Hmyz

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Natural Selection
Video se načítá

Zahrajte si tuto skvělou hru, která určitě pobaví každého z vás. Budete hrát za pavouka a vaším úkolem bude sníst všechen hmyz, abyste mohli postoupit do dalšího levelu. Pohybujte se pomocí sítí, které budete vytvářet pouhým kliknutím. Potravní řetězec je opravdu rozsáhlý, takže si dávejte pozor, protože v dalších levelech se bude objevovat i silnější hmyz, který vás může ohrozit. Zvládnete všech 20 levelů?

 
87%
Hra - Bee at work
Video se načítá

Rádi obsluhujete a máte rádi náročnější hry? Tak to byste si měli zahrát hru Bee at work, kde si můžete ověřit své manažerské schopnosti. Váš úkol je taková, že za pomoci včelky zasadíte do květináčů semínka, které se za chvíli promění na květiny. Ty opylíte čímž vám vznikne med. Ten můžete prodávat na trhu, kde za něj dostanete peníze. Za získané peníze si můžete zakoupit další semínka, nebo doplňky na svou farmu. Čím více druhů budete mít, tím více zákazníků přilákáte. Dokážete udržet farmu na nohou a zároveň prodávat med?

 
85%
Hra - Frog Dares
Video se načítá

V téhle naprosto roztomilé skákací hře jste krásná žabička, která se snaží vyhnout všem nepřátelům a posbírat co nejvíce mincí, které po cestě najde. Prožijte s ní její úchvatné, ale nebezpečné, dobrodružství. Proveďte jí virtuálním světem, který je plný nástrah a dosáhněte nejvyššího herního skóre. Kvak!

 
83%
Hra - Hungry Insects
Video se načítá

Pro milovníky logických her, zahrajte si Hungry Insects. Název vám jistě napoví, že budete krmit hmyz! Takže rozmístěte prvky a doufejte, že se šváb dostane až k jídlu, které ukradne a hned do sebe naláduje.

 
83%
Hra - Arachnophilia
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které hrajete za pavouka. Začínáte vaší síti, kterou musíte rozšiřovat tak, abyste nachytali co nejvíce hmyzu. Za pomocí myši klikněte a táhněte tam, kam chcete, aby síť vedla. Musíte pořád jíst, jinak nebude moct tkát a životy vám boudou klesat. Podaří se vám přežít co nejdéle?

 
82%
Hra - Natural Selection 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude pochytat všechny mouchy a zabalit je do pavučiny. Přitom se musíte vyhnout nebezpečným včelám, které by vás mohly zranit. Pohybovat se můžete za pomoci pavučiny, kterou jen stačí vystřelit požadovaným směrem.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Koala vs Bugs
Video se načítá

Zvládnete se ubránit před nájezdy brouků? Musíte vyšplhat nahoru a pak je smést z rostlin. Nedovolte, aby se vás ani jeden dotkl.

 
80%
Hra - Bumblebee
Video se načítá

Malý čmelák potřebuje tvou pomoc v sérii miniher. Nejprve mu pomoz sehnat jídlo, také mu pomáháš utíkat před vosami, dostat se domů nebo třeba najít manželku. Kolik myslíš, že budeš mít bodů?

 
80%
Hra - Larva Dream
Video se načítá

Hra Larva Dream prověří mozkové závity každého hráče. V této mini adventuře je třeba pomoci malé larvě, která se snaží dostat přes všechny překážky, které jí nachystala sama příroda. Mezi ně patří například žáby a také další zástupci hmyzí říše. Během své cesty musíte hledat také součástky, které budou sloužit pro stavbu malého letadélka.

 
79%
Hra - Rainbow Spider
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které budete pomáhat malému, duhovému pavoukovi se dostat co nejdál to jen půjde. K tomu budete používat jeho mocné sítě, kterými se budete pohybovat. Sbírejte mince a nedovolte, aby pavouk spadl.

 
77%
Hra - HoneyLand
Video se načítá

Za chvíli se ocitneme v říši medu. Klikni na včelu a budeš jí ovládat. Přetáhni myš k označení cesty pro malou včeličku. Nasměruj včelu do úlu. Dávej si dobrý pozor, aby do včely nenarazil žádný nepřátelsky naladěný hmyz. Sbírej květiny pro zisk bonusových bodů. K dokončení úrovně dostaneš pět životů.

 
76%
Hra - Yaminas Honey Garden
Video se načítá

Dokážete si představit kolik práce dá včelaření? Ve hře Yaminas Honey Garden si budete muset vystavět zcela novou farmu na med. Postupujte opatrně a bedlivě se starejte o zahradu i o úly.

 
76%
Hra - Bugs in Love
Video se načítá

Pomozte broukům najít jejich drahou polovičku v postřehové logické hře Bugs in Love. Brouci budou po hrací ploše rychle pohybovat, takže je musíte odchytit a přesunout ke stejnému páru. Pospěšte si, aby vám nevypršela časomíra v podobě teploměru.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)