Popelka

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
95%
Hra - Disney Fashionistas Online
Video se načítá

Princezny by chtěli dnes večer nakoupit, ale nikam se jim nechce a proto se rozhodli, že si objednají oblečení z internetu. Postaráš se, aby si každá z nich objednala nejlepší kousky?

 
92%
Hra - Cinderella' s Disney Shoes
Video se načítá

Popelka potřebuje na svou stránku přidat nový příspěvek, jak si upravila své nové boty. Pomozte jí s dekorací, aby vypadala skutečně dokonale.

 
91%
Hra - Disney Princess Hipsters
Video se načítá

Oblečte si tři slavné princezny do moderního hipster stylu, který se dnes nosí. Každá z nich má v šatníku zajímavé kousky, které vypadají krásně. Nebojte se je kombinovat a vytvořit z nich moderní hezké dívky.

 
91%
Hra - Cinderella Prom Dress Design
Video se načítá

Popelka by měla jít na ples, ale chybí jí šaty. Pomozte jí s jejich ušitím, aby okouzlila celé království. Podaří se vám je ušít, podle jejích představ?

 
90%
Hra - Cinderella
Video se načítá

Popelka chce jít na královský ples, ovšem k tomu potřebuje nádherné šaty, dokonalý účes a pěkné doplňky. Pomůžete jí s výběrem, aby okouzlila prince?

 
90%
Hra - Aurora & Cinderella College Girls
Video se načítá

Pomozte Aurore a Popelce s výběrem šatů a nového make-upu, aby zapadly do kolektivu mezi vysokoškoláky. Podaří se jim to?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Disney Princess Selfie
Video se načítá

Připravte každou princeznu na společnou salfie fotku. Změnit její můžete nejen vlasy a oblečení, ale i jejich výraz tváře. Vyberte pro každou z nich něco originálního.

 
89%
Hra - Cinderella Real Makeover
Video se načítá

Postarejte se o mladou popelku, která chce jít na ples a okouzlit prince. Aby tomu tak mohlo být, musíte jí vyčistit obličej, vybrat hezké líčení a nakonec i krásné šaty.

 
89%
Hra - Modern Cinderella Spa Day
Video se načítá

Postarejte se o popelku, která je unavená a zničená. Aby byla opět krásná, musíte ji přeměnit na krásnou princeznu. Za pomoci šatů a make-upu.

 
89%
Hra - Cinderella Pumpkin Accident
Video se načítá

Cindarella a její krásný pejsek se zranili a potřebují vaší pomoc. Takže si dejte záležet a dejte jim tu nejlepší péči.

 
89%
Hra - Cinderella Dream
Video se načítá

Upravte krásnou popelku na obrovský ples! Záleží jen na vás, jak si s tím poradíte.

 
89%
Hra - Disney Princess Coachella
Video se načítá

Oblečte si nejznámější princezny a připravte je na krásnou dovolenou v zámoří. Budou s výběrem šatů spokojené?

 
88%
Hra - Princess Team Bohemian
Video se načítá

Postarejte se, aby všechny tři vypadaly krásné a přitom moderně. Vybrat jim můžete šaty, ale i účes.