Žáby

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

93%
Hra - Frog Dares
Video se načítá

V téhle naprosto roztomilé skákací hře jste krásná žabička, která se snaží vyhnout všem nepřátelům a posbírat co nejvíce mincí, které po cestě najde. Prožijte s ní její úchvatné, ale nebezpečné, dobrodružství. Proveďte jí virtuálním světem, který je plný nástrah a dosáhněte nejvyššího herního skóre. Kvak!

 
79%
Hra - Click The Frog
Video se načítá

Ukažte nám svoje reflexy! Máte před sebou spoustu obtížných úrovní, ve kterých půjde pouze o váš postřeh. Celkový počet dvanácti úrovní vás jistě na nějakou dobu zabaví. Čím rychlejší v jednotlivých úrovních budete, tím více bodů získáte. Můžete sbírat různé odznáčky, které dostanete za správné plnění úkolů.

 
79%
Hra - Froggy Cupcake
Video se načítá

Ve hře Froggy Cupcake se snažíš nakrmit žábu nebo žáby skvělými dortíčky. Ty vystřeluješ pomocí kanonu. Myslíš, že se dokážeš vyrovnat se s překážkami jako zlé žáby, teleporty nebo obrácená gravitace?

 
77%
Hra - Madpet MadFrog
Video se načítá

Krokodýlové jsou velmi nebezpeční. Proto si musíte dávat pozor, abyste neskončili v jejich tlamě plné ostrých zubů. Malá žabička je zatím plna života a ráda skáče a dělá u toho různé krkolomné triky. Skačte s ní tak, aby se žabička odrážela od hlav krokodýlů a neskončila ve vodě. Při skocích ještě užívejte triků k tomu, abyste získali více bodů. Body získáte taky sbíráním hvězdiček a sestřelováním ptáků.

 
74%
Hra - Fly N Frog
Video se načítá

Žába má veliký hlad. Pojďme ji nakrmit. Co by si ale taková žába dala dobrého k snědku? No přeci mouchy! Chytejte mouchy pomocí jazyka a plňte dostupné úrovně. Skákejte přes překážky, abyste se dostali k nejchutnějším kouskům. Každá úroveň má nastavený čas, při jehož splnění dostanete bonusové body.

 
62%
Hra - Hungry Frog
Video se načítá

Hladová žabka se vydává na dobrodružnou cestu za potravou. Celkem máte možnost zahrát si dvacet úrovní, přičemž na začátku hry máte odemčenou pouze tu první. Cestou bude žabička pojídat otravné moskyty, mouchy a další létající havěť. Na splnění každé úrovně máte omezený časový limit! Některá potrava může mít vedlejší účinky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
56%
Hra - Frogs Kissing
Video se načítá

Každý čerstvě zamilovaný pár chce spolu trávit co nejvíc času. Neustálé pusinkování a držení se za ruce je samozřejmostí. V říši zvířat tomu není jinak. A proto se nesmíme divit, že mladý žabí pár, si chce sem tam nějaký ten polibek vyměnit. Musí si jen dávat pozor, aby je při polibku neviděl krokodýl, který je velmi žárlivá a shodil by je do vody a tm by hra končila. Nasbírejte co nejvíce bodů za polibky.

 
53%
Hra - Harry the Hamster 3
Video se načítá

Harry je maličký a roztomilý křeček, který si celé dopoledne vesele užíval hry na zahradě v jeho hracím míčku. Ale co to? Objevila se na zahradě zákeřná kočička, která má na křečka zálusk! Křečíka odvalila daleko od domu a Harry je teď ztracený! Na cestě do bezpečí na malého Harryho útočí zlotřilé žáby! Pomůžeš křečíkovi dostat se zpátky do bezpečí?

 
51%
Hra - Kaero Jumping
Video se načítá

V logické hře Kaero musíte žabkou skočit na všechny kameny. Skákat můžete dopředu, dozadu, doleva a doprava. Nelze skákat šikmo, což je právě prvek, který tuto hru činí v pozdějších úrovních pěkně těžkou. Hra Kaero Jumping se ovládá šipkama a klávesou Enter.

 
49%
Hra - Frog Prince Adventure
Video se načítá

Napadlo Vás někdy, že když jste potkali žábu, že by to mohl být zakletý princ? Jak to ale zjistít? No jedině polibkem, ale kdo by chtěl líbat slizkou, odpornou žábu. V této hře se musíte nejprve v roli princezny k této žábě dostat. Po cestě na Vás bude číhat mnoho překážek, které musíte překonat. Nakonci Vás čeká žába, kterou musíte políbit. Nakonec s epromění v půvabného prince.

 
78%
Hra - Magic Muffin Frog
Video se načítá

Ve snu k vám přišel kouzelný muffin a řekl vám: Jsem na konci lesa s princeznou, přijďte za mnou a ochutnejte mě, nidky jste nic lepšího neměli. Hra obsahuje spoustu úrovní, jen ti nejlepší z vás dokážou projít úplně všechny. Vaším úkolem je, abyste se v každé úrovni dostali až na konec, do fialového víru.

 
76%
Hra - Frog Mania
Video se načítá

Pro někoho jsou to malé roztomilé zvířátka a pro druhého jsou to ohavné slizské žáby, živící se různým létavý hmyzem. Úkolem v této hře je, aby žáby snědly všechny vážky. Jenže problém nastává tehdy, je-li žába otočení jiným směrem, než je vážka. Poté musíte logicky zapřemýšlet. Jakmile kliknete na žábu, ona vyplázne jazyk. Je-li tam vážka, sní ji, pokud tam ale je jiná žába, jazyk narazí do ní a žába se otočí.

 
71%
Hra - Frog Prince
Video se načítá

Pomoz žabímu princi! Čarodějnice prince proměnila v žabáka, protože byl neuvěřitelně rozmazlený. Řekla mu, že se musí naučit, co to znamená, žít jako malé zvíře namísto milovaného prince. Žabák si bude muset svůj život vybojovat proti celé hordě malého hmyzu. Pokud se mu podaří hmyz porazit, může se opět stát princem.