Úklid

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

70%
Hra - BFFs college dorm
Video se načítá

Dvě kámošky se budou stěhovat do jednoho pokoje na studentské koleji. Předtím však musíte pokoj uklidit a vyčistit. Jakmile se slečny nastěhují, můžete pokoj začít dekorovat.

 
69%
Hra - Amy Clean Up
Video se načítá

Taky se Vám občas stane, že máte ve svém pokojíčku nepořádek? Určitě ano, stává se to úplně každému, někomu častěji, někomu méně. Ale jakmile je už nepořádek tak velký, že se nedá v pokojíčku normálně fungovat, musí nastoupit pořádný úklid. Pomozte Amy udělat pořádek v jejím pokojíčku a vše dát na správné místo.

 
69%
Hra - Elsa Clean Room
Video se načítá

Úklidové práce nejsou příliš oblíbeny. Ve hře Elsa Clean Room musíte pomoci Else s úklidem jejího velkého domu. Všechny papíry a odpadky hoďte do koše. Ostatní předměty srovnejte.

 
68%
Hra - Little Magician
Video se načítá

Malá kouzelnice se ocitla sama v čarodějné třídě. Zůstala po škole, protože příliš zlobila a neznala zaklínadla. Za trest musí uklidit celou třídu a přeskládat baňky s lektvary. Dokážete jí s jejím úkolem pomoci? Vybírejte nejvhodnější umístění pro rozházené předměty. Nechte zapracovat svou fantazii.

 
68%
Hra - Barbie Groom The Room
Video se načítá

Pomůžete Barbie uklidit její pokoj?? Barbie chce jít nakupovat spolu s Jane, ovšem její maminka jí nechce pustit, dokud si neuklidí svůj pokoj. Jane je již však na cestě, pomůžete tedy Barbie uklidit její pokoj a stihnout nákupy?

 
67%
Hra - Birthday Party Clean Up Fun
Video se načítá

Dnes se odehrála vaše narozeninová oslava! Samozřejmě po návštěvě kamarádů zůstala všude spousta nepořádku. Pomozte uklidit domácnost a udělejte tak radost svojí mamince. Použijte myš k skládání věcí na správná místa. Musíte uklidit tři místa - před domem, obývací pokoj a kuchyni. Dokážete se vypořádat s nepořádkem?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
67%
Hra - Holiday Cleanup
Video se načítá

Nemáte rádi nepořádek a rozházené věci všude po pokoji? Pokud jste perfekcionista a máte alespoň trochu všímavosti, bude pro Vás tahle hra hračkou! Pomozte sličné dívce najít všechny odpadky, vyhoďte je do koše, srovnejte věci na poličkách anebo jinak skliďte nepořádek, který tam se svými kamarádkami přes den udělala.

 
67%
Hra - Robot Butler
Video se načítá

Cílem hry Robot Butler je obsluhovat robota, který se stará o domácnost, než rodina přijde z práce. Jelikož je docela možné, že to tak v budoucnu opravdu bude, je dobré si zkusit jaká práce na robotu čeká.

 
67%
Hra - Baby Alice Fun Cleaning
Video se načítá

Alice se rozloučila se svými kamarádkami, se kterými slavili narozeniny. Po odchodu si všimla, že doma zůstal nepořádek. Pomozte jí ho uklidit a vylepšit novými barvami.

 
67%
Hra - Busy Bee
Video se načítá

Betty je velice zaneprázdněná žena, která pracuje velmi tvrdě. Protože má tolik práce tak nestíhá udržovat byt v čistotě. Vaším úkolem bude jí vystrojit do práce a pak jí uklidit byt.

 
67%
Hra - Clean Up Car Wash
Video se načítá

Carol má novou brigádu, na kterou se už nemůže dočkat. Bude uklízet a umývat auta, na vás bude jí s tím pomoci.

 
67%
Hra - Clean Up Dental Surgery
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto hru, kde bude vaším úkolem uklidit zubní ordinaci. Budete omezeni časem, takže se musíte snažit.

 
67%
Hra - Equestria Girls Classroom Cleaning
Video se načítá

Pomozte dívkám, aby stihli třídu uklidit v čas a nedostali žádný trest od učitele. Každá věc má své místo a to musíte najít, nezapomeňte ani na papírky, které patří do koše a na vyčištění podlahy!