Beyonce

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Beyonce Knowles Professional Makeover
Video se načítá

V této hře můžeš vylepšit vzhled známé zpěvačce Beyonce. Zahraj si na profesionální kosmetičku a designérku a vyber pro Beyonce vhodný účes, make-up, trendy oblečení i doplňky. Máš zde z čeho vybírat, Beyonce je ráda středem pozornosti, a tak si od tebe nechá klidně nabarvit vlasy na zeleno nebo dát do nosu piercing. Tak zapoj fantazii a udělej Beyonce novou image. Kdykoliv si můžeš dát ve výběru Before & After a srovnat, jak vypadala před tím a jak vypadá teď. Ovládání myš

 
81%
Hra - Beyonce Nail And Face Makeover
Video se načítá

V následující hře si vezmeš na starost oblíbenou americkou zpěvačku Beyoncé. Beyoncé potřebuje upravit svůj vzhled před dnešním večerním koncertem. Za vizážistku si vybrala právě tebe, a proto upravíš nehty a obličej slavné zpěvačky. Stačí si zvolit jedno z menu a vyskočí čísla. Pod každým z čísel se ukrývá jedna změna vzhledu.

 
78%
Hra - Beyonce Knowles Celebrity Dressup
Video se načítá

Beyonce Knowles patří mezi nejoblíbenější světové zpěvačky. Často bývá také řazena mezi nejkrásnější a nejlépe oblékané celebrity. V následující hře máte šanci postarat se o její vzhled. Můžete jí vybrat nový účes, boty, náhrdelník, sluneční brýle, sukni, kalhoty, tričko, halenku nebo například šaty.

 
77%
Hra - Beyonce a Lopez
Video se načítá

Minihra s kamarádkami na nákupech v exklusivním obchodě. Máš možnost každé z nich vybrat z plných regálů oblečení, které jim nejvíc sluší. Vyzkoušet mohou úplně všechno, času na výběr mají opravdu dost.

 
75%
Hra - Beyonce
Video se načítá

Jestli se orientuješ v hudebním průmyslu, jistě znáš zpěvačku Beyonce. Za svou kariéru svou imige moc nezměnila, to ovšem ty můžeš v této super on-line hře napravit. Stačí ji dát jinou barvu na vlasy, zajímavou barvu rtěnky, řas i očí. S kamarádkami pak můžeš posoudit, jestli ji to sluší víc před, nebo po tvé úpravě.

 
70%
Hra - Beyonce Dress Up
Video se načítá

Krásná americká zpěvačka Beyonce postává jen tak u klavíru a chystá se zpívat. Ale co to? Proč nemá na sobě krásné šaty? Čeká na vaši pomoc! Pomožte ji rychle obléknout do něčeho slušivého, z čeho budou všichni návštěvníci paf. Všechno, co můžete na zpěvačku nandat, se dá kombinovat a překládat různě přes sebe.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

65%
Hra - Oblékni Beyonce
Video se načítá

Beyonce je nejenom skvělá zpěvačka, ale hlavně krásná ženská. Však, která hvězda může být krásná, pokud na sobě nemá krásné šaty, boty a šperky? Tato skvělá on-line hra ti pomůže z ní udělat ještě větší kočku, než doposud byla. Má skvělou postavu, nemusíš se bát odvážného modelu.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)