Rihanna

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Barbie Rihanna Spa
Video se načítá

Pomozte Rihanne s úpravou pleti, výběrem oblečení a make-upu, aby mohla jít vystoupit na svůj koncert. Příjemnou zábavu.

 
81%
Hra - Rihanna Island Smoothie
Video se načítá

V této hře si můžete vyrobit skvělou ovocnou přesnídávku neboli pyré, a to pouhým pohybem myši či klikáním. Neuvěřitelné, že? Poté co nakrájíte všechno ovoce, si vyberete minimálně tři druhy, které dáte do misky a pořádně rozmixujete. Nezapomeňte přidat správné množství cukru. Na úplný závěr si ještě můžete ozdobit skleničku podle toho, co bude nejvíce lahodit vašemu oku.

 
81%
Hra - New Rihanna Celebrity Makeover
Video se načítá

Lidé po celém světě si oblíbili tuto barbadoskou zpěvačku. Řeč je samozřejmě o Rihanně. Má překrásný hlas a vždy slvěle vypadá. Zkuste si zahrát na jejího stylistu a udělat z ní ještě dokonalejší ženu. Udělejte ji nový sestřih, kterým osloví celý svět. Make může být výraznější, protože ona je velká osobnost. Ani doplňků se nemusíte bát. Fantazii se meze nekladou, vy si tvoříte hvězdu, podle Vaší fantazie.

 
76%
Hra - Rihanna Real Makeover
Video se načítá

Staňte se na chvíli profesionální maskérkou hvězd a uplatněte své kosmetické umění na populární celebritě Rihanně. Podle svého uvážení jí změňte účes, vyberte rtěnku, stíny, make up i šperky. Můžete změnit i barvu jejích očí nebo celé pozadí hry. Jak bude po Vašem zásahu vypadat? Poznala by se ? ;)

 
76%
Hra - Rihanna and Chris
Video se načítá

Oblíkačky, ve kterých jsou hlavními postavami slavné osobnosti, jsou jedny z nejoblíbenějších. Můžete si hvězdy obléknout do čeho chcete a v čem by se Vám líbili na pódiu. Tady se vyřádí fanoušci Rihanny a Chrise. Vyberte jim vhodné doplňky, boty a vyražte se svou hvězdou na turné, které bude mít velký úspěch.

 
75%
Hra - Image Disorder Rihanna
Video se načítá

Rihanniny obrázky se nám celé rozbily a rozházeliy. Pomůžete nám je správně sestavit? Na začátku hry si můžete vybírat z jedenácti jazykových mutací, mezi nimiž však bohužel chybí čeština. Jakmile si zvolíte, můžete začít hrát. Čím rychlejší při sestavování obrázků budete, tím více bodů si připíšete.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
74%
Hra - Rihanna Memory
Video se načítá

Pro všechny bystré makovičky je u pexeso, jehož hlavním motivem je Rihanna. Najdete zde celou řadu jejích podob. Každé kolo je omezeno časovým limitem, takže hurá do toho.

 
74%
Hra - Dress Up Rihanna
Video se načítá

Vnadná barbadosská zpěvačka Rihanna se vám představí pouze ve spodním prádle. Tentokrát si hra z reálné Rihanny příliš nevzala, protože si zpěvačka příliš podobná není. Nicméně můžete Rihannu v této oddechové oblékací hře obléknout do nejrůznějších šatů, triček, sukní nebo kalhot. Vybírejte oblečení!

 
73%
Hra - New Look Of Rihanna
Video se načítá

Jak už název napovídá, v této hře se postaráte o kompletní vzhled známe barbadoské zpěvačky Rihanny. Zahrajte si na stylistku známé hvězdy. Vyberte pro ni nový účes, zvolte intenzitu opálení, řasenku, barvu očí, očních stínů, rtěnky nebo tvářenky. Na závěr zvolte vhodné oblečení a vyberte jeden z mnoha luxusních šperků.

 
72%
Hra - Black Beauty Rihanna Makeup
Video se načítá

Černá kráska Rihanna je dnes už hodně slavná. Určitě máš její písničky ráda. Co ale říkáš na její styl oblečení a na makeup? Líbí se ti? V této hře si můžeš zahrát na její makeup asistentku a vytvořit ji super make-up.

 
71%
Hra - Rihanna Celebrity Makeover
Video se načítá

Barbadosská hvězda Rihanna se rozhodla nechat na vás roli své dvorní maskérky. Dokážete tuto čokoládovou krásku ještě zkrášlit? Před večerním koncertem by ráda vyzkoušela vaše schopnosti. Předveďte se a třeba vás zaměstná natrvalo. Až budete s výsledným výtvorem spokojeni, můžete si vytisknout obrázek.

 
71%
Hra - Rihanna Makeover
Video se načítá

Nemusíte být ani skalním příznivcem této krásky z Barbadosu, aby Vás tahle jednoduchá hra chytila za srdce. Předělejte zpěvačku Rihannu k obrazu svému a využijte na to všech dostupných nástrojů. Myslíte si, že by Rihanně slušel piercing v obočí? Žádný problém! Je jen na Vás a Vaší fantazii, jak tahle proměna dopadne.

 
70%
Hra - Rihanna Makeup Game
Video se načítá

Rihanna se proslavila jako světová zpěvačka. Rodačka z malého ostrovního státu Barbados se rozhodla pro úpravu zevnějšku. Sama to samozřejmě dělat nebude, a proto hledá maskérku, která by se o její vzhled postarala. Role maskérky se neujme nikdo jiný, než vy! Užijte si úpravu opravdové současné hudebnice.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)