Žáby

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

85%
Hra - Frog Dares
Video se načítá

V téhle naprosto roztomilé skákací hře jste krásná žabička, která se snaží vyhnout všem nepřátelům a posbírat co nejvíce mincí, které po cestě najde. Prožijte s ní její úchvatné, ale nebezpečné, dobrodružství. Proveďte jí virtuálním světem, který je plný nástrah a dosáhněte nejvyššího herního skóre. Kvak!

 
85%
Hra - Kaero Jumping
Video se načítá

V logické hře Kaero musíte žabkou skočit na všechny kameny. Skákat můžete dopředu, dozadu, doleva a doprava. Nelze skákat šikmo, což je právě prvek, který tuto hru činí v pozdějších úrovních pěkně těžkou. Hra Kaero Jumping se ovládá šipkama a klávesou Enter.

 
83%
Hra - Green Love
Video se načítá

Mladý pár žabáků je zamilovaný. Touží založit rodinu, ale něco jim v tom zabrání. Žabák je odvlečen a bude muset najít cestu zpět ke své milé. Vy mu v tom budete nápomocni. Snažte se překonat všechny překážky v podobě živočichů. Někteří ho budou chtít sníst, jiní jen postrašit. Musíte přemýšlet, jak je zlikvidovat. Dostaňte se zpět ke své lásce s žabákem co nejrychleji.

 
82%
Hra - Paint the Frog

Paint the Frog přestavuje klasickou hru Tap the Frog s mnoha vylepšeními a výzvami. Vemte si štětec a pomalujte žáby tak, aby byly všechny stejné za co nejkratší čas. Získáte tak nejvíc bodů a odměn

 
82%
Hra - Frog Prince Adventure
Video se načítá

Napadlo Vás někdy, že když jste potkali žábu, že by to mohl být zakletý princ? Jak to ale zjistít? No jedině polibkem, ale kdo by chtěl líbat slizkou, odpornou žábu. V této hře se musíte nejprve v roli princezny k této žábě dostat. Po cestě na Vás bude číhat mnoho překážek, které musíte překonat. Nakonci Vás čeká žába, kterou musíte políbit. Nakonec s epromění v půvabného prince.

 
81%
Hra - Frocket
Video se načítá

Ve hře Frocket si užijete mnoho zábavy. Cílem je vystřelovat žabku mezi několika děly a postupně ji dostat až k poslednímu velkému dělu, které ji vystřelí do dalšího kola. V případě, že žabku vystřelíte mimo dělo do překážky, pak se musíte smířit s tím, že dané kolo musíte začínat zcela znovu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Fly N Frog
Video se načítá

Žába má veliký hlad. Pojďme ji nakrmit. Co by si ale taková žába dala dobrého k snědku? No přeci mouchy! Chytejte mouchy pomocí jazyka a plňte dostupné úrovně. Skákejte přes překážky, abyste se dostali k nejchutnějším kouskům. Každá úroveň má nastavený čas, při jehož splnění dostanete bonusové body.

 
79%
Hra - Hungry Frog
Video se načítá

Hladová žabka se vydává na dobrodružnou cestu za potravou. Celkem máte možnost zahrát si dvacet úrovní, přičemž na začátku hry máte odemčenou pouze tu první. Cestou bude žabička pojídat otravné moskyty, mouchy a další létající havěť. Na splnění každé úrovně máte omezený časový limit! Některá potrava může mít vedlejší účinky.

 
78%
Hra - Froggy Crosses The Road
Video se načítá

Malá žabka potřebuje nasbírat co nejvíce zlatých mincí. Nebude to však jednoduché, protože musí překonávat řadu překážek. Také je třeba se vyhnout šípům nebo letícím ohnivým koulím. Jakmile budete zasaženi, hra končí. Kolik mincí nasbíráte?

 
78%
Hra - Magic Muffin Frog
Video se načítá

Ve snu k vám přišel kouzelný muffin a řekl vám: Jsem na konci lesa s princeznou, přijďte za mnou a ochutnejte mě, nidky jste nic lepšího neměli. Hra obsahuje spoustu úrovní, jen ti nejlepší z vás dokážou projít úplně všechny. Vaším úkolem je, abyste se v každé úrovni dostali až na konec, do fialového víru.

 
77%
Hra - Frogs Kissing
Video se načítá

Každý čerstvě zamilovaný pár chce spolu trávit co nejvíc času. Neustálé pusinkování a držení se za ruce je samozřejmostí. V říši zvířat tomu není jinak. A proto se nesmíme divit, že mladý žabí pár, si chce sem tam nějaký ten polibek vyměnit. Musí si jen dávat pozor, aby je při polibku neviděl krokodýl, který je velmi žárlivá a shodil by je do vody a tm by hra končila. Nasbírejte co nejvíce bodů za polibky.

 
77%
Hra - Kiss the Frog 2
Video se načítá

Zamilovaný královský pár z říše zvířat. I žáby si chtějí projevovat svou náklonnost a lásku. Tak jim v tom trošku pomozte. Jejich polibky musí být tajné, nikdo je nesmí vidět. Proto si dávejte pozor, aby Vás při vášnivém polibku nikdo nenachytal. Naštěstí Vám pomůžete žlutý vykřičník, který Vás včas upozorní na blížící se zvědavce.

 
76%
Hra - Froggy Cupcake
Video se načítá

Ve hře Froggy Cupcake se snažíš nakrmit žábu nebo žáby skvělými dortíčky. Ty vystřeluješ pomocí kanonu. Myslíš, že se dokážeš vyrovnat se s překážkami jako zlé žáby, teleporty nebo obrácená gravitace?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)