Křeček

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

98%
Hra - Hamster Kingdom
Video se načítá

Vítej v křeččím království. Tvým úkolem bude se postarat o svého křečka, aby se cítil úplně královsky. Nejprve potřebuješ pořídit nějakou bytelnou klec, tudíž se vydej do obchodu, kde jistě dobře nakoupíš. Ale po příchodu do obchodu zjistíš, že nemáš ani peníz, takže nejprve bude potřeba nějaké peníze vydělat. Vzhůru do akce!

 
93%
Hra - Chubby Hamster
Video se načítá

Pomozte křečkovi Chubbymu uniknout ze spárů jeho zlé majitelky, která si ho koupila ve zverimexu. Otevřete si klec a hledejte užitečné věci, které se povalují po pokoji a snažte se je co nejlépe využít. S využitím těchto předmětů se vám určitě podaří najít to správné místo k úniku a získat tak svobodu.

 
91%
Hra - Decorate Hamster Hotel
Video se načítá

Zařiďte ten nejlepší a nejkrásnější hotel, ve kterém budou pracovat i bydlet roztomilí křečci. Vybírat můžete z úctyhodného množství věcí, které dáte před hotel, do vstupní haly, nebo jednotlivých pokojů. Nechybí ani spousta samotných křečíků, tak si hru pořádně užijte ;)

 
91%
Hra - Hamster Daycare
Video se načítá

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte domácího mazlíčka, ale nejste si jistí, zda to zvládnete? V této hře máte možnost vyzkoušet si to nanečisto! Co takhle začít u roztomilého hnědého křečka? Zaopatřete svého virtuálního mazlíčka čistou klecí a uspokojte všechny jeho touhy. Uvidíte, jakou bude mít radost!

 
88%
Hra - Hamster Care
Video se načítá

Kdo by neměl rád roztomilá zvířátka? V této hře na Vás čeká opravdu povedený křečík, o kterého se budete starat. Na začátku si můžete vybrat, jestli chcete hrát s časovým limitem, nebo úplně volně a pak už můžete začít křečka umývat, sušit, česat, krmit, mazlit se s ním nebo pro něj vybírat doplňky.

 
88%
Hra - Rhinos Rollerball
Video se načítá

V této hře se setkáte s postavami z filmu Bolt - pes pro každý případ. Hlavním hrdinou je křeček Bivoj (v angličtině Rhino), kterému se ztratil kamarád Bolt. Bivoj je zavřený v plastové kouli a vy mu pomáháte se pohybovat přes různé překážky. Nezapomeňte cestou sbírat hvězdičky, za které dostanete bonusové body.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Hamster Restaurant 2
Video se načítá

Máte rádi zvířecí říši? Představte si, jak to asi musí vypadat v takové křeččí restauraci. Vy se stanete majitelem a číšníkem v jedné osobě. Velmi rychle poznáte, že není jen tak jednoduché posadit všechny hosty, uspokojit jejich chutě, vybrat od nich peníze a nakonec uklidit po nich špinavé nádobí. Hra má několik levelů, v nich musíte vydělat určitý počet peněz. Záleží jen na vaší šikovnosti a rychlosti. Poté si můžete dokupovat různé vybavení do restaurace.

 
83%
Hra - Hamstix
Video se načítá

V této akční skákačce se vydáte s hlavním hrdinou na dlouhou cestu, abyste osvobodili netopýry uvězněné v klecích. Kromě toho si budete muset po cestě poradit s mnoha překážkami a s nepřátelskými stvořeními.

 
83%
Hra - Cool Hamster Dressup
Video se načítá

Zahrajte si tuto hru, ve které budete moci vystrojit křečka do frajerského oblečení. Ověste ho zlatem, dejte mu kšiltovku a drsňáckej výraz.

 
83%
Hra - My Cute Pets 2
Video se načítá

V této postřehové hře se setkáte se čtyřmi roztomilými zvířátky, kteří si žádají Vaši pozornost. Budete mít na starosti pejska, kočičku, králíčka a křečka. Všechny byste měli uspokojit na maximum ukazatele, který je nad nimi. Máte na to časový limit, který nemilosrdně tiká. Zvládnete se postarat o tolik zvířátek?

 
82%
Hra - Rainbow Hamster
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude dostat křečka v každém kole do cíle. K pohybu křečka budete využívat trampolíny, které sami vytvoříte. Snažte se křečka směřovat tak, aby po cestě vysbíral všechny hvězdičky.

 
81%
Hra - Hamster: Around the World
Video se načítá

Křeček se vydává na cestu kolem světa. Pomoz mu na jeho cestě poznávat rozdílné země. Pohybuj se po herní obrazovce směrovými šipkami. Tvým úkolem bude odkrývat obrázek vytvářením cestiček. Snaž se odříznout co nejvíce částí obrázku. Na začátku hry máš pouze dva životy a nesmíš si nechat zničit cestičku.

 
80%
Hra - Plumber Beeny Hamster
Video se načítá

Křeček se rozhodl stát intalatérem. Chce zachránit dům, ve kterém bydlí. Dům se ocitl pod vodou, protože jsou poškozené vodovodní trubky. Pomozte křečkovi spravit všechny škody a obnovit dům. Ke spravování bude hlodavec potřebovat nástroje, které najde roztroušené po vodovodním potrubí. Hodně štěstí v plnění úkolu!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)