Kuličky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
73%
Hra - Circlo 2
Video se načítá

Cíl hry Circlo 2 je jednoduchý - na hrací ploše máte balónky různých barev, spojte vždy alespoň tři stejné barvy a postupně je dostaňte všechny ven. V každé úrovni máte časový limit 120 sekund. Kromě osmi barevných balónků jsou ve hře i bonusové, např. bomba nebo duhovka, která změní automaticky barvu. Ikdyž je Circlo 2 graficky ne zrovna přitažlivá hra, herně se jedná o velice chytlavý kousek.

 
66%
Hra - Piboliada - mix pinballu a logiky
Video se načítá

Logická hra Pinboliada staví na obvyklém úkolu seskupit 3 kuličky stejné barvy. Bonusy můžete zvýšit pomocí prvků známých z pinballu. Pěkná online hra, ale těžká.

 
83%
Hra - Clusterz
Video se načítá

V této skvělé logické hře, ve které je vašim úkolem vystřelit barevnou kuličku a spojit tak tři kuličky stejné barvy, aby zmizeli se setkáte s mnoha zvláštnostmi, které vás ve hře překvapí a okoření jí.

 
59%
Hra - Arcade Lines
Video se načítá

Skvělá logická minihra Arcade Lines je již sice trochu starší, ale stojí za to si ji připomenout. Vaším úkolem je na hracím poli seskupit vždy 5 kuliček stejné barvy, a to vodorovně, svisle, nebo diagonálně.

 
75%
Hra - Ocean Bubble
Video se načítá

V oceánu kdeco bublá. Vaším úkolem bude uspořádat bublinky. Likvidujte je spojováním čtyř nebo více bublinek stejné barvy. Hra má spoustu úrovní. Abyste plnili jednotlivé úrovně, máte zobrazen počet žádaných bublinek. Jak daleko až dokážete projít? Jak vysoké bude vaše výsledné skóre? To vše si můžete zjistit právě teď.

 
71%
Hra - Bubble Mover
Video se načítá

Přesouvejte bublinky a hrajte si s nimi. Pokud uvidíte skupinky dvou nebo více bublinek stejné barvy, klikněte na ně a ony zmizí. V některých bublinkách jsou uschovány perly, získejte je propichováním bublinek. Nasbírejte čtyři rozdílné druhy perel a získáte speciální bonus. Hra má několik úrovní. Můžete si zahrát i nekonečný mód.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Grunge Balls
Video se načítá

Roztodivné kulaté příšerky se rozmnožily a vaším úkolem bude je házet do záchodové mísy. Záchodová mísa je umístěna na obrazovce a u ní se nachází obrázek, který vám ukazuje, jaká příšerka do daného záchoda patří. Dokážete mířit přesně? Hra obsahuje celkem dvacet náročných úrovní, které musíte vyřešit.

 
79%
Hra - Bubbulz
Video se načítá

jsme středně velká červená chobotnice, která má v ruce nebezpečnou zbraň. Tato zbraň v sobě obsahuje kapky vody, které jsou ovšem nebezpečné pouze pro barevné bublinky, které musíte na co nejméně výstřelů prasknout. Nastavte pohybem myši správný úhel a kliknutím vystřelte, čím déle klik podržíte, tím více vody z pistolky vyteče. Pokud zničíte všechny bubliny - ve správném pořadí - postoupíte do dalšího levelu. Na každý level máte omezený počet střel.

 
25%
Hra - Bubbles Extreme
Video se načítá

Všude jsou samé barevné bublinky! Aby se vám podařilo bublinky vymazat, máte k dispozici kanón, který bude střílet další bublinky. Vaším úkolem bude trefovat se na stejné barvy, tím odstřelíte další bublinky. Uprostřed vašeho kanónu je barva, kterou budete střílet. Vedle ní je další bublinka, ta zobrazuje, jaká bublinka přijde na řadu příště.

 
58%
Hra - Disappearing Path
Video se načítá

Hra Disappearing Path skvěle prověří Vaše reakce a také přemýšlení. Musíte nakreslit terén tak, aby kulička dojela až k vlajce a také posbírala všechny hvězdičky po trase. Není to tak jednoduché, protože cesta, kterou nakreslíte se bude rozpadat a mnohdy ji musíte doplnit nebo nakreslit její pokračování.

 
100%
Hra - Alchemystery
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, ve které bude vaším cílem dostat kuličku do vrátek. Abyste si otevřeli vrátka do dalšího levelu, tak musíte po cestě sesbírat všechny zlaté kuličky. Nebude to tak jednoduché, protože kulička někdy je jiné velikosti nebo materiálu, takže je budete muset měnit. Zvládnete všech 21 levelů?

 
41%
Hra - Cups Game
Video se načítá

Vyzkoušejte, jak jste na tom se svým postřehem. Máte před sebou 3 kelímky, se kterými míchá dealer. Vaším úkolem bude uhádnout, ve které z nich je schovaná kulička. Vypadá to velmi jednoduše, ale nejlepší bude, když si to zkusíte na vlastní kůži.

 
88%
Hra - Balls Brothers
Video se načítá

V této logické hře budete osvobozovat uvězněné balónky. Ze začátku vám hra přijde jednoduchá, ale později začne přituhovat. Hra je zábavná a jen tak se od ní neodlepíte, dokud jí nedohrajete. Máte na to osvobodit všechny míčky?