Selena Gomez

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
97%
Hra - Wambie
Video se načítá

Namalujte a oblékněte krásnou dívku. Hlavním úkolem je malovat. Začněte u vlasů a probojujte se postupně až k tričku, které můžete lehce pozměnit. Různě míchejte varianty a ničeho se nebojte.

 
84%
Hra - Barbie Ultimate Spa Selena Gomez
Video se načítá

Selena Gomez je celosvětová hvězda, která potřebuje také odpočinek a nabrat novou energii. Proto se rozhodla Selena navštívit lázně, kde od vás očekává, že jí uděláte masáž nohou, rukou a zad. Pomozte jí nakonec is výběrem oblečení.

 
83%
Hra - Selena Gomez Celeb Makeover
Video se načítá

Patří hvězda Selena Gomez mezi vaše oblíbence? Tak právě pro Vás a všechny ostatní kdo ji fandíte je určena tato hra. Jedná se o makeover hru, ve které musíte svou hvězdu pěkně upravit. Nejdříve ji pečlivě vyčištěte obličej a vytrhejte ji obočí do perfektního tvaru. Poté ji vyberte účes, ať už jeden z jejich skutečných nebo nějaký vymyšlený. Vyberte ji vhodný oděv a doplňky a snažte se vše sladit.

 
82%
Hra - Selena Gomez Cool Makeover
Video se načítá

Selena Gomez je známá dětská hvězda, která se proslavila, jako zpěvačka a herečka, proto musí neutále vypadat dobře. V tenhle den si její osobní stylistkou. Dej Selene nový vzhled, při výběru make-upu šatů a doplňků.

 
82%
Hra - Selena Gomez Cool Hairstyle
Video se načítá

Selena Gomez je známá zpěvačka, ale i herečka, proto potřebuje neustále změnu účesu. Poradíš jí, jaký by si měla tentokrát vybrat? Ve hře jí můžeš vlasy barvit, natáčet žehlit a různé dekorovat. Příjemnou zábavu.

 
82%
Hra - Selena Gomez Beauty Salon
Video se načítá

Selenu Gomez není nutné představovat, protože je to celosvětově známá zpěvačka a herečka, která musí neustále vypadat dobře. Navrhni jí novou vizáž, jaká by se ti na ní líbila. Udělej jí kosmetiku, změň účes, vyber make-up a šaty. Příjemnou zábavu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Selena Gomezs Trend
Video se načítá

Jste si jistí, že víte naprosto přesně, jak Selena Gomez vypadá? Tahle hra totiž prověří Vaši paměť. Není to vůbec nic složitého. Stačí, když budete otáčet kostičky a tím složíte nádherný obrázek této herecké a pěvecké hvězdy. Počítá se Vám i čas, ale limitována hra není, takže můžete být v klidu a vesele skládat.

 
79%
Hra - Selena Gomez DressUp
Video se načítá

Selena Gomez DressUp je klasická oblékací hra. Jako vždy, vaším úkolem bude obléknout slavnou hvězdu, tentokrát Selenu Gomez. Hra je velice hezky graficky zpracována a jednoduše se ovládá. K dispozici budete mít velké množství oblečení ke kombinování. Až budete s oblečením spokojení, tak dívku můžete ještě nalíčit.

 
78%
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete malovat Selenu na párty. Na výběr budete mít několik účesů a barev. Přidat také můžete rtěnku, oční stíny, čočky nebo tvářenku. Také můžete přidat nějaký doplněk.

 
78%
Hra - New Look Of Selena Gomez
Video se načítá

Slavná herečka a zpěvačka Selena Gomez se chystá na razantní změnu. Chtěla by obměnit svůj vzhled. Rozhodla se, že sama to nezvládne, a proto oslovila právě vás, abyste jí s novým vzhledem pomohli. Na výběr dostanete změnu účesu, řasenku, oční stíny, barvu očí, růž, rtěnku, odstín pleti či módní doplňky a šaty.

 
78%
Hra - Selena and Miley
Video se načítá

Rádi líčíte dívky? Pokud ano, pak tu pro vás máme další ze série make-upových her. Za cíl si vezmete úpravu slavných mladičkých celebrit, konkrétně se před vás postaví Miley Cyrus a Selena Gomez. Dokážete je namalovat tak, aby si byly dívky alespoň trochu podobné? Máte na výběr z několika líčidel, tak se snažte!

 
77%
Hra - Selena
Video se načítá

Nádherná herečka a zpěvačka Selena Gomez hledá vizážistku. Chcete se jí stát právě vy? Pak máte šanci v této hře. Selena vám dala zkušební lhůtu, během níž jí musíte zaujmout svým uměním. Zahrajte si na maskérku celebrit! Až budete se svým dílem spokojeni, můžete si obrázek uložit. Máte také možnost podívat se na obrázek před vaším zásahem a po něm.

 
77%
Hra - Charming Selena
Video se načítá

Kouzelná Selena Gomez není jen nadějnou herečkou, ale také talentovanou zpěvačkou. V této hře se vžijete do role její kostymérky a vyberete jí nejvhodnější oblečení na večerní hudební vystoupení. Na výběr máte celou řadu společenských šatů, módních doplňků, moderních účesů nebo třeba pohodlných střevíčků.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)