Justin Bieber

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video se načítá

Justin a Selena jsou zase zpátky spolu! Potřebují ale pomoct s oblečením. Pomůžeš jim, aby na rande spolu vypadali skvěle? Nejprve oblečeš Selenu a potom Justina. Nezapomeň ale, že jim to musí slušet a že musí ladit.

 
86%
Hra - Young Star
Video se načítá

Pokud jste si oblíbili zpěváka Justina Biebra, tak je tato hra určená přímo pro Vás. Stanete se alespoň na chvilku jeho vizážistou. Vyberte mu účes podle Vašeho vkusu. Oblečte ho do super moderních kousků, ve kterých bude neodolatelný. Celkový vzhled dolaďte doplňky, které celkový dojem jen oživý. Pokud se Vám k onečný výsledek nebude líbit, můžete začít znovu. Vyzkoušejte tolik kombinací, kolik jen chcete.

 
84%
Hra - Kiss Bieber
Video se načítá

Nejlepší hra pro věrné fanynky Justina Biebera. Ale pozor! Na dovolenou s ním vyrazila i jeho přítelkyně Selena Gomez. Vy samozřejmě chcete svou lásku políbit. Jenže to musíte udělat co nejtajněji, aby Vás při tom neviděla jeho milující přítelkyně. Justin samozřejmě nemá nic proti tomu, aby se s Vámi líbal. Vadí to pouze Seleně. Při této líbačce zažijete spousta legrace a napětí, jestli Vás Selena nachytá nebo ne.

 
83%
Hra - Justin Bieber na koncertě
Video se načítá

Kanadská popová ikona Justin Bieber se chystá na svůj vyprodaný koncert. Staňte se jeho poradkyní, která mu pomůže zvolit oblečení na vystoupení. Na výběr máte celý šatník, v němž se ukrývá celá řada méně či více vkusného oblečení. Celé oblékání je jen na vašem módním cítění. Ukažte nám svůj vkus v této oblékací hře!

 
81%
Hra - Justin Bieber Date
Video se načítá

Zažijte rande s Justinem Biebrom a pokuste se ho sbalit správným rozhovorem. Pokud se mu budete líbit, bude vás neustále zvát na rande. Podaří se vám stát jeho přítelkyní?

 
80%
Hra - Justin Bieber Fashion
Video se načítá

Každý zná super hvězdu Justina Biebera. V této puzzle hře se ti Justin představí na třech obrázcích. Tvým úkolem je z částí složit celý obrázek. Není to vůbec snadné, ale pokud máš ráda puzzle, tak to zvládneš.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Nakopni Justina Bobra!
Video se načítá

Odpalte otravného Justina co nejdále to půjde! Za každé odkopnutí dostanete peníze. Za peníze pak následně nakupujete vybavení. Jak daleko Justina až odkopnete?

 
78%
Hra - Call of Bieber
Video se načítá

Současný popový idol Justin Bieber se rozhodl vydat do bojové akce. Dostanete pistoli a musíte zlikvidovat soupeře. Musíte se schovávat za různé objekty, aby vás nepřítel netrefil. Za každého zabitého nepřítele dostanete peníze, za které si poté můžete pořídit vylepšení zbraní nebo různé extra věci.

 
77%
Hra - Justin Bieber oblíkačka 1
Video se načítá

Justin Bieber je vycházející hvězdička RnB stylu hudby. Natočil už řadu písniček. V této hře ho můžeš obléknout podle svého vkusu.

 
77%
Hra - Kick Out Bieber
Video se načítá

Z koncertu Justina Biebera se nesou nesnesitelné zvuky. Jelikož jeho hudební produkci vyloženě nesnášíte, rozhodli jste se Biebera zlikvidovat a odstranit ho z pódia. Praštěte Biebera, ať letí opravdu daleko. Na konci hry se vám bude počítat vzdálenost, do které jste Biebera odpálili a počet jeho zranění.

 
77%
Hra - Justin Bieber Love Memory
Video se načítá

Justin Bieber se chystá najít lásku svého života. Pomozte mu a hledejte stejné obrázky. Čím rychlejší budete, tím lépe. Hra obsahuje celkem pět úrovní. Obrázky Justina Biebera se od sebe různě odlišují a vy musíte najít přesně identické. Každá úroveň má předem stanovený časový limit, takže buďte rychlí!

 
76%
Hra - Justin Bieber Makeover
Video se načítá

V této hře si zahraješ na vizážistku, ale tentokrát nebudeš upravovat žádnou modelku, místo toho budeš měnit styl velmi pěknému chlapci. Můžeš ho vymodelovat přesně podle tvé představy a udělat tak z něj kluka tvých snů. Můžeš mu vybrat účes, barvu očí, vlasů a třeba i odstín melíru, pokud chceš, aby ho měl. Pak mu můžeš udělat lehké líčení a nasadit brýle nebo kšiltovku. Nakonec už ho jen vkusně obleč a podívej se, jak vypadal předtím a jak vypadá teď.

 
76%
Hra - Justin Beaver
Video se načítá

Jestliže máte rádi parodie, pak zde jste na správné adrese! Setkejte se s mladou popovou hvězdou Justinem Beaverem (beaver = anglicky bobr) a pomozte mu najít pravou lásku. Najděte si cestu na pódium, otestujte svoje taneční dovednosti v místním klubu a nenechte se představit, pokud pravá láska pro Justina nebude krásná dívka.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)