Snowboard

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video se načítá

Podaří se vám na prkně uprchnout před lavinou, která se na vás žene? Po cestě se navíc snažíte předvádět ty nejlepší triky, abyste získali co nejvíce bodů.

 
90%
Hra - I Stunt 2
Video se načítá

Máte rádi hory? Máte rádi snowboarding? Ano? Tak tohle je hra přímo pro vás! Vžijte se do role šíleného snowboarďáka, který se ničeho nebojí. Brouzdejte krásnými horami, dělejte úžasné triky na zemi i ve vzduchu. Od této hry se nedá jen tak rychle odejít. Když přepnete na anglickou klávesnici (alt+shift tak se vám prohodí Z s Y, což bude mnohem pohodlnějsí). Tak na co ještě čekáte? Ukažte co ve vás je.

 
84%
Hra - Ice Run
Video se načítá

Zahraj si za závodícího tučňáka! Závodit budeš s dalšími tučňáky. Čeká tě zajímavá disciplína - ježdění na snowboardu. Sbírej žluté hvězdičky, abys dostala co nejvíce bodů. Zároveň můžeš sbírat modré hvězdičky a pomocí nich sestřelovat své soupeře.

 
83%
Hra - Santa Snowboards
Video se načítá

Zajezděte si na snowboardu se Santou. Vaším úkolem je s postavičkou Santy přeskakovat na sjezdovce nastražené překážky ze sněhových koulí a ze snowboardu nespadnout. Kromě zvládnutí překážet také sbíráte po celou dobu jízdy bonusové body, abyste dosáhli co nejvyššího skóre. Hru ovládáte pouze pomocí mezerníku na klávesnici.

 
82%
Hra - Snowboard Rush
Video se načítá

Projeďte se na sněhu se snowboardem. Zmáčkněte a držte směrové šipky nahoru a dolů, abyste ovládali rychlost. Mezerníkem přeskakujete překážky na trati. Cestou můžete dělat různé kousky. Nezapomeňte také sbírat zlaté mince, za které si můžete pořizovat nové předměty. Vyhýbejte se sněhovým koulím a krápníkům.

 
80%
Hra - Downhill Snowboard
Video se načítá

Podaří se Vám sjet všechny hory v této sportovní hře? Jezdit tu budete na prkně a vždy si budete moci vybrat, jakou horu chcete sjet. Na prkně můžete zkoušet triky a hlavně nesmíte spadnout.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Kool Girl
Video se načítá

Kool Girl je zábavná oblíkačka, ve které budete mít za úkol vybrat oblečení pro mladou snowboardistku. K dispozici budete mít množství bund, kalhot, čepic, brýlí a bot. Navíc můžete i změnit barvu a design snowboardové desky.

 
79%
Hra - Pro Snowboarder Girl
Video se načítá

Milujete zimní sporty? Pak si představte, že se chystáte na snowboardové závody, kde bude spousta lidí. Jak se asi obléknete? Teplo je samozřejmě prioritou číslo jedna, ale co ostatní věci? Dokážete pomoci této roztomilé dívce, co si má vzít na sebe, když jí čeká její velký den? Zapojte svou fantazii a směle do toho.

 
79%
Hra - Snow Problem
Video se načítá

Sněhoví panáci, které si všichni v zimě staví jen tak pro radost, umí být i docela zákeřní. Nebojí se škodit snowboardistům, kteří se prohánějí na svazích. Ovládejte takového sněhuláka a strefujte projíždějící kolem. V každém levelu máte dán určitý počet snowboardistů, které musíte sestřelit. Uvidíte, že sestřelování není snadné, ale jakmile se do toho dostanete, vše Vám půjde snadno.

 
74%
Hra - Snowboard Girl Dress Up
Video se načítá

Další flash hra zaměřená na oblékání mladé dívky. Tentokráte je dívka sjezdovce na snowboardu. Ale protože je jen ve spodním prádle, je velmi důležité rychle, ale módně ji obléknout. Pokud se vám její prkno nelíbí - jednoduše jí ho změňte. Po vašem řádění bude dívka určitě hvězdou na všech sjezdovkách.

 
73%
Hra - Wintersports dress
Video se načítá

Skvělé zimní kombinézy, bezvadné doplňky a mnoho barev najdete v této hře. Vašim úkolem je obléknout dívku do zimního oblečení a vybrat ji patřičný klouzací stroj, se kterým na svahu zaujme. Budou to lyže nebo snowboard?

 
72%
Hra - Snowboarding Supreme 2
Video se načítá

Dávno pryč jsou doby, kdy se na sněhu jezdilo pouze na lyžích. Dnes hrají prim snowboardy a na jednom si můžeš vyzkoušet jízdu i ty ve hře Snowboarding Supreme 2. Nejprve si zvolíš svého hlavní hrdinu, přičemž každá postava má své specifické vlastnosti, a proto ti může vyhovovat třeba pouze jeden z charakterů.

 
70%
Hra - Niwit Slide
Video se načítá

Ve hře Niwit Slide budete jezdit po svazích, které jsou plné nástrah. Najdete zde také mnoho zábavy. Například zelené šipky Vám pomohou se zrychlením. Naopak červeným se vyhněte, protože hráče zpomalují. Je nutné, abyste před skokem byli dostatečně rozjetí, jinak roklinu nepřeskočíte.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)