším hlavním úkolem dostat jednu kuličku až k té druhé. Musíte šikovně přeříznout lano tak, aby po cestě k té druhé kuličce ta vaše vysbírala nejlépe všechny kytičky. Zvládnete všechny levely vysbírat všechny kytičky a shledat se s druhou kuličkou?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Sticky Blobs
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou logickou hru, ve které musíte pomoci lepkavým kuličkám dosáhnout jejich sladké odměny. Pohybujete se tak, že vytváříte další kuličky do řetězu, které jsou na sobě vzájemně přilepené. Na kuličku stačí kliknout a potáhnout libovolným směrem, tím se vytvoří další kulička. Máte však omezenou zásobu černé tekutiny, tak přemýšlejte!!

 
72%
Hra - Magnetic Balls
Video se načítá

Spojujte balónky stejné barvy. Tak to je hlavním úkole v této hře. Zní to snadně. Různě barevné balónky se kupí kolem jednoho stálého balónku, Vaším úkolem je klikat na shluky balónků alespoň dvou od stejné barvy. Ty pak zmizí a uvolní místo pro další balónky, které časem přiletí. Jakmile ale kliknete na samostatný balónek, ubyde Vám jeden život ze tří.

 
72%
Hra - Santa's Candy
Video se načítá

Zahrajte si tento bubble shooter, ve kterém budete pomáhat Santovi lovit dárky, které jsou obklopeny bonbóny. Pomocí děla je spojujte a oddělávejte. Myslíte si, že zvládnete vyřešit všechny levely?

 
70%
Hra - Contour
Video se načítá

Hra Contour prověří Vaši prostorovou představivost tím, že Vás donutí modelovat terén tak, abyste dostali kuličku do jamky. Ne vždy je to jednoduché díky polím, které mohou kuličku urychlit, zpomalit a také teleportovat.

 
68%
Hra - Drop it
Video se načítá

Každý objekt ve hře Drop It má jinou hodnotu. Za zelené objekty si připisujete plusové body, zatímco za červené mínusové. Čtvereček má hodnotu jedna, malé kolečko má hodnotu dva, velké kolečko symbolizuje deset bodů a hvězdička je za šestnáct bodů. Celkem hra obsahuje dvacet pět úrovní. Poradíte si se všemi?

 
66%
Hra - 3D Tilt
Video se načítá

V této hře je nutné správně nastavit plochu, aby se koule mohla bez problémů dostat skrze bludiště. Dávejte pozor, aby se nikde nezasekla a koule se vždy dostala do svého cíle.

 
65%
Hra - Totem Balls
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Odreagování najdete u hry Totem Balls. nemusíte přemýšlet, pouze stačí střílet kuličky do obrazců, které jsou složeny z barevných čtverečků a kuliček. Počet výstřelů je samozřejmě omezený, takže se snažte trefit co nejvíce cílů během jediného pokusu.