Bojové

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
41%
Hra - Pico 2
Video se načítá

Pico 2 je hra, ve které se musíte snažit zničit své protivníky. Na pomoc máte několik zbraní a už je jen na Vás, kterou použijete. Přemýšlejte dobře, která zbraň se bude nejvíce hodit. Pořádně miřte, aby Váš tah nebyl zbytečný. Při těchto hrách musíte i takticky uvažovat, jaký je nejideálnější postup pro získání vítězství.

 
79%
Hra - Jungle Assassin
Video se načítá

Vydejte se do džungle a útočte na všechno, co se vám postaví do cesty. Vaším úkolem bude likvidace Indiánů, kteří se spojili s vaším nepřítelem, Francií. Dávejte na sebe pozor, máte omezený počet životů, tak ať neprohrajete. S sebou si vezmete mačetu, která vám pravděpodobně v džungli zachrání život.

 
50%
Hra - Jingle Bell Brawl
Video se načítá

Vánoce bývaly svátky klidu. Dnes už to však neplatí a každý se jen dohaduje a stresuje. Vítejte ve speciální Jingle Bell Brawl. Santa Claus a Frost se utkají v boxu, protože si oba nárokují vánoční svátky jako své výsostné právo. Vyberte si svého hrdinu a vydejte se bojovat na život a na smrt. Nechť vyhraje ten nejlepší!

 
49%
Hra - Beat Battle
Video se načítá

Bojujte podle tónů hudby! Vybírejte pohyby svého bojovníka hraním zobrazených hudebních tónů. Mačkejte zobrazená písmena, čím lépe se podle vzoru trefíte, tím více škody váš válečník nadělá. Pro bránění mačkejte správné klávesy. Hru můžete hrát sami proti počítači nebo se domluvte s kamarádem a můžete hrát na jedné klávesnici.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
51%
Hra - Demonic Dungeons
Video se načítá

Vítejte u hry Demonic Dungeons. Jedná se o mapu podzemí, ve které se můžete pohybovat za pomoci směrových šipek nebo kláves A, S, W a D. Vyražte prozkoumat podzemí. V podzemí se setkáte s nejrůznějšími druhy nepřátel, s nimiž musíte poměřit svoje síly. Dokážete postupovat celou mapou podzemí až na konec?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Zombie vs Hamster
Video se načítá

Zombie vs. Hamster je absurdní bojová hra, ve které se proti sobě v aréně postaví zombie a křeček. Kdo ze souboje vyvázne se zdravou kůží, bude to křeček? Před samotným začátkem hry by bylo moudré si spustit možnost How to play, kde jsou popsány veškeré klávesové kombinace, které během hry využijete.

 
73%
Hra - Alien Squad
Video se načítá

Stali jste se posledními, kdo přežil explozi bojové vesmírné lodi. Ovládejte pohyb hlavní postavy směrovými šipkami a klávesou Z útočíte na nepřátelské mimozemšťany. Dávejte pozor, mimozemšťani vás nechtějí dostat živé a snaží se vás zlikvidovat. Klávesou C v kombinaci se směrovými šipkami uhnete před nepřáteli.

 
75%
Hra - Pacma Fight
Video se načítá

Ve hře Pacma Fight používejte směrové šipky nebo klávesy W, A, S, D k pohybu. Mezerníkem střílejte po nepřátelských jednotkách. Shurikeny vám dovolují střílet na nepřátele. Cestou sbírejte bonusy, které vám obnoví ztracené zdraví. V každé úrovni se skrývají tajné poklady, jež vám mohou pomoci. Nikdy neskákejte přímo na hlavu nepřátel.

 
91%
Hra - Powerpuff Girls Battle
Video se načítá

Dívčí bitky mohou být dosti odvážné a pekelně nebezpečné. V této hře si vyzkoušejte pořádný dívčí boj. Můžete si vybrat z několika druhů her, ať už boj versus, nebo nějakou mini hru. Poté stačí jen zvolit obtížnost, vybrat postavu, za kterou budete hrát a boj může začít. Bojovnice mají různé chvaty a kopy, které se budete muset naučit.

 
79%
Hra - Fruit Defense
Video se načítá

Nebezpeční šnečci zaútočili na Vaši zahradu a musíte ji ubránit, aby Vám ji celou nezlikvidovali. V této hře si můžete vybrat různé módy, takže hra může být pokaždé jiná. Zabíjejte šneky pomocí různých zbraní, jako je třeba boxovací rukavice nebo třeba kroznů, které plivou své plody a tím zabíjí šneky. Nenechte je zničit vaši zahradu.

 
85%
Hra - Dungelot
Video se načítá

Skvělá tahová hra, ve které se ponoříte se svým hrdinou do hloubky temných kobek. Na herní mapě libovolně odkrýváte políčka, pod kterými se krom nepřátel skrývají i různé bonusy nebo spojenci, kteří vám mohou pomoci v boji s nestvůrami.

 
65%
Hra - Strategy Defense
Video se načítá

Bylo jednou jedno prosperující království, ve kterém se měl každý dobře. Jednoho dne sousedící království se rozhodlo to druhé dobít, zničili skoro všechny vesnice a zajali královu rodinu. Král stihnul utéct, z armády už nikdo nezbyl. Jen jediný bojovník, za kterého hrajete vy. Dostanete náročný úkol zachránit královu rodinu, bude na vás čekat spousta nepřátel. Pomůžete královi se opět shledat s jeho milovanou rodinou?