Přesnost

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
63%
Hra - Labyrint
Video se načítá

V této hře jde jenom o jednu věc, dostat se z labyrintu. Je to velmi jednoduchá hra, ale jsme si jistí, že nikdo z vás nepřekoná 3. level. Dostaňte modrou tečku do červeného pole, aniž byste vyjeli ze žlutého.

 
62%
Hra - Bomb Pong
Video se načítá

Tak tento ping pong může být velice nebezpečný. Nehraje se totiž s míčkem, ale s časovanou bombou. Doporučujeme nastavit obtížnost na medium, bomby se budou odpalovat až po 15 sekundách nebo když jí vystřelíte do outu. Ovládá se jednoduše, pouze myší.

 
60%
Hra - The Eyeballing Game
Video se načítá

Máte rádi geometrické útvary? Ovládáte anglický jazyk? Pak tu pro vás máme zajímavou hru, ve které budete hledat správné řešení pro zadané úkoly. Hra vám v anglickém jazyce napíše, co máte hledat nebo udělat a vy se musíte pokusit přesně najít vhodné místo, kam umístit geometrické útvary. Hodně štěstí!

 
60%
Hra - Applejack's Awesome Apple Acquisition
Video se načítá

Pomozte Applejack a její kamarádce Bloom se sklizní jablek, aby si upekli chutný koláč? Při pádu musíte s Applejack jablka odkopnout, aby je Bloom mohla chytit. Dokážete zkorigovat obě?

 
59%
Hra - Penguins Castle
Video se načítá

V této postřehovce bude vaším úkolem zachraňovat tučňáky. Každý level budou z nebes padat tučňáci, vy musíte pomocí nafukovacího kruhu je odrážet na břeh do bezpečí. Když minete tak tučňáka sežerou žraloci. Máte 3 životy, snažte se vyhýbat rampouchům, co vám ho budou propichovat. Snažte se dopravit nejlépe všechny tučňáky na břeh. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

 
59%
Hra - Fab Tattoo Artist 2
Video se načítá

Máme tu pro vás senza hru, ve které budete hrát za tatéra. Zkuste si jaké to je tetovat. Napřed udělejte návrh, obtiskněte ho tělo a začněte s tetováním. Dávejte pozor, netetujte je dlouho v jednom kuse, když to zákazníka začne moc bolet nebo nebudete dodržovat linky tak odejde. Máte na to se dostat až do posledního levelu?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

56%
Hra - Ship Loader
Video se načítá

Staňte se obsluhou přístavního jeřábu. Myslíte si, že je to jednoduchá práce? Vaším úkolem bude nakládat loď různým nákladem. Musíte být velice opatrní, protože jakmile ji začnete nakládat opravdu zbrkle a rychle tak shodíte kapitána z lodi. Berte také ohledy na zvířata, nemůžete položit žirafu a vedle ní výbušniny nebo radioaktivní odpad. Zvládnete všechny levely na výbornou?

 
55%
Hra - Mk5 WorkBot
Video se načítá

Máme tu pro vás skvělou hru, u které se budete bavit. Hrajete za malého létajícího robota a vaším úkolem bude sbírat malé zelené články a přenášet je k zelenému světlu, jakmile vysbíráte všechny tak vás to přenese do dalšího levelu. Dávejte si pozor na překážky, každým kolem je jich víc a víc. Nesmíte za žádných okolností do ničeho narazit, jinak přicházíte o život. Porovnejte skóre se svými kamarády a ukažte jim kdo je TOP!

 
55%
Hra - Greek Hero
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, od které se jen tak rychle neodlepíte. Řecký hrdina bojuje o srdce mladé slečny, tím že jí ukáže, jak to umí s lukem. Myší nastavujete úhel letu a sílu, kterou šíp poletí. Jste omezeni šípy, takže se snažte trefovat. Povede se vám okouzlit mladou slečnu?

 
53%
Hra - Mama's Pizza
Video se načítá

Postarejte se o vaše hladové zákazníky, kteří chtějí maximální kvalitu! Snažte se a udělejte jim jídlo tak, jak ho mají rádi.

 
53%
Hra - Sketch
Video se načítá

Cílem této oddechovka je co nejpřesněji na ploše zaznamenat různé objekty, písmena či smajlíků. Každý objekt se vám nejprve zobrazí, přičemž vy si můžete za pomoci několika špendlíků zaznamenat jeho umístění. Následně objekt zmizí, takže ho budete muset nakreslit jen zpaměti.

 
50%
Hra - Express Train
Video se načítá

Máme tu pro vás bezvadnou hru Express Train, ve které bude vaším cílem dostat vláček bezpečně do cíle. Není to ale žádná sranda, některé levely budou opravdu zajímavé. Jste omezeni časem, takže rychle přeskládejte koleje tak, aby strojvůdce dojel do cíle, jinak se vláček nastartuje sám od sebe. Podaří se vám zdolat všechny stanice?

 
46%
Hra - Intersectigon
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které bude vaším úkolem klikat na geometrické tvary a vyplňovat je barvou. Snažte se na co nejméně kliknutí zabrat co největší prostor. Pozor, jste omezení časem i tahy! Tak jste připraveni si otestovat vlastní rychlost a vnímání?