Bubble Shooter

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

88%
Hra - Bubble DressUp
Video se načítá

Hrajte si s bublinkami. Na začátku hry vepište své jméno do připravené kolonky. V samotné hře pohybujte myší a až budete mít zamířeno, tak vystřelte. Skládejte tři nebo více bublinek stejné barvy, abyste získali body. Získávejte bonusové body za sbírání hvězdic. Bublinky se vám nesmí dotknout okraje.

 
86%
Hra - Woobies Winter
Video se načítá

Maličké chundelaté postavičky Woobies se ocitly v pasti. Pečlivě zamiř a osvoboď je, aby tě mohli Woobies uznávat jako svého velikého hrdinu. Vytvářej kombinace minimálně tří Woobies stejné barvy a tím jim pomůžeš zmizet. Černě zbarvené postavičky pomáhají osvobozovat všechny Woobies, kterých se dotknou.

 
86%
Hra - BoomBox 2
Video se načítá

Tahle hra sází na starý a prověřený systém spojování objektů stejné barvy dohromady. Stačí tři kostičky v řadě a máte body. Podobné hře Crack Attack kterou možná znáte z PC. Neskutečně chytlavá a zábavná hra.

 
84%
Hra - GemClix Blitz+
Video se načítá

GemClix Blitz+ je hra podobná klasickému Tetrisu. Tetris byl stará klasická hra a tato je něco jako její nová verze. Odstraňujte kostičky stejné barvy. Musí být minimálně tři kostičky stejné barvy, aby se daly odstranit. Kostičky odstraníte kliknutím na ně. Nesmíte dopustit, aby se kostičky dostaly až na vrchol. Tím by pro Vás hra skončila.

 
82%
Hra - Bubble Cannon 2
Video se načítá

Skvělá hra, ve které budeš spojovat stejně barevné kuličky. Každá kulička má na sobě ale číslo, které označuje, kolikrát ji ještě musíš trefit stejnou barvou. Druhý díl je dokonce ještě mnohem těžší než ten první.

 
81%
Hra - Mario Fruit Bubbles
Video se načítá

Další prímová online s oblíbeným hrdinou Mariem. Tentokrát bude Mario sestřelovat bublinky, za které dostává body. Snaž se sestřelit co nejvíce bublinek najednou. Je to moc pěkná hra pro dívky a malé děti.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Bubble Shooter Christmas
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Podaří se vám nahrát co nejvíce bodů v této parádní postřehovce? Vaším úkolem bude sestřelovat klesající kuličky. Sestřelit můžete minimálně 3 stejně barevné kuličky. Snažte se o co největší kombo.

 
80%
Hra - Birds On A Wire
Video se načítá

V této hře jde pouze o jedno a to, spojit stejná zvířátka. Hra má jednoduché ovládání, pouze myší zamíříte a odpálíte tam kde jich je nejvíce. Je potřeba využívat i zdi, od kterých se odrážejí. Tak kdo z vás nahraje NEJ skóre?

 
80%
Hra - Bubble Hit Pony Parade
Video se načítá

Bubble Hit Pony Parade je super hra typu bubble shooter, ve které je Vašim úkolem zbavit se všech kuliček na herní ploše. Všechny milovnice koní jistě potěší, že jsou na kuličkách vyobrazení koníci. Když se Vám podaří vystřelením jedné kuličky spojit tři a více další stejné barvy, pak zmizí. Hlavně nesmíte dopustit, aby se kuličky dostaly až ke spodnímu okraji a Vašemu vystřelovacímu zařízení.

 
79%
Hra - Bubble Raiders The Sun Temple
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude spojovat kuličky stejných barev. K dispozici budete mít kanón, ze kterého musíte kuličky vystřelovat tak, abyste spojili alespoň tři stejné barvy. Na postup do dalšího kola musíte získat dostatek bodů a dostat se ke zlatému klíči.

 
79%
Hra - Santa's Candy
Video se načítá

Zahrajte si tento bubble shooter, ve kterém budete pomáhat Santovi lovit dárky, které jsou obklopeny bonbóny. Pomocí děla je spojujte a oddělávejte. Myslíte si, že zvládnete vyřešit všechny levely?

 
78%
Hra - Halloween Bubble Shooter
Video se načítá

Vaším úkolem je sestřelit všechny stejně barevné sladkosti. Pro spojení musí být minimálně tři. Dávejte si pozor na to, aby se kuličky nedostali až ke spodní hranici.

 
78%
Hra - Candy Shooter Deluxe
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude odstranit z hrací plochy všechny barevné bonbóny. Bonbony odstraníte, pokud spojíte alespoň tři stejné barvy. K tomu budete využívat kanón, který je potřeba vždy přesně namířit. Dávejte si pozor, aby bonbóny nezaplnili celou hrací plochu.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)