Powerpuff Girls

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Powerpuff Girls: Zombgone
Video se načítá

Dívky musí být mnohdy statečnější než kluci. Často se dostanou do situací, ve kterých si musí umět samy poradit. Pak je nemůže nic zaskočit. Vydejte se se třemi dívkami na dobrodružství, na kterém je bude čekat spousta nebezpečí. Potkají se tam s různýma příšerama a nástrahama, které se je budou snažit zastavit. Snažte s přejít všechny levely ve zdraví.

 
60%
Hra - Boutique Character Color Plate
Video se načítá

Vymaľujte si vaše obľúbené kreslené postavičky z filmov a seriálov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Dora a hello Kitty. Príjemnú zábavu.

 
91%
Hra - Powerpuff Girls Battle
Video se načítá

Dívčí bitky mohou být dosti odvážné a pekelně nebezpečné. V této hře si vyzkoušejte pořádný dívčí boj. Můžete si vybrat z několika druhů her, ať už boj versus, nebo nějakou mini hru. Poté stačí jen zvolit obtížnost, vybrat postavu, za kterou budete hrát a boj může začít. Bojovnice mají různé chvaty a kopy, které se budete muset naučit.

 
65%
Hra - Powerpuff Girls: Meat the Mayor
Video se načítá

Dříve bylo městečko poklidné, ale jakmile s etam nastěhovali nepřátelé, kteří se snažít komplikovat život obyčejným obyvatelům, vše bylo rázem jinak. Sbírejte jablíčka, která Vám vyhazuje žena z okna. Pozor si dávejte na padající hvězdy, které po Vás hází nepžítel. Dále musíte přeskakovat kutálející se balony. Nesmíte se nechat zasáhnout.

 
79%
Hra - Powerpuff Girls Dress Up
Video se načítá

Někdy jsou oblíkačky poněkud zvláštní a úsměvné. Čím bude hra zajímavjší, tím ji víc lidí bude hrát. O této to platí taky smaozřejmě. Jde o netradiční oblíkačku, ve které neoblékáte klasickou modelku ale postavičku neznámého původu. Oblečení je uděláno velmi jednoduše, ale stylově. Proto neváhejte a vyzkoušejte všemožné kombinave sukýněk, triček a jiných doplňků.

 
74%
Hra - Powerpuff Bubbles
Video se načítá

Ve hře Powerpuff Bubbles dostaneš jedinečnou příležitost upravit vzhled mladičké dívce stojící v lesíku na pařezu. Stačí klikat na jednotlivé možnosti po levé i pravé straně herní obrazovky a dívčin vzhled se bude měnit. Pokud chceš cokoliv změnit a začít úplně od začátku, stačí kliknout na možnost Reset.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

68%
Hra - Powerpuff Girls Online Coloring
Video se načítá

Ti z vás co koukají na Cartoon Network tak si určitě pamatuje atominky! V této hře, je budete moci vymalovat tak jak vypadají nebo stvořit svůj vlastní návrh. To už je ale jen na vás!