Hlavolamy

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

91%
Hra - Gridlock
Video se načítá

Gridlock je zřejmě jedna z nejlepších logických her, kterou si můžete zahrát. Princip vychází ze hry Rush Hour. Vaším úkolem je posunovat šedé obdélníky tak, abyste dostali ven modrý obdélník. Je to jednoduché, ale pekelně chytlavé.

 
91%
Hra - Kermix - chytlavá gameska
Video se načítá

Kermix je svým nápadem originální a hodně chytlavá online hra. Šipkama ovládáte červenou kostičku, s kterou musíte sebrat všechny zlaťáky a nakonec se dostat do zeleného teleportu. K hraní vám navíc hraje příjemná hudba.

 
89%
Hra - Clockwork
Video se načítá

Clockwork je náročná hra, která vám zbystří vaše smysly a procvičí mozkové buňky. Hra obsahuje spoustu úrovní. Na začátku si spusťte Turorial Levels, kde si procvičíte herní dovednosti a dozvíte se důležité informace. Až budete hotovi, můžete si vybrat ze tří úrovní obtížností - Novice, Standard, Expert.

 
89%
Hra - Anti-terrorism Squad
Video se načítá

Zahrajte si napínavou logickou hru Anti-terrorism Squad, ve které budete v neúprosném časovém limitu ničit časované bomby. Princip je poměrně známý. Přesunujete součástky tak, abyste dostali časovač ven.

 
88%
Hra - Rickshaw Jam
Video se načítá

Rikšové v Indii to nemají jednoduché. Obzvlášť v hustém provozu je umění prokličkovat mezi auty a najít si cestu ven. V této superhře musíte posunovat auta svisle a vodorovně tak, aby se rikša mohl dostat ven... Rickshaw Jam je povedená logická hra.

 
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video se načítá

Složte si další skládanku v této oblíbené hře. Budete skládat zvířátka tak se pořádně snažte. Dokážete je všechny poskládat?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Chipoches
Video se načítá

Ve hře Chipoches dostaneš nesnadnou úlohu. Hra prověří tvoji schopnost logického uvažování a prostorové orientace. Dostaneš krabičku se spoustou koleček, které potřebuješ přesunout podle vzoru. Dokážeš si správně rozmístit tahy, aby výsledek naprosto přesně odpovídal zadání? Opravdu to není jednoduché!

 
80%
Hra - TOH 3D
Video se načítá

Přesunování hanojské věže z jednoho kolíku na druhý se může zdát jednoduché. Pokud si však zvolíte vyšší obtížnost, pak jistě pochopíte, jak složité to je.

 
80%
Hra - Choo Choo Puzzle
Video se načítá

Choo Choo Puzzle je logická hra, která obsahuje více než dvacet náročných úrovní. V každé úrovni musíte správně umístit barevné čáry. Hra vám bude počítat počet tahů v jednotlivých úrovních. Čím méně tahů uděláte, tím větší budete mít šanci na získání bonusové medajle. Dokážete si správně promyslet cestu?

 
79%
Hra - Clickplay Time 2
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol vyřešit v každém kole jinou logickou úlohu. Při řešení bude důležité nejen logické myšlení, ale i dobrá pozornost a postřeh. Abyste mohli postoupit do dalšího kola, musí se vám na ploše objevit černá šipka.

 
79%
Hra - Free The Pharaoh
Video se načítá

V této hře se budete jakožto egyptský stavitel snažit dostat ven červený sarkofág.Pohybujte s nimi než se bude dát vyjmout červený z hrobky.V každém levelu je stále více a více sarkofágů, takže se nade hrou opravdu budete muset zamyslet.

 
78%
Hra - Tower of Hanoi
Video se načítá

Supúer logická pařba, ve které budete přesouvat věž z jedné strany na poslední. Na sebe však můžete skládat pouze menší části na větší. V každém kole je obtížnost vyšší.

 
78%
Hra - Stream Master : Unlimited
Video se načítá

Spojte všechny barevné tečky na hrací ploše a postupte tak do dalšího kola v této skvělé logické hře. Body musíte spojovat po dvojicích stejných barev, přičemž jednotlivé cesty se nemohou nikdy křížit. Pro postup do dalšího levelu je potřeba zaplnit celou hrací plochu.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)