Házení na cíl

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

65%
Hra - Basketball Street
Video se načítá

Máme tu pro vás menší výzvu. Nastřílejte co nejvíce bodů do koše. Stačí pouze kliknout, nastavit trajektorii přímo do koše a znova kliknout. Myslíte si, že se zvládnete pokaždé trefit?

 
65%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá

Dokážete ukrást co nejvíce jídla před Oggym? Nebo také ho ochránit před škodíky, záleží na tom za koho budete hrát.

 
64%
Hra - Basketball Championship 2012
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Super hra na skóre, ve které budete házet míčem na koš. Musíte však míč dostat přes mnoho překážek. Za každý restart navíc přijdete o drahocenné body. Hra obsahuje 30 různých levelů.

 
63%
Hra - Darts
Video se načítá

Šipky jsou velmi oblíbenou hrou mezi všemi generacemi. Dají se hrát jak doma, tak i někde v restauracích. Často se pořádají i turnaje. Pokud si chcete šipky natrénovat, zapněte si tuto hru. Můžete si vzkoušet jak jste na tom. Budete házet šipky. Zvolte si místo, a zamiřte. Body se Vám budou z původního počtu odečítat a vy se snažte co nejdříve dosáhnout nuly, po co nejmenším počtu hodů.

 
62%
Hra - Mini Heads
Video se načítá

Mini Heads je logická hra, ve které bude vaším úkolem ustřelovat klobouky postavám. Dávejte pozor, ať je netrefíte taky, protože když spadnou tak musíte opakovat level. Máte na to se dostat až do posledního levelu?

 
59%
Hra - Black Ace Darts
Video se načítá

Ve hře Black Ace Darts bude vaším úkolem házet šipky na terč. Máte celkový počet deseti šipek a pokaždé se musíte trefit co nejblíže středu. Hra vám bude počítat, kolik bodů se vám podaří nasbírat. Házení šipek není nejjednodušší, musíte šipku správně nasměrovat a taženě hodit. Kolik bodů se vám podaří nahrát?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
57%
Hra - Fragger
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zničte všechny své nepřátele za pomoci granátů. S nimi musíte zacházet opatrně, ale zároveň přesně, abyste svůj cíl zasáhli.

 
56%
Hra - Big Evil Robots
Video se načítá

Velcí ďábelští roboti se vzbouřili proti lidskému pokolení a rozhodli se zničit všechny obyvatele Země. Dokážete likvidovat roboty s malým chlapcem? Čím přesnější budete, tím více bodů na cestě nasbíráte. Musíte vždy zamířit na jádro, které potřebujete rozbít, abyste zlikvidovali robotické nestvůry.

 
51%
Hra - Angry Birds Halloween Boxs
Video se načítá

Ptáci se v této hře pořádně naštvali. Sestřelujte všechny krabičky s rozzuřenými ptáky. Když všechny krabice spadnou, úroveň se ukončí. Hra má osmnáct zajímavých a obtížných úrovní. Dokážete projít všechny? Na každou úroveň máte předem stanovený časový limit, který musíte splnit, jinak se vám nepodaří úroveň splnit.

 
50%
Hra - 3 Point Shootout
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Hoďte si na koš a získejte co nejvíce bodů. Bránit vám v tom bude pouze boční vítr, který se zobrazuje nad košem. Když naházíte dostatek bodů, tak se dostanete do dalšího kola. Jste omezeni časem.

 
46%
Hra - Funny Zoo
Video se načítá

Máte rádi zvířátka a chodíte často do ZOO? Zvířátka jsou mírumilovná, ale může se stát, že Vám vyhlásí válku. Přesně tak se stalo v této hře. ZOO je sice zábavná, ale pokud na Vás začne útočit zuřivý opičák, není to až taková sranda. Vy se nesmíte nechat a samozřejmě na něj taky útočit. Musíte si dávat pozor, jakým směrem fouká vítr, abyste podle toho určili sílu svého hodu. Opičáka musíte skolit dřív, než on Vás.

 
59%
Hra - Truck So Fun
Video se načítá

Užijte si spoustu zábavy s nákladními auty. Pouštějte pneumatiky do odpovídajích barevných náklaďáků. Používejte směrové šipky k pohybu dělníka. Mezerníkem vypouštějte pneumatiky. Dokážete se bezpečně trefovat do náklaďáků, aby vám pneumatika nespadla na zem? Čím více bodů získáte, tím se přiblížíte k postupu do další úrovně.

 
79%
Hra - Snow Problem
Video se načítá

Sněhoví panáci, které si všichni v zimě staví jen tak pro radost, umí být i docela zákeřní. Nebojí se škodit snowboardistům, kteří se prohánějí na svazích. Ovládejte takového sněhuláka a strefujte projíždějící kolem. V každém levelu máte dán určitý počet snowboardistů, které musíte sestřelit. Uvidíte, že sestřelování není snadné, ale jakmile se do toho dostanete, vše Vám půjde snadno.