Triky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

84%
Hra - Uphill Rush 4 Girl
Video se načítá

Uphill Rush 4 girl je hra věnovaná dívkám, které rádi závodí i bez silných aut či strojů. V této části budete zdolávat vodní dráhu na nafukovacím kruhu. Za získané peníze si časem můžete zakoupit lepší dopravní prostředky a oblečení.

 
82%
Hra - Downhill Snowboard
Video se načítá

Podaří se Vám sjet všechny hory v této sportovní hře? Jezdit tu budete na prkně a vždy si budete moci vybrat, jakou horu chcete sjet. Na prkně můžete zkoušet triky a hlavně nesmíte spadnout.

 
81%
Hra - I Stunt 2
Video se načítá

Máte rádi hory? Máte rádi snowboarding? Ano? Tak tohle je hra přímo pro vás! Vžijte se do role šíleného snowboarďáka, který se ničeho nebojí. Brouzdejte krásnými horami, dělejte úžasné triky na zemi i ve vzduchu. Od této hry se nedá jen tak rychle odejít. Když přepnete na anglickou klávesnici (alt+shift tak se vám prohodí Z s Y, což bude mnohem pohodlnějsí). Tak na co ještě čekáte? Ukažte co ve vás je.

 
78%
Hra - Kvakvapark
Video se načítá

Zábavu si užijete v této hře, ve které budete hrát za žabáky v aquaparku. Vaším úkolem bude si vybrat jednu postavu a sjíždět tobogán na čas. Čím rychlejší čas zajedete, tím více peněz získáte, taky musíte provádět akrobatické kousky a odměna navíc vás nemine. Zdolejte všechny tratě co nejrychleji a získejte všechny zlaté medaile.

 
78%
Hra - Circus
Video se načítá

V této hře musíš dostat kaskadéra do maličkého bazénu s vodou. Ačkoliv to tak možná nevypadá, jde o logickou hru. Rozmísti všechny herní prvky tak, aby kaskadér nejdřív předvedl co nejvíc zajímavých triků a pak dopadl do bazénu.

 
77%
Hra - Madpet MadFrog
Video se načítá

Krokodýlové jsou velmi nebezpeční. Proto si musíte dávat pozor, abyste neskončili v jejich tlamě plné ostrých zubů. Malá žabička je zatím plna života a ráda skáče a dělá u toho různé krkolomné triky. Skačte s ní tak, aby se žabička odrážela od hlav krokodýlů a neskončila ve vodě. Při skocích ještě užívejte triků k tomu, abyste získali více bodů. Body získáte taky sbíráním hvězdiček a sestřelováním ptáků.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Sewer Run
Video se načítá

Umíš jezdit na skateboardu? V této hře se to jistě rychle naučíč. V super 3D grafice se spolu se svými kamarády budeš prohánět městem, přeskakovat překážky, předvádět nejrůznější triky. Když navíc dokážeš nad ostatními zvítězit, můžeš mít ze sebe fakt radost :)

 
77%
Hra - Uphill Rush 7
Video se načítá

Další super díl hry, ve které se budete prohánět na tobogánu a dělat různé triky. Za triky máte body a za jízdy zase sbíráte peníze. Za peníze pak můžete pořídit různé vzhledy pro panáčka nebo člun.

 
76%
Hra - Barbie Bike Stylin' Ride
Video se načítá

Jezděte s vaší oblíbenou Barbie na kole. Po cestě sbírejte drahokamy, oblečení a helmy. Barbie umí dělat i různé triky za letu. Hra je na čas, vždy musíte projet 4 úseky během 3 minut. Po dokončení těchto úseku můžete Barbie převléknout.

 
76%
Hra - Free Rider 3
Video se načítá

Máme tu další parádní závodní hru, ve které si dokonce můžete nakreslit vlastní terén! Ovšem nechybí ani již přednastavené úrovně, které si jistě užijete. Tak rychle nasednout na kolo a zdolat všechny nerovnosti a překážky!

 
76%
Hra - Upstream Kayak
Video se načítá

Ráda by sis vyzkoušela na kajaku sjet divokou řeku, ale myslíš si, že je to příliš nebezpečné? Proto zde máš hru Upstream Kayak! Trasa je velmi nebezpečná a plná nástrah, ale když budeš trochu trénovat, jistě se ti povede dostat se do cíle.

 
75%
Hra - Snowboarding Supreme 2
Video se načítá

Dávno pryč jsou doby, kdy se na sněhu jezdilo pouze na lyžích. Dnes hrají prim snowboardy a na jednom si můžeš vyzkoušet jízdu i ty ve hře Snowboarding Supreme 2. Nejprve si zvolíš svého hlavní hrdinu, přičemž každá postava má své specifické vlastnosti, a proto ti může vyhovovat třeba pouze jeden z charakterů.

 
75%
Hra - Uphill Rush
Video se načítá

Uphill Rush je závodní hra, ve které si můžete zasoutěžit například na skateboardu, čtyřkolce nebo na klasické motorce. Samozřejmě vaším cílem je zvítězit, a proto se musíte naučit bezpečně zdolávat překážky, abyste byli lepší než váš soupeř.