Sue hry

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
96%
Hra - Sue tanečnice
Video se načítá

Tanečnice Sue vybírá to nejlepší ze svého oblečení na své taneční vystoupení. Zvolte si krásné animované pozadí a začněte vybírat kostým na večer. Až budete mít vybráno, zaměřte se na efekty pro vystoupení, jako jsou barevné záře reflektorů nebo mýdlové bublinky. Nezapomeňte vyzkoušet krásné botky a upravit účes!

 
90%
Hra - Sues Dog Beauty Salon
Video se načítá

V této hře se staráte o mazlíčky. Podle toho, jaké doplňky máte na začátku kola musíte pejsky upravit. Musíte je umýt vysušit ostříhat a to vše, než jejich pelíšek dojede na konec celého pásma.

 
88%
Hra - Sue Beauty Room
Video se načítá

Sue zaspala do školy, pomož jí se v krátkém čase připravit a najít věci, co na vyučování potřebuje. Čas se ti odpočítává a ty ji musíš obléct, nalíčit a pomoci jí najít předměty, které jsou v pokoji různě poschovávané. Ale koukej se pořádně a to všude, protože některé z nich mohou být třeba pod polštáři nebo pod kobercem. Co myslíš, zvládne to Sue včas do školy? Ovládání myš

 
82%
Hra - Sue Hair Dresser 2
Video se načítá

V této hře se na chvíli proměníš v kadeřnici malé Sue. Zvládneš ji udělat účes podle jejích představ? Na začátku ti na pár sekund ukáže, jak by chtěla, aby její vlasy vypadaly, a pak už je to na tobě, abys jí vlasy ostříhala na správnou délku, obarvila na vhodnou barvu, udělala třeba copánky a za pomoci kartáče a natáček ji vlasy jemně natočila, či jí vytvořila pořádné vlny. Nakonec ji už jen oblečeš a uvidíš, jestli jsi to zvládla, jak ona chtěla, anebo jestli si jí udělala účes ještě mnohem lepší. Ovládání Myš

 
79%
Hra - Sue Gardening
Video se načítá

Sue gardening je hra zaměřená, jak už sám název napovídá, na malé zahradnice. Vaším úkolem, v této zajímavě zpracované hře, bude zasadit květiny a následně je zahrnout veškerou nutnou péčí, tak aby vaše zahrada rozkvetla do nádhery. Aby hra nebyla natolik těžká, tak budete mít k dispozici kouzelný lektvar, po kterém květiny budou ještě krásnější.

 
76%
Hra - Sue srdíčka
Video se načítá

V této hře si zdokonalíš postřeh a procvičíš rychlost svého reagování. Úkolem je nasměrovat padající předměty do správné krabice. Každému předmětu přísluší čínský znak, který uvidíš napravo na obrazovce. Také každá z krabic, co leží na zemi, je opatřena znakem, který značí, jaký předmět do krabice patří. Ty už jen musíš zařídit, aby předměty padaly do správné krabice. Zvládneš-li umístit většinu spadlých předmětů do jejich krabice, aniž bys přišla o všechny životy, postupuješ do dalšího kola, kde se ti počet krabic zvýší. Tak trénuj a propracuj se až do posledního kola!

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

75%
Hra - Sue a rande
Video se načítá

Sue se chystá na rande. Je ale bezradná. Chce přítele co nejvíce zaujmout, ale neví jak. Musí zvolit to správné třičko, sukni, kalhoty a boty, aby měla úspěch. Už vůbec neví, jaké si zvolit stíny na oči či rtěnku! Pomoz Sue připravit se na rande tak, aby sklidila u svého vyvoleného co největší obdiv.

 
75%
Hra - Sue tanečnice 2
Video se načítá

Malá Sue si zase něco vymyslela. Tentokrát to není žádné vaření ani zahradničení, chtěla se stát tanečnicí. Proto se chce ukázat a pilně trénuje. Jakmile už má natrénováno, chce změřit síly se svou protivnicí. Nejdříve zjistíte, jaké cviky bude soupeřka dělat a pak to musíte po ní perfektně zopakovat. Pozor, nesmíte se splést, jinak by měla Sue pěkný trapas.

 
75%
Hra - Sue na rande
Video se načítá

Že není lehké mít celý den naplánovaný jen randeti víme. V této on-line hře pro dívky se o tom přesvědčí i Susan. Klikneš na schůzku a už je to závod o čas. Oblíknout, v rychlosti upravit vlasy a nalíčit. Jak se to líbí jí, poznáš podle výrazu ve tváři. Po uplynutí doby ti to zhodnotí i její přítel.

 
75%
Hra - Sue malá čarodějka
Video se načítá

Stará ježibaba se rozhodla, že ze sebe udělá krásku. Vy jí v tom musíte pomoct. Namíchejte ji kouzelný lektvar z různých přísad, které má na poličce a poté se podívejte, jak kouzlo zabere.

 
74%
Hra - Star Sue Boya 2
Video se načítá

Rádi si hrajete s barvičkami? Omalovánky vám dlouho nevydrží, protože je hned vybarvíte? Pak si můžete vyzkoušet vymalovávání na počítači. Dostanete obrázek holčičky Sue, které vymalujte. Sue je jednou andílkam, jindy zase pekařkou. Můžete se řídit předlohou, nebo si zvolte barvy podle vlastní představivosti.

 
74%
Hra - Sue Doll House 2
Video se načítá

Sue si pořídila nový domeček pro panenky. Má růžovou barvu a Sue k ní dostala spoustu vybavení. Je pouze na vás, jaké miniaturní věci do domečku umístíte. Na výběr máte z hromádky příslušenství, které leží přímo před domečkem pro panenky. Vybírejte podle svého nejlepšího uvážení a nenechte se omezovat.

 
74%
Hra - Sue utajené věci
Video se načítá

Sue utajené věci je velice neobvyklá hra, která vyžaduje vaši přesnost, trpělivost a v neposlední řadě logické uvažování. Vaším úkolem bude na vyobrazeném obrázku hledat, pomocí speciálního, zvětšovacího kolečka, špatně viditelné číslice. A abyste měli co největší skóre, tak musíte mít co nejmenší čas.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)