Šnek

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
92%
Hra - Snail Bob 3
Video se načítá

Máme tu pro vás již 3. pokračování této skvělé logické hry Snail Bob. Tentokrát se s tímto pomalým hrdinou vydáte na cestu do krásného Egypta. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, protože Bob bude muset čelit různým nástrahám a nepřátelům, kteří mu budou znesnadňovat jeho cestu. Pomůžete Bobovi se dostat až nakonec?

 
92%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video se načítá

Mnoho typů hádanek a také překážek čeká na hráče v již šestém pokračování série Snail Bob. V tomto díle se ocitnete v zimě, která není pro šneka ničím příjemným. Proto je nutné, abyste mu pomohli překonat všechny zimní nástrahy na cestě. Jedině s Vaší pomocí se Bob dostane do teplého domečku.

 
90%
Hra - Snail Bob 4
Video se načítá

Máme tu čtvrté pokračování této výborné, oblíbené hry jménem Snail Bob 4! Váš oblíbený hrdina se vydává na dobrodružství do vesmíru, ale čeká ho spoustu překážek a nástrah. Ovládání je pořád stejné, pouze myší. Když na něj kliknete, tak se schová do ulity. Tak neváhejte a pomozte Bobovi se dostat až na konec.

 
89%
Hra - Snail Bob 2
Video se načítá

Pomozte šnekovi Bobovi a dejte dárek svému šnečímu dědečkovi. Před sebou máte nebezpečný les a musíte skrz něj projít, abyste se dostali na dědečkovu oslavu. Dokážete vyřešit velké množství logických hádanek? V cestě vám bude stát spousta záludností, se kterými si ale jistě dokážete poradit a dovedete Boba do cíle.

 
88%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video se načítá

Snail Bob je zpět a tentokrát se nám zamiloval!! Pomůžete mu překonat více jak tři desítky levelů a dostat se k jeho vytoužené lásce? Opět se budete muset vyhnout překážkám, jako jsou ostny, různé podzemní potvory nebo masožravé kytky.

 
87%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video se načítá

Vaším úkolem v tomto pokračování známé logické hry bude dostat šneka přes levely plné překážek a protivníků. Důležitá bude přitom správná interakce s okolními prvky, které vám pomohou překážky zdolat. Ovládat však budete i pohyb samotného šneka.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

68%
Hra - Zachraň Šneka
Video se načítá

Vyzkoušejte si parádní novinku v podobě logické hry Save The Snail, ve které máte za úkol zachránit šneka. V každém z 24 levelů budete muset za použití dostupných objektů šnečka schovat před blížící se hrozbou. Dávat pozor si tak musíte na padající kamení, pálící slunce či nebezpečné napínáčky.

Zahraj si hru Zachraň šneka i na svém mobilu. Zkus také druhý díl dobrodružství šneka na svém mobilu.

 
65%
Hra - Save The Snails
Video se načítá

V této flash hře si zahrajete na záchranáře šneků a také procvičíte svůj cit pro rovnováhu. Vaším úkolem je položit kládu do vody a na ní umístit potřebný počet šnečků, tak, aby vydrželi minimálně 3 vteřiny nad vodní hladinou. Čím více jich zachráníte, před dravými rybami, tím lepší pocit jistě budete mít...

 
75%
Hra - Snails Anger
Video se načítá

Pomicí šnečích ulit se snažte zlikvidovat prasečí hlavy, které se ovšem snaží ukrýt co nejlépe, abyste je nepřemohli. Pomocí různých šneků zkuste vymyslet sílu a směr střely. Šneci jsou vystřelováni z vysokého praku. A v každém levelu je omezen počet střel. Proto se snažte být co nejpřesnější a co nejúčinější. Obtížnost stoupá úměrně s výškou levelu.

 
33%
Hra - A Snail Story
Video se načítá

Zamilovaný šnek Snalee se na první pohled zamiloval do šnečice Sneely. Ale při pokusu vyznat jí lásku krásnou květinou se pod ním bohužel zlomila větev a on se propadl až do hlubin několikapatrového domu. Aby se dostal zpět za svou Sneelou, potřebuje vaši pomoc při překonávání spousty překážek, které dům naskýtá.

 
66%
Hra - Snail Quest
Video se načítá

Roztomilý, ale hladový šneček tě čeká v logické hře Snail Quest. Doveď šnečka k jídlu, nenecháš ho přece hladovět! Přesuň prázdné šnečí krunýře tak, aby se chudák hladovějící šneček bez problémů dostal k lístečku, po kterém tak moc touží. Dokážeš mu pomoci? Sbírej body a nezapomeň na časový limit! Šnek potřebuje tvou pomoc!

 
79%
Hra - Fruit Defense
Video se načítá

Nebezpeční šnečci zaútočili na Vaši zahradu a musíte ji ubránit, aby Vám ji celou nezlikvidovali. V této hře si můžete vybrat různé módy, takže hra může být pokaždé jiná. Zabíjejte šneky pomocí různých zbraní, jako je třeba boxovací rukavice nebo třeba kroznů, které plivou své plody a tím zabíjí šneky. Nenechte je zničit vaši zahradu.

 
91%
Hra - Snail Bob I
Video se načítá

Snail Bob 1 je logická adventura, kde budete mít za úkol provést šneka Boba různými levely, kde na vás budou čekat logické hádanky na vyřešení. Čeká na vás celkem 20 levelů. Podaří se vám je všechny vyřešit?