Pou

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
100%
Hra - Pou Baby Wash
Video se načítá

Dokážete si poradit s péčí o malého Poua? Je potřeba pomoci jeho tatínkovi s péčí o prcka. Chce to hlavně zapojit fantazii a vytvořit jim pěkné oblečení. Pomoc s koupelí už nebude tak obtížná. Jak se Vám bude nakonec dařit?

 
91%
Hra - Pou Jump Adventure
Video se načítá

V této hře musíte pomoci Pouovi se skákáním do výšky. Je třeba jej navigovat tak, aby se měl vždy od čeho odrazit. Pokud minete podklad, následuje jednoduše dlouhý pád.

 
89%
Hra - Pou School Clean
Video se načítá

Pou pracuje jako uklízečka ve škole. Vaším úkolem mu bude pomoci s tímto hrozným nepořádkem. Když si nebudete vědět rady tak budete mít k dispozici 3 nápovědy.

 
85%
Hra - Pou Has a Baby
Video se načítá

Cílem hry je postarat se o miminko. Toto však není ledajaké, ale jde o miminko Poua. Péče je však prakticky stejná jako u skutečných dětí. Navíc Vám hra bude dávat lehké nápovědy, takže se jí držte a jistě to dopadne dobře.

 
83%
Hra - Pou Real Cooking
Video se načítá

Vaření nemusí být vždycky podle receptu. V této hře s Pouem máš plnou lednici jídla, k dispozici pánev, hrnec, mikrovlnku nebo mixér, a musíš uvařit nějaké skvělé jídlo. Že to není jednoduché? Není! Ale o to větší je to výzva, nemyslíš?

 
81%
Hra - Pou Real Haircuts
Video se načítá

Postarejte se o Poua jako vlastní kadeřnice. Vymyslete mu novy střih a vyberte novou barvu. Příjemnou zábavu.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

81%
Hra - Messy Pou Girl
Video se načítá

Přítelkyně Poua je příšerně špinavá, vaším úkolem ji očistit. Dokážete to za pomoci všech věcí, které máte k dispozici?

 
72%
Hra - Cover Pou
Video se načítá

Zahrajte si logickou hru Cover Pou a pokuste se v 24 různých levelech ochránit Poua a jeho kamarády před deštěm. K dispozici budete mít vždy několik předmětů, které je potřeba vhodně na hrací plochu umístit a zabránit tak dešti, aby se k postavičkám dostal.

 
72%
Hra - Pou Great Makeover
Video se načítá

Pomozte Pouovi s přeměnou a změňte ho k nepoznání. Nakonec mu můžete vybrat oblečení a doplňky.

 
70%
Hra - Pou Tooth Problems
Video se načítá

Pomozte Pouovi, jehož bolí zuby. Aby byl opět zdravý, zuby potřebuje vyměnit a očistit.

 
69%
Hra - Pou Back Home
Video se načítá

Máme tu pro vás další logickou hru, která vás jistě bude bavit! Malý Pou se ztratil a hledá cestu domů a vy mu v tom musíte pomoct. Takže v každém levelu ho musíte dostat až ke dveřím. Zní to jednoduše co? Ze začátku ano, ale později budete muset přemýšlet. Používejte přeměnu, která ho nafoukne a můžete se dostat kamkoli. Pomůžete mu najít cestu domů?

 
69%
Hra - Dirty Pou
Video se načítá

Všichni jistě znáte Poua, který se často vyskytuje na našich mobilních telefonech. Nyní přichází i zde. Dokážete se o něho postarat, vykoupat jej a pečovat o jeho zdraví? Posledním úkolem je udělat z něj fešáka a vybrat pěkné oblečení.

 
67%
Hra - Pou Cooking Pie
Video se načítá

Pou se pustil do pečení skvělého jablečného koláče. Pomůžeš mu s tímhle náročným úkolem? Oloupej jablka, nakrájej je, smíchej dobře všechny ingredience, připrav koláč a dej péct. Ale takhle jednoduché to nebude!