Míčové

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
47%
Hra - Basket & Ball
Video se načítá

Zahrajte si americkou hru a dokažte, že umíte střílet na koš. Během házení budete muset sbírat hvězdičky a vyhýbat se nástrahám. Zvládnete to?

 
82%
Hra - Love Balls 2
Video se načítá

Ve hře Love Balls 2 bude tvým úkolem zajiastit, aby se vždy potkali dva míčky. Míčky vždy začínají v určité poloze a ty pomocí čar. které můžeš kreslit, budeš tvořit cety tak, aby se k sobě ony dva míčky vždy dostaly.

 
82%
Hra - Rise Higher
Video se načítá

Ve hře Rise Higher bude tvým úkolem ochránit nafukovací balónek stoupající stále výše k nebi. Po cestě bude čekat řada obtížných levelu, ve kterých musíš odklidit veškeré předměty pryč od balónku. Stačí totiž jediný kontakt a celý výstup je u konce.

 
80%
Hra - Red Ball Forever 2

Máme tu pokračování uspěšné plošinovky Red Ball. V této hře budeš muset projít všechny levely kutálením míčku, sbírat hvězdy, které jsou rozmístěny na herním poli a vyhýbat se přitom všem nástrahám, které na tebe číhají. Vyhni se všem příšerkám a bodcům a dostaň se do konce úrovně. Za nasbírané hvězdy získáváš body, díky kterým odemykáš nové vzhledy svého míčku.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Pull The Pin

Barevné míčky mají za úkol dostat se dolů do tunelu. K tomu jim ale brání všemožně rozmístěné tyče zapíchnuté do různě tvarovaných nádob. Pomůžeš jim? Vytahuj tyče ve správném pořadí, aby jsi docílil maximální efektivnosti dopadení kuliček do tunelu. Dokážeš to?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Sort IT

Dokážeš ve všech připravených levelech seřadit kuličky vždy takovým způsobem, aby byly vždy v jedné báni kuličky pouze jedné a té samé barvy? Na první pohled to zní velmi jednoduše, ale už po pár pokusech rychle zjistíš, že to zase tak jednoduché není. Ve hře je důležité logicky přemýšlet a plánovat dopředu, kterou kuličku kam umístíš. Tak vzhůru do toho.

 
80%
Hra - Ball Fill

V této hře budeš muset přijít na způsob, jak v každém z mnoha levelů dostat vždy určitý počet míčků do nádoby. K tomu ti může dopomoci odrazové terče, kterými můžeš libovolně posouvat v určitém směru. Díky tomu můžeš dostat barevné míčky do nádoby a postoupit tak do dalšího levelu.

 
85%
Hra - Balls Bricks Breaker 2

Zničte co největší množství bloků předtím, než se dostanou k vám dolů. Sbíráním bílých míčků zvyšujete počet míčků, které na jeden hod vystřelíte. Jak vysoké bude vaše skóre?

 
88%
Hra - Create Balloons

V této povedené puzzle hře budete muset vyplnit všechny mezery tak, aby vám žádný z barevných míčků nespadl na zem. Dokážete splnit tento úkol ve všech levelech?

 
85%
Hra - Basket Puzzle!

Povedená puzzle hra, ve které musíte posouvat jednotlivé předměty a dostat tak míč do koše. Hru ovládáte myší.

 

Jak fungují hry Míčové

Do kategorie Míčové spadají všechny sportovní, oddechové nebo postřehové hry, ve kterých bude hrát hlavní roli míč. V těchto hrách budete házet, odpalovat, chytat nebo ovládat míč tak, abyste vždy splnili zadaný úkol. Míčové hry jsou dobré pro všechny, kdo mají rádi sport, jak závodně tak i rekreačně. Také jsou vhodné jako odpočinek po práci, případně po škole. Nepřijdou Vám míčové hry po chuti? Potom zkuste například závodní hry nebo střílečky.


Nejlepší míčové hry

Mezi klasické míčové hry patří rozhodně basketbal a konkrétně třeba hra Thirty-three, ve které musíte jako první získat 33 košů. Hrát můžete multipayer nebo proti počítači. Golfman je skvělá hra na přesnost, kde budete mít za úkol porazit v golfu počítač. Hra se ovládá velmi jednoduše myškou a cílem je dostat míček do jamky vždy na co nejmenší počet úderů. Poslední zmíněná hra je Cannon Basketball 4, ve které budete muset vyřešit různé logické hádanky předtím, než hodíte basketbalový míč na koš.