Úklid

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Baby Hazel Bathroom Hygiene
Video se načítá

Hazel je malé děvčátko, které se i tentokrát bude učit něco nového. Vaším úkolem je, abyste ji naučili, jak se má správně pečovat o koupelnu a záchod. Pomůžete jí s tím?

 
78%
Hra - Cleaning Christmas Mess
Video se načítá

Uklízení není práce, která by nás vždy bavila. Avšak v této hře je to docela zábavné. Čím rychleji všechno uklidíte, tím dříve se dostanete do dalšího kola. Nebude to zcela jednoduché, proto si raději klikněte na nápovědu, kterou máte k dispozici třikrát.

 
78%
Hra - Design My Little Pony Room
Video se načítá

Pomozte malým rošťáckým poníkům s úklidem pokoje, který je značně zanedbaný a špinavý. Nakonec ho můžete oživit novými barvami.

 
78%
Hra - Rapunzel and Flynn Moving Together
Video se načítá

Flynn a Rapunzel se odstěhovali od rodičů a našli di malý domek, do kterého by se chtěli nastěhovat. Nejdříve však musí uklidit pár věcí, místo uklidit a nakonec jej vylepšit menšími maličkostmi. Pomůžete jim, aby se mohli co nejdříve nastěhovat?

 
78%
Hra - Audrey's Trendy College Room
Video se načítá

Audrey se chystá na univerzitu a bude bydlet na koleji. Ovšem jakmile přijde na svůj pokoj, zjistí, že je v naprostém nepořádku a poničený. Nejprve ji budete muset pomoci s úklidem a také menšími opravami. Jakmile budete mít hotovo, můžete vybrat vhodné dekorace a pokoj si vyzdobit.

 
77%
Hra - Clean Up Spa Salon
Video se načítá

Zahrajte si na pár minut uklízečkou a dejte tyto lázně do pořádku. Musíte vrátit věci na místo a jednotlivé špinavé místa vyčistit. Zvládnete to?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
77%
Hra - Olaf Cleans Arendelle
Video se načítá

Dokážete s tímto sněhulákem uklidit celé městečko? Tak se ukažte, budete omezeni časem a také můžete využít 5 nápověd.

 
77%
Hra - Clean up Car Wash 3
Video se načítá

Zvládnete uklidit, umýt a lehce opravit tyto vozy? Když nebudete vědět jak dále, tak použijte nápovědu, která by vám měla pomoct.

 
76%
Hra - Cleaning Time! Supermarket
Video se načítá

Zahrajte si na uklízečku v této postřehovce. Vaším úkolem bude co nejrychleji uklidit a vše poskládat na místo. Jste omezeni časem a máte 3 nápovědy, takže neztrácejte čas a hurá do uklízení!

 
76%
Hra - Newborn House Makeover
Video se načítá

Mladý pár dlouho očekával čápa s jejich děťátkem, když přišel nebyli připraveni a proto potřebují vaši pomoc s úklidem a vylepšením pokoje. Pomůžete jim?

 
75%
Hra - School Locker Clean Up
Video se načítá

Pomůžete mladé slečně vyčistit její školní skříňku? Vaším úkolem bude ze skříňky odstranit veškerou nečistotu a uspořádat v ní věci. K dispozici máte mnoho čistících nástrojů.

 
75%
Hra - Puppy Room Cleaning
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude pomoci malému štěňátku uklidit v každém kole jeden pokoj. Pokoje jsou plné rozličných předmětů, které je potřeba přemístit tam, kam patří. Využívat přitom můžete nápovědu, která vám zobrazí uklizený pokoj. Pamatujte, že na každé kolo máte omezený čas.

 
75%
Hra - Minions House Makeover
Video se načítá

Ukliďte celou místnost, také budete hledat vaše oblíbené mimoně. Dávejte si pozor co kam dáváte, musíte vše uklidit na správné místo.