Šipky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Risky Darts
Video se načítá

Házení šipkami na terč je velmi oblíbenou zábavou. Pokud se ale do středu terče připevní člověk a vy se do něj nesmíte strefit. Musíte pouze trefovat terče, které jsou rozmístěny kolem člověka. Kolo se bude čím dál tím rychlej točit, takže bude růst i náročnost strefovat se do terčů. Snažte se terče strefit co nejmenším počtem pokusů.

 
75%
Hra - Šipky online - Dart
Video se načítá

Pakliže rádi hrajete šipky, nebo si hraní šipek chcete vyzkoušet na počítači, tak jste tu na správném místě. Tato hra simuluje šipky a má několik herních módů - Fun mode, Real mode a Challenge mode. Každý z módů je v něčem odlišný. Ve Free mode je vaším úkolem házet šipky a získat největší možný počet bodů. V Real mode musíte hrát s 301, 501 nebo 1001 body. Vaším cílem je nasbírat nulu jako první. Challenge mode vás postaví proti počítači a za určitou dobu musíte nasbírat více bodů, než dokáže počítač.

 
63%
Hra - Darts
Video se načítá

Šipky jsou velmi oblíbenou hrou mezi všemi generacemi. Dají se hrát jak doma, tak i někde v restauracích. Často se pořádají i turnaje. Pokud si chcete šipky natrénovat, zapněte si tuto hru. Můžete si vzkoušet jak jste na tom. Budete házet šipky. Zvolte si místo, a zamiřte. Body se Vám budou z původního počtu odečítat a vy se snažte co nejdříve dosáhnout nuly, po co nejmenším počtu hodů.

 
59%
Hra - Black Ace Darts
Video se načítá

Ve hře Black Ace Darts bude vaším úkolem házet šipky na terč. Máte celkový počet deseti šipek a pokaždé se musíte trefit co nejblíže středu. Hra vám bude počítat, kolik bodů se vám podaří nasbírat. Házení šipek není nejjednodušší, musíte šipku správně nasměrovat a taženě hodit. Kolik bodů se vám podaří nahrát?

 
60%
Hra - Dart Challenge
Video se načítá

Na začátku máte 500 bodů a postupně s emusíte dostat na nulu, což je opačný postup než u většiny her. V těchto šipkách musíte v co nejmenším počtu hodů snížit skóre na nulu. V kolika pokusech to dokážete? Můžete uspořádat turnaj mezi přáteli kdo se na nulu dostane s nejmenším počtem hodů. Snažte se strefovat do vysokých čísel. Ovšem mížení není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Šipku ovládáte myší.

 
91%
Hra - Dartmaster 2
Video se načítá

Dartmaster 2 je klasická hospodská hra, kde bude vaším úkolem házet šipky. Hra je velice hezky graficky zpracována a je velice jednoduchá na ovládání. Hlavním cílem, jak už sám název napovídá, je stát se hospodským mistrem v házení šipek. Úkol vám bude znesnadňovat stále se pohybující ukazatel místa vašeho hodu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
60%
Hra - Dartmaster
Video se načítá

Šipky, výborná hra, kterou můžete hrát s rodinou nebo s přáteli. Je velmi jednoduchá na pochopení pravidel, ale těžká na soustředění. Musíte mít pevnou ruku a správný švih. Důležité je zamířit, abyste věděli, kam šipka poletí. Samozřejmě, čím blíž ke středu šipku hodíte, tím víc bodů získáte. Terč si můžete pořídit i domů a budete hrát ve skutečnosti.

 
58%
Hra - Darts Cricket
Video se načítá

Oblíbená hra, kterou můžete natrénovat na našem simulátoru. Šipky. Super hra, když je doma nuda. Pořídit si terč může kdokoliv. Pokud si ale hody chcete natrénovat, tato hra je k tomu určena. Budete hrát celý šipkový turnaj, takže nuda rozhodně nebude. Šipku hodíte tím způsobem, že zamíříte a poté mírně zatáhnete dozadu, čímž udáte sílu hodu.

 
62%
Hra - Darts 501
Video se načítá

Šipky jsou velmi oblíbenou hrou ve společnosti. Pořádají se i různé turnaje v této hře. Pokud si to chcete natrénovat a zjistit, jak na tom jste, zahrjte si tuto skvělou hru. Musíte dobře mířit. Každé políčko na terči má jinou bodovou hodnotu. Proto se snažte, abyste se strefili do políčka s co nejvyšší hodnotou. Není to tak jednoduché, jak se může zdát.

 
85%
Hra - Dart Tournament Multiplayer

Povedená hříčka, ve které je vaším úkolem dostat vašeho soupeře v šipkách a zvítězit nad ním ve všech kolech.