Tahové bojovky

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Sonic RPG episode 7
Video se načítá

Chcete si zahrát se Sonicem? Máte možnost v této jedinečné flash hře na vás modrý ježek již netrpělivě čeká. A nejen on, ale také jeho přátelé. Ovšem ve hře narazíte i na jeho nepřátele, a ty je potřeba zničit. Vybírejte vhodný útok tak, abyste nepřítele zničili co nejrychleji a zároveň sami nepřišli o moc života.

 
74%
Hra - Immortal Souls: Dark Crusade
Video se načítá

Temné síly se pokouší zmocnit našeho světa. Zlikvidovaly již celou řadu dobrých lidí a vy se musíte postarat o to, aby tyto nesmrtelné duše odtáhly pryč. V cestě za vítězstvím musíte absolvovat celou řadu nebezpečných bitev. Na začátku hry si můžete vybrat svou bojovou třídu - bojovník, ničema, kouzelník. Hra může v některých prohlížečích dělat problémy se zobrazením.

 
55%
Hra - Final Fantasy
Video se načítá

Další z řady flashových her o modrém a neskutečně rychlém ježkovi Sonicovi, kterého dozajista znáte všichni. Tentokrát má ale nelehký úkol. Musí se probojovat tlupou nepřátel, kteří ho už od začátku vůbec nešetří. Nestačí jen bezhlavě mlátit. K dispozici máte magii, která Vás bude léčit anebo speciální útoky.

 
58%
Hra - Miki Land
Video se načítá

Moc pěkně zpracovaná minihra pro všechny dívky. Pojď se podívat do pohádkového světa hrdiny Mikiho. Pomůžeš mu překonat všechny nástrahy, kouzla a pasti monster? Vezmi svůj meč svého průvodce a dej se do hry.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Flagstaff: Chapter Two
Video se načítá

Hra Flagstaff právě přichází s druhou kapitolou. Vaše družina se ocitla v podzemí, kde navážete na první díl hry. Začínáte v jedenácté úrovni a máte několik bodů ke zlepšení schopností a dovedností svých postav. Vaše družina se skládá z pěti různých postav, kdy každá má unikátní schopnosti, jež využijete.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

74%
Hra - Rune Raiders
Video se načítá

Vydej se za tajemnými starodávnými runami. Můžeš si nastavit obtížnost (Difficulty). K dispozici máš tři obtížnosti, od nejnižší Easy, přes Normal, až po nejtěžší (Hard). Nejprve můžeš hrát pouze mise a získávat pro sebe zlato a slávu. Později, až dokončíš pět misí, si můžeš zahrát mód Survival, kde musíš přežít.

 
85%
Hra - Dungelot
Video se načítá

Skvělá tahová hra, ve které se ponoříte se svým hrdinou do hloubky temných kobek. Na herní mapě libovolně odkrýváte políčka, pod kterými se krom nepřátel skrývají i různé bonusy nebo spojenci, kteří vám mohou pomoci v boji s nestvůrami.

 
65%
Hra - Strategy Defense
Video se načítá

Bylo jednou jedno prosperující království, ve kterém se měl každý dobře. Jednoho dne sousedící království se rozhodlo to druhé dobít, zničili skoro všechny vesnice a zajali královu rodinu. Král stihnul utéct, z armády už nikdo nezbyl. Jen jediný bojovník, za kterého hrajete vy. Dostanete náročný úkol zachránit královu rodinu, bude na vás čekat spousta nepřátel. Pomůžete královi se opět shledat s jeho milovanou rodinou?

 
85%
Hra - Hex Takeover

Roztomilá 3D hra, ve které bude vaším úkolem v každé úrovni zabrat co největší území, které poté musíte ubránit před vašimi nepřáteli.