Sbírání lanem

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

87%
Hra - Monkey Treasure
Video se načítá

Zkuste si otestovat své reakce a postřeh v této skvělé hře. Budete hrát za lovce pokladů, pomocí háku budete lovit nejrůznější truhly, diamanty a zlato. Stačí pouze vysbírat tyto věci, abyste mohli postupit dále. Jenže někdy se to bez boje neobejde, jakmile se vám objeví piráti tak je můžete sestřelit pomocí kanónu, když vysbíráte dělové koule. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

 
85%
Hra - Gift Rush 3
Video se načítá

Užijte si 3. díl této postřehovky, ve které budete pomáhat malému pavoučkovi nakrmit jeho mladé. Využívejte opět vaší pavučinu k pohybu. Někdy to nebude tak snadné, takže budete muset vymyslet tu nejjednodušší cestu. Máte na to vyřešit všechny levely ve hře?

 
85%
Hra - Reel Gold
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete hrát za starého zlatokopa a vaším úkolem bude natěžit co nejvíce zlata. Hra se ovládá pouze šipkami. Začněte se zlatem, které se blyští, potom se vám postupně začnou blyštět všechny. Zvládnete vytěžit naprosto vše?

 
82%
Hra - Nicki's Roundup
Video se načítá

Zahrajte si na našem webu tuto postřehovku, která otestuje vaší trpělivost a pozornost. Budete pomáhat mladé Nicki chytat čuníky a zajíce do lasa. Zní to jednoduše, jenže to nebudete snadné, jak si myslíte. Budete je chytat na koni a navíc se musíte vyhýbat i různým překážkám. Podaří se vám jich pochytat co nejvíce?

 
82%
Hra - Gold Miner Vegas
Video se načítá

Máme tu pro vás další díl vašeho oblíbeného zlatokopa! Tentokrát se přesunete do Nevady, konkrétně kolem města Las Vegas. Hra je pořád na stejném principu jako předchozí díly. Vytěžte do jedné minuty co nejvíce zlata a drahokamů. Splňte limit a postupte do dalšího levelu. Kdo z vás umí nejlépe těžit?

 
79%
Hra - Hungry Frog
Video se načítá

Hladová žabka se vydává na dobrodružnou cestu za potravou. Celkem máte možnost zahrát si dvacet úrovní, přičemž na začátku hry máte odemčenou pouze tu první. Cestou bude žabička pojídat otravné moskyty, mouchy a další létající havěť. Na splnění každé úrovně máte omezený časový limit! Některá potrava může mít vedlejší účinky.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Gift Rush
Video se načítá

Skvělá hra, ve které budete mít za úkol chytit dáreček a donést ho spícímu pavoučkovi. Dárek můžete chytit pavučinou nebo nožičkami.

 
78%
Hra - Gift Rush 2
Video se načítá

V druhém pokračování logické hry Gift Rush 2 bude vaším úkolem opět dostat mouchu k dárku. Využívat přitom budete pavouka, který dokáže vystřelovat pavučiny a uvést do pohybu sebe i okolní předměty. Podaří se vám zdolat všech 20 levelů?

 
78%
Hra - Valentiner
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Další skvělá hra, ve které budete sbírat lanem. Jako posel lásky musíte sbírat srdíčka a naplnit tak ukazatel lásky. Můžete sbírat i peníze nebo dárky. Navíc si můžete koupit bonus do dalšího kola.

 
76%
Hra - Rocks Miner 2
Video se načítá

Staň se alespoň na čas účastníkem zlaté horečky a pokus se pod zemským povrchem objevit zlato nebo drahé kamení. Vyhýbej se chytání kamenů a překážek, což by ti znepříjemnilo dosažení cíle v aktuální úrovni. V každé úrovni před sebou máš zadanou sumu, kterou potřebuješ posbírat, aby bylo možné pokračovat dále. Hra je podobná super hře Gold Miner 3. Bombová gameska.

 
73%
Hra - Dwarf Goldminer
Video se načítá

Těžba v dolech je těžká práce. Pokud však máte k dispozici moderní techniku, jde to jako po másle. Vytáhněte co nejvíce kusů zlata a drahého kamení. Cílem je splnění určitého limitu skóre, který Vás propustí do dalšího kola.

 
73%
Hra - Sundews Fighting
Video se načítá

Legrační hra, při které se vžijete do role masožravých rostlin. Tyto rostliny potřebují maso, proto se jim říká masožravé. A jak to maso co nejsnadněj získat? No přeci z much a jiného hmyzu. Vaším úkolem je nasytit dostatečně svou masožravku a polapit hmyz dřív, než soupeř. Soupeřem může být Váš kamarád nebo počítač.

 
72%
Hra - Rybaření v rybníčku
Video se načítá

Japonský rybář si vyjel na moře, aby ulovil nějaké ryby pro svou hladovou rodinu. Pomůžete mu vytáhnout hodně ryb? Při rybaření dávejte pozor na zamračenou oblohu, mohl by z ní vyšlehnout blesk. Snažte se chytat vodní živočichy, ne třeba staré boty. Pozor na ubíhající čas, pokud vám vyprší, hra se ukončí.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)