Úklid

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Easter Egg House Clean Up
Video se načítá

Pomozte velikonočním vajíčkům s úklidem jejich jednotlivých místností. Aby jste jednotlivou úroveň splnili, musíte dát každý předmět na správné místo.

 
75%
Hra - Disney Princess PJ Party Clean-up
Video se načítá

Rapunzel konala pyžamovou oslavu, které se zúčastnili princezny z ostatních království. proto není divu, že po nich zůstal velký nepořádek. Pomozte Rapunzel s úklidem, aby bylo vše čisté před příjezdem rodičů.

 
74%
Hra - Jasmine Lamp Makeover
Video se načítá

Pomozte Jasmíně s úklidem jejího pokoje. Má tam velký nepořádek a potřebuje vyčistit podlahu od odpadků a prádla. Kromě toho jí pomůžete is vymalováním pokoje a nábytku.

 
74%
Hra - Cinderella House Makeover
Video se načítá

Cinderella by chtěla jít večer na ples, jenže paní domu jí to nechce povolit. Musí napřed uklidit celý dům. Takže jí pomozte s úklidem, aby mohla najít otho svého prince.

 
73%
Hra - Cleaning Time! Dad's Garage
Video se načítá

Pomozte Nine s úklidem otcovy garáže. Jak můžete vidět, tak věci musíte vrátit na místo a uklidit vše, co je špinavé. Zvládnete to do časového limitu?

 
73%
Hra - Clean Up Hair Salon 3
Video se načítá

V této hře budete pomáhat brigádnici s úklidem! Myslíte, že dokážete najít a uklidit vše? Tak si to zkuste, bude vás také tlačit čas.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

72%
Hra - Disaster in kitchen
Video se načítá

V kuchyni máte neskutečný nepořádek a nemůžete nic najít. Že to tak ve skutečnosti není? Ale v této kuchyni ano. K tomu máte ještě seznam věcí, které musíte v tom velkém nepořádku najít. Některé potraviny a předměty najdete hned, ale jiné nebudete moc najít dlouhou dobu. Snažte se být co nejrychlejší a zbytečně neklikejte mimo, tím ztrácíte body a šanci vyhrát.

 
72%
Hra - Rapunzel's Workshop Bicycle
Video se načítá

Rapunzel by chtěla nové kolo a proto se rozhodla, že si zakoupí součástky a sama si ho poskládá. Pomozte jí, aby vypadal krásně a mohla se na něm bezpečně zajezdit.

 
71%
Hra - Elsa's Frozen House Makeover
Video se načítá

Elsa má v bytě strašný nepořádek a proto potřebuje tebe, abys jí pomohla. Nejdříve si musíte společně najít předměty, které budete potřebovat, napravit poškozené věci a nakonec vymalovat, aby byt vypadal nově. Pomůžeš jí?

 
71%
Hra - Girls Fix It: Audrey Spring Cleaning
Video se načítá

Pomůžete Audrey s úklidem jejího bytu? Nejdříve budete muset vysát, sundat pavučiny, utřít prach a umýt okna. Následně je potřeba porovnat obrazy a opravit rozbitou vázu. Jakmile budete mít uklizeno, můžete začít s dekorací bytu.

 
70%
Hra - Princess Anna River Cleaning
Video se načítá

Pomozte princezny Anne s vyčištěním jezírka a blízkého okolí, aby si mohla udělat piknik. Kromě toho potěšíte zvířátka, která zde žijí.

 
70%
Hra - Baby Rosy Room Cleaning
Video se načítá

Úklid po malých dětech je vždycky poměrně náročná záležitost. Dokážete si poradit se všemi problémy, které mohou v takové situaci nastat? Odpad, který uklidíte je třeba také třídit, takže Vás nečeká jednoduchý úkol.

 
70%
Hra - Kitty Room Prep
Video se načítá

Pomozte kočičce uklidit její pokoj, ve kterém je opravdu velký nepořádek. Nejdříve však budete muset najít všechny ztracené a rozbité věci. Jakmile budete mít uklizeno, můžete kočičce vybrat nějaké vhodné oblečení a dekorace do pokoje.