Úklid

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Clean Up Hair Salon 2
Video se načítá

Dokážete uklidit tento salon, aniž byste použili jedinou nápovědu?

 
82%
Hra - Baby Barbie Around The World Costumes
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem zabalit Barbie. Chystá na pořádnou cestu po světě a na vás bude jí hezky obléknout.

 
81%
Hra - Lady Bunny House Clean Up
Video se načítá

Lady Bunny House Clean Up je jednou z velmi zábavných her, ve kterých můžeš dokázat rodičům, že nejsi žádné malé dítě, ale velká holka, jako naše králičí slečna! Ukliď dům, aniž by tě někdo musel neustále přemlouvat a nutit! Ustel postel a třeba i přichystej menší večeři, kterou sama zvládneš! Předveď se jako výborná dcera i jako výborná králičí slečna!

 
81%
Hra - Back to School Clean Up
Video se načítá

Brzy už zase začne škola. Ale jéje, za léto se ti doma nastřádalo spousta nepořádku! S tím musíš něco udělat. Ukliď pozorně tři pokoje a naskládej věci tam, kam patří. Nejsi omezená žádným časovým limitem, takže to určitě v klidu zvládneš.

 
81%
Hra - Baby Barbie School Morning
Video se načítá

Postarejte se o malou Barbie před odjezdem do školy a pomozte jí se všemi úkoly, které ji čekají. Připravte její chutnou snídani, postarejte se o jeho pejska a pomozte jí s výběrem oblečení. Splňte všechny úkoly!

 
80%
Hra - Barbie House Makeover
Video se načítá

Barbie neměla čas uklízet a proto to v jejím bytě vypadá hrozně. Pomůžeš jí s úklidem a vymalováním bytu, aby vypadal jako nový?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Clean Up Pet Salon
Video se načítá

Zkuste uklidit v časovém limitu tento velký nepořádek.

 
80%
Hra - Clean Up Car Wash 2
Video se načítá

Zvládnete co nejrychleji uklidit auto? Tak se ukažte co ve vás je!

 
80%
Hra - Minion Party House Cleanup
Video se načítá

Ukliďte s mimoněm tuto nepořádnou místnost. Myslíte, že to zvládnete? Tak ukažte co ve vás je!

 
80%
Hra - Clean Up Fashion Purses
Video se načítá

Ukliďte a vyčistěte tuto peněženku, která je pořádně zanedbaná.

 
79%
Hra - Ice Queen Wardrobe Cleaning
Video se načítá

V této hře budete pomáhat slečně s probráním jejího oblečení. Jakmile budete mít prádlo v koši, budete z něj vybírat to, které půjde do skříně. Zbytek vyhodíte.

 
78%
Hra - Gemini School
Video se načítá

Jednoduchá hra, ve které musíte pomoci dětem připravit se na cestu do školy. Předtím si však musí uklidit u sebe v pokoji a všechny věci dát na svoje místo. Ráno jim pak nachystáte snídani a oblečete je na cestu do školy.

 
78%
Hra - Super Car Wash
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem odstranit z auta nečistoty a odpadky a nakonec vyměnit pneumatiku a změnit autu lak. Příjemnou zábavu.