Požírání

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - Tasty Planet
Video se načítá

Flash hra plná chemie a mikroorganismů. Vy jste jedním z mikroorganismů a vaším úkolem je požírat nebo do sebe vstřebávat další. Ale pozor na ty, jsou větší než vy a kterým se budete muset vyhýbat. Pro dokončení levlu je nutné naplnit červenou čáru vlevo horním rohu, než dojde čas, v pravém horním rohu.

 
90%
Hra - Fish Tales Deluxe
Video se načítá

Staň se malou rybičkou v obrovském oceánu. Jíst můžeš jen ryby, které jsou menší ty. Naštěstí jak jíš, postupně rosteš. Potravy pro tebe tedy existuje víc. Některé ryby ale budou pořád příliš velké, těm se vyhýbej. Dokážeš bezpečně proplavat všechna kola?

 
88%
Hra - Crumbs! 2
Video se načítá

Tato mini hra je jako stvořená pro velké jedlíky, kteří mají rádi sušenky různých tvarů. Cílem je sníst co nejvíce sušenky v předkládaném pořadí a omezeném čase. Protože se počítá, kolik procent sušenky jsi snědl, můžeš se poměřit s kamarády.

 
85%
Hra - Tasty Planet Dinotime
Video se načítá

Šílený vědec experimentoval s časoprostorem a vynalezl nebezpečnou šedivou hmotu. Hmota pohlcuje všechno, co je menší než ona sama a tím roste. Vaším úkolem bude cestovat s hmotou po obrazovce a požírat všechny entity, které vám hra povolí. Započítává se vám čas, čím lepší budete mít, tím více ocenění získáte.

 
85%
Hra - Fish N Prey
Video se načítá

Staň se na chvíli součástí potravního řetězce v moři a vyzkoušej si, jaký život vede rybka. Úkol je jednoduchý, na začátku si malá rybka, a aby si vyrostla, musíš požírat menší rybky. Ulovíš-li jich dostatek, postupuješ do dalšího kola, kde jsi už o něco větší, a tak si můžeš troufnout i na větší kořist. Jenže kolem tebe plavou i mnohem větší ryby, než jsi ty a ty zas chtějí sežrat tebe, takže se jim musíš vyhýbat. Ale pozor! Ony za tebou poplavou a menší rybky se ti zas budou snažit utéci! Tak hraj a udělej ze své rybky tu největší, aby se už nemusela nikoho bát!

 
85%
Hra - Frog Dares
Video se načítá

V téhle naprosto roztomilé skákací hře jste krásná žabička, která se snaží vyhnout všem nepřátelům a posbírat co nejvíce mincí, které po cestě najde. Prožijte s ní její úchvatné, ale nebezpečné, dobrodružství. Proveďte jí virtuálním světem, který je plný nástrah a dosáhněte nejvyššího herního skóre. Kvak!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

84%
Hra - Webby 3
Video se načítá

Webby 3 je další pokračování nepříliš známé, ale kvalitní logické hry se zvířaty. Webby se vrací v jeho největší cestě za dobrodružstvím. Zahraj si za jednoho ze čtyř pavoučků, vytvoř highscore a poměř se s ostatními.

 
79%
Hra - Hungry Frog
Video se načítá

Hladová žabka se vydává na dobrodružnou cestu za potravou. Celkem máte možnost zahrát si dvacet úrovní, přičemž na začátku hry máte odemčenou pouze tu první. Cestou bude žabička pojídat otravné moskyty, mouchy a další létající havěť. Na splnění každé úrovně máte omezený časový limit! Některá potrava může mít vedlejší účinky.

 
78%
Hra - Water World
Video se načítá

Aby mohla rybička v oceánu přežít, musí požírat menší a vyhýbat se velkým rybám. Přesně tohle bude vaším úkolem v této hře. Rybičku stačí ovládat šipkami a hlavně musíte být ostražití.

 
78%
Hra - Bumble Bee Adventures
Video se načítá

Pomozte této bzučící včele najít cestu k chutnému medu. Zajistěte, aby měla dost medu i pro svou rodinu, která je také hladová. Hrajte opatrně, abyste nenarazili do žádné zdi, protože je to životu nebezpečné.

 
78%
Hra - Fishy 1
Video se načítá

V této chytlavé hře jste drobná rybka, která se snaží proplout oceánem bez úhony. Pohybujete se šipkami a tím uhýbáte rybám-dravcům, kteří by si na Vaší malé rybičce rádi pochutnali. Zjistěte, jak to má malinké stvoření v širokém oceánu složité, když denně zažívá podobné boje o život. Nenechte se chytit!

 
77%
Hra - Sea Eater
Video se načítá

Potravní řetězec je velmi složitý. Velké ryby pojídají ty menší. Ty menší se musí snažit pojídat ty ještě menší a doufat, že vyrostou. Právě o to se musíte snažit v této hře. Pojídejte menší ryby a uhýbejte těm, které jsou větší a snadno by Vás sežrali. Musíte se snažit dosáhnout toho, abyste žrali čím dál tím větší ryby. Pozor ale, aby se z Vás nestala jen kostra, jak Vás ryby budou ožírat.

 
77%
Hra - Greedy Worm
Video se načítá

Ujmi se ovládání nenasytného červíka. Použij myš a pohybuj s ním po herním světě, aby se červík dostal k zelenému jídlu. Hra obsahuje hned několik zábavných úrovní. Nejprve ti v cestě nestojí nic, ale postupem času narazíš na nepříjemné překážky, jimž se za každou cenu musíš vyhnout, jinak červík nedopadne dobře.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)