Triky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

61%
Hra - BMX Backflips
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru s BMXkem! Vaším úkolem bude projíždět přes nerovný terén, dělat triky a hlavně plnit úkoly.

 
59%
Hra - Dolphin Olympics
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Olympiáda delfínů začala! Skákej s delfínem co nejlépe, dělej triky a hlavně se snaž do vody skočit hladce, abys zase vyskočila výš a stihla triků více. Povede se ti dostat až do vesmíru? I to je možné!

 
58%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video se načítá

Podaří se vám na prkně uprchnout před lavinou, která se na vás žene? Po cestě se navíc snažíte předvádět ty nejlepší triky, abyste získali co nejvíce bodů.

 
53%
Hra - Skate Mania
Video se načítá

Projeď se na skateboardu po městě. Čeká tě mnoho nebezpečných nástrah a překážek, ale také ničení budov nebo aut. Při této zběsilé jízdě plné skoků a triků se snaž posbírat co nejvíce bonusových předmětů a dostat se bezpečně až do cíle!

 
49%
Hra - BMX Master
Video se načítá

V této zajímavé závodní hře si zajezdíš na kole, takzvaném BMX. V každém kole musíš získat potřebný počet bodů, které získáváš za triky, které uděláš. Pokud ale spadneš, skóre se ti vynuluje a ty budeš muset začít znova.

 
46%
Hra - Neon Rider World
Video se načítá

Zahrajte si na jezdce na motocyklu ve hře Neon Rider World. Jezdit můžete v podivném modrém světě. Dávejte dobrý pozor, abyste se nepřevrhli, nevypadli z vozovky nebo neztratili zdraví. Motorka se pohybuje za pomoci kláves W, A, S a D. Směrovými šipkami můžete změnit barevné provedení motorky. Dokážete dojet do cíle?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
37%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá

Elsa pracuje v aquaparku, kde přijali nového delfína. není na tom moc nejlépe a na ás je, abyste mu pomohli a vytrénovali na představení. Příjemnou zábavu.

 
58%
Hra - Niwit Slide
Video se načítá

Ve hře Niwit Slide budete jezdit po svazích, které jsou plné nástrah. Najdete zde také mnoho zábavy. Například zelené šipky Vám pomohou se zrychlením. Naopak červeným se vyhněte, protože hráče zpomalují. Je nutné, abyste před skokem byli dostatečně rozjetí, jinak roklinu nepřeskočíte.

 
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video se načítá

Skvělou zábavu a mnoho dalšího včetně adrenalinu si užijete v této hře. Scooby bude pod Vaším vedením létat vzduchem a provádět zajímavé triky, za které bude také bodově ohodnocen. Ztráta rovnováhy rovná se pád a konec.

 
85%
Hra - My Dolphin Swoh 9

Plňte nejrůznější úkoly v dalším pokračování oblíbené hry My Dolphin Swoh. V této hře bude vaším úkolem plnit mise a tím tak získávat více diváků, za které poté dostáváte peníze.

 
85%
Hra - Uphill Rush 8

Zábavná arkádovka, ve které musíte s plavkyní projet celý bazén na nafukovacím kruhu za co nejkratší čas. Mezerníkem můžete krátkodobě zrychlit. Dokážete to?

 
85%
Hra - Uphill Rush 9

V této hře budete jezdkyní na koni, která musí překonat všechny překážky a dostat se do cíle v každém z mnoha připravených kol. Hru ovládáte šipkami.