Bojové

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

68%
Hra - 3 foot ninja
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této bojovce tě čeká sbírání pěti prastarých svitků. V cestě ti ale samozřejmě budou stát ninjové, kteří rozhodně nebudou přátelští. Podaří se ti to?

 
63%
Hra - Farmer vs Zombies
Video se načítá

Na vzdálené farmě se rozhořel neočekávaný konflikt. Ze země začaly vylézat zombie a útočí na farmáře. Můžete si postavit různé budovy, které vám pomohou ve vaší misi. Kupujte si jednotky a vylepšení, abyste zlikvidovali valící se zombie. Máte stanovený limit jednotek, které postupem času navyšujete.

 
62%
Hra - Tribe
Video se načítá

Jednoho odpoledne seděl náčelník kmene válečníků na břehu řeky a rybařil. Uvědomil si, že ho nikdo z kmene neposlouchá a rozhodl se odejít do hor. Místo starého náčelníka je potřeba zaplnit, a proto se koná soutěž o nového náčelníka kmene. Vítěz také získá za ženu krásnou princeznu Fabiolu. Dokážete si vybojovat vítězství?

 
62%
Hra - Anime Smash Duo
Video se načítá

Pojďte si vybojovat věčnou slávu. Bojovat můžete sami proti počítačovému soupeři nebo můžete vyzvat na souboj kamarádku či kamaráda. V případě druhé varianty se podívejte do menu Options, kde si můžete přenastavit ovládání. Ve hře pro jednoho hráče si musíte projít třemi úrovněmi obtížnosti k dosažení mistrovství.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
62%
Hra - Shrek Far Far Away FaceOff
Video se načítá

Oblíbená pohádková postava Shrek je tady a s ním i nové dobrodružství v podobě počítačové hry. Zažijte s ním celkou cestu, na které ho čeká spousta překážek, které musí překonat. Kameny na cestě, zlé čarodějnice a mnohem více. Sbírejte po cestě peníze, které se Vám budou hodit. Ovládání je pomocí klávesnice. NIčeho se nebojte a vydejte se vstříc dobrodružství.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
61%
Hra - Pico
Video se načítá

Pouliční gangy a místné boje jsou v mnoých zemích na denním pořádku. Nejdříve si vyberte svů bojový tým a poté se pusťte do války s jiným týmem, který Vás chce zničit. Používejte různé zbraně, jako je třeba granát a střídavě útočte. Snažte se zasáhnout soupeře co nejpřesněji. Abyste vyhráli, musíte přežít a zlikvidovat protivníka.

 
60%
Hra - World Boxing Tournament
Video se načítá

Zabojuj si s kamarádem nebo proti počítači na světovém turnaji v boxu. Použít můžeš tři různé údery, přičemž jeden z nich dokonce srazí tvého soupeře na zem. Myslíš si, že dokážeš vyhrát a stát se šampionem?

 
59%
Hra - Naruto Ramen Defender
Video se načítá

V této Naruto pařbě budete mít za úkol ochránit misku s jídlem před návalem maličkých postaviček. Ty se snaží Váš pokrm samozřejmě sníst. Vy je musíte nožem vždy zabít.

 
58%
Hra - Acid Bunny
Video se načítá

V akční skákačce jménem Acid Bunny si zahraješ zajíčka, který má za úkol zničit všechny zlé zajíčky. Zničíš je skočením na hlavu nebo hozením mrkve. Mrkve ale musíš sbírat. Hodit se ti budou také cívky s nití. Dostaneš se až na konec?

 
54%
Hra - Diamond Hollow II
Video se načítá

Cílem hry Diamond Hollow II je vyšplhat z jeskyně, přičemž cestou budete sbírat drahokamy a bránit se nepřátelům. Pohybujte se po jeskyni za pomoci směrových šipek a zbraň používejte myší. Díky diamantům si budete moci vylepšit své dovednosti. Cestou také narazít na předměty, které vám ve vaší misi pomohou.

 
52%
Hra - Sweet Land
Video se načítá

Pojďte se s námi podívat do země sladkostí. Dostanete za úkol posbírat sladkosti, které s všude povalují po zemi. Ale abyste to neměli tak jednoduché, musíte se vyhýbat nepřátelským stvořením, která se snaží sladkosti ochraňovat. Na začátku hry máte k dispozici pouhé tři životy, takže se pokuste neriskovat.

 
50%
Hra - Paradise Battle
Video se načítá

Hrála jsi někdy klasickou a dnes již legendární hru Worms? Pokud ne a vůbec ti tato hra nic neříká, tak zkus tuhle jednodušší verzi. Určitě si ji oblíbíš. Je to taková milá akce s červíky :)