Zabijácké

83%
Hra - Kill The Sun
Video se načítá

Zahrajte si tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem pomocí luku sestřelit všechny nepřátelé. Každý level bude náročnější tak si dávejte pozor.

 

Popis štítku Zabijácké

Zde najdeš ty nejlepší online zabijácké hry, které existují. Ať už máš rád pořádné krveprolití, brutální řežbu nebo jsi radši na takové to poklidnější ostřelování, u nás si rozhodně vybereš. A pokud ti lidé nebo zvířata nejsou lhostejní, tak z tebe asi zabiják nebude. Pokud máš ale rád svou planetu, určitě se nacvič alespoň na likvidaci zombíků nebo mimozemských zrůd, které chtějí naši planetu zlikvidovat.

Nejlepší zabijácké hry

Ve hře Kill Damn Beavers bude tvým úkolem odstřelovat přemnožené bobry, kteří chtějí sundat hráz. Čím více bobrů zabiješ, tím více budou naštvaní a budou na tebe posílat lepší a lepší specialisty. Ve hře Kill The Graveyard Zombies bude ase tvým úkolem udržet zombíky pouze na hřbitově. POkud se totiž nějaký dostane ven, tak hrozí nákaza a postupné vymření lidstva. Zvládneš ochránit planetu zemi? A pokud máš radši souboj zblízka a meče jsou pro tebe ta pravá zbraň, tak doporučuji vyzkoušet skvělou hru Kill Bill která vychází ze stejnojmenného filmu.