Upíři

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
89%
Hra - Vampire Skills
Video se načítá

Procvičte si upírské dovednosti. Dostanete na starost upíra, který se rozhodl ukázat vám svoje dovednosti. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní, dokážete je projít všechny? Nejprve si procvičíte svoje netopýrské dovednosti, a poté již nastane čas na trochu té krve. Pozor na časový limit.

 
87%
Hra - Dating a Vampire: Damon
Video se načítá

Postarejte se o hlavní hrdinku ze seriálu Vampire Diaries a oživte ji pěkným make-upem, doplňky a šaty.

 
87%
Hra - Vampire Couple Dress Up
Video se načítá

Oblečte známý pár ze seriálu Vampire Diaries a vyberte jim oblečení, které bude společně ladit, aby se k sobě hodily.

 
86%
Hra - Hellsing Vampire
Video se načítá

Seras Victoria, hlavní hrdinka seriálu Hellsing. A ty teď můžeš zjistit, jestli jí to sluší i jinak než v policejní uniformě (kterou tu máš ale samozřejmě taky). Rudé šaty, zelené šaty, nebo raději nějakou zajímavou halenku? A co radikální změna účesu?

 
86%
Hra - Vampire Diaries
Video se načítá

Koná se velký večírek, kde bude vyžadován kostým! Monika se rozhodla, že půjde za upírku, takže jí musíte také tak nalíčit! Předtím jí udělujete pár pleťových masek a pak jí oblečte do stylového oblečení.

 
85%
Hra - The Sun for the Vampire 2
Video se načítá

Pomozte upírovi zdolat v každém kole všechny překážky a dostaňte ho až k cílovým dveřím v této logické skákačce. Během cesty si budete muset poradit s nejrůznějšími nástrahami. Jako upír se dokážete na krátký čas proměnit v netopýra a doletět, kam potřebujete.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Scared Night Kiss
Video se načítá

Právě nastala strašidelná noc plná upírského milování. Ano, i upíři se občas zamilují. Přesně jako v této zamilované líbací hře nejen pro dívky.

 
84%
Hra - The Sun For The Vampire
Video se načítá

The Sun For The Vampire je suprová logická hra, ve které budete hrát za upíra. Tento upír je zavřený v temném žaláři po celý svůj život a rád by také někdy spatřil denní světlo. Vaším úkolem bude sbírat mince a klíče, kterými si budete otevírat dveře. Podaří se vám se dostat až na povrch?

 
83%
Hra - Vampire Fashion Designer
Video se načítá

Staň se módní návrhářkou šatů pro upírku! Nejprve uděláš návrh a vybereš si střih, jaký na šaty zvolíš. K dispozici máš celou škálů barev. Poté je potřeba podle návrhu nakreslit jednotlivé díly na látku, sešpendlit a vystřihnout. A nakonec už je třeba jen samotné šití!

 
82%
Hra - Vampire Girl Makeover
Video se načítá

Máme tu super pařbu, kde budete pomáhat upíří slečně s její proměnou na halloweenskou párty. Nejdříve se vrhnete na líčení, kde vyberete rtěnku, oční linky, stíny a tvářenku. Pak budete moci vybrat vhodný účes, podle barvy a střihu. Dále nesmíte zapomenout na nějaký strašidelný kostým. Nakonec přidáte vhodné halloweenské doplňky.

 
81%
Hra - Vampire Wedding
Video se načítá

Vystrojte tuto krásnou upírku na její svatbu. Musíte si dát záležet, protože na tento den se jen tak nezapomíná!

 
80%
Hra - Yurius's House of Spooks
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci hlavnímu hrdinovi dostat hračku z domu zlého vědce. Vědec však zrovna nemá na vás náladu a tak vás zamkne ve sklepě. Najděte způsob, jak ze sklepa uprchnout a hračku získat.

 
80%
Hra - Robert Pattinson Makeover
Video se načítá

Britský herec Robert Pattinson si po roli Cedrika Diggoryho ve filmu Harry Potter získal miliony fanoušků rolí upíra Edwarda Cullena ve filmové sáze Stmívání. Vaším úkolem v této hře bude obléknout a upravit vrchní polovinu těla hollywoodské celebrity. Máte na výběr velkou řádku nejrůznějších úprav.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)