Doktor

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

92%
Hra - Baby Hazel Hand Fracture
Video se načítá

Hazel si zlomila ruku a teď ji musíte odvést k doktorovi, aby jí mohl dát sádru. Po příchodu domů, vaše péče nekončí. Právě naopak, Hazel vás bude potřebovat ještě více, aby se co nejdříve vyléčila.

 
88%
Hra - Barbie Selfie Accident
Video se načítá

Barbie se poranila na moři při fotografování a potřebuje nutně lékařskou pomoc. Zajistěte jí ji a pomozte jí utišit bolest, aby se cítila lépe.

 
88%
Hra - Baby Elsa Day Care
Video se načítá

Elsa ještě jako malá přišla k mnoha oděrkám na svých dobrodružství. Tvým úkolem bude ošetřit všechny její odřeniny a také modřiny. Pro jistotu jí dej také kapky, proti nemoci. Jakmile bude tato část hotova, za odměnu, že byla statečná jí vyber krásné šaty a také doplňky.

 
87%
Hra - Barbie Career Choice
Video se načítá

Vyzkoušejte si prostřednictvím Barbie, jaké je to být modelkou, sestřičkou nebo módní designérkou. Nejdříve však musíte Barbie obléknout na dané povolání a až potom si samotnou práci můžete vyzkoušet. Které povolání je podle vás nejlepší?

 
85%
Hra - Sofia Hospital Recovery
Video se načítá

Sofie si na výletě v přírodě způsobila poměrně vážné zranění. Dokážete jí všechny oděrky ošetřit, desinfikovat a poté provézt RTG vyšetření, které odhalí zlomené kosti? Cílem je, aby nemocnici opouštěla zcela zdravá.

 
85%
Hra - Dora Hospital Recovery
Video se načítá

Cílem této hry je kompletně vyléčit Doru. Při jednom ze svých dobrodružství přišla k úrazu. Lépe řečeno více zraněním, která musíte odborně ošetřit. Jde o odřeniny, modřiny a dokonce také několik zlomenin.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Arm Surgery 2
Video se načítá

Zajímavá vzdělávací online hra pro všechna děvčata. Operace ruky není nic snadného, v této hře si můžeš zahrát na chirurga a pokusit se zachránit život.

 
84%
Hra - Super Barbie Injured Doctor
Video se načítá

Postarejte se o Barbie, která narazila do střechy a naučte ji lépe létat, aby se tento incident nezopakoval. Pomůžete jí?

 
84%
Hra - Pricness Anna Magic Care
Video se načítá

Anna a Elsa se společně hráli a během toho se Anna zranila. Poskytněte jí první pomoc a pomozte jí s výběrem šatů a aby necítila bolest.

 
84%
Hra - Anna Baby Birth
Video se načítá

Anna přijela k Vám do nemocnice, protože čeká miminko a brzy se má narodit. Dokážete jí pomoci s bolestmi a usnadníte cestu děťátka na svět? Nebude to nic dramatického a jistě to zvládnete.

 
83%
Hra - Baby Elsa Injured
Video se načítá

Dokážete pomoci malé Else? Potýká se s mnoha zraněními, ke kterým přišla když si hrála. Je nutné použít několik pomůcek k jejímu ošetření. Pokud se Vám nepodaří ošetřit všechny modřiny a oděrky, pak nebude Elsa spokojena. Tak kdo je nejlepší lékařka?

 
82%
Hra - Baby Barbie Sports Injury
Video se načítá

Pomozte Barbie, která se zranila při tenise! Postupujte podle instrukcí a vyléčíte jí, nakonec jí uděláte i ovocný džus.

 
81%
Hra - Rapunzel Hair Doctor
Video se načítá

Rapuntel chytila vši a jediný způsob, jak se jich zbavit je ten, že se jí musí ostříhat vlasy a vyčistit vlasy. Pomozte jí s ošetřením a návratem její krásných vlasů.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)