Pizza

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Pizza Margarita
Video se načítá

Máte chuť na něco dobrého? A co byste řekli na pizzu margaritu, kterou si můžete upéct za pár minut. Nejdříve si připravíte těsto pak pokladete suroviny a dáte péct. Jak jednoduché.

 
84%
Hra - Pizza City
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete jezdit v autě a rozvážet pizzu po městě. V restauraci naberte objednávky a rozvezte je včas po městě. Dávejte si pozor, abyste nikoho nezajeli nebo nenabourali auto. Když všechny pizzy rozvezete, tak se vraťte do restaurace, kde naberete další objednávky. Za utržené peníze si můžete koupit v bazaru nové auto. Máte na to rozvést všechny pizzy včas?

 
83%
Hra - Papa´s pizzeria
Video se načítá

Papa Louie je pryč a pizzerii musí převzít Roy. Pomozte mu obsluhovat zákazníky, přijímat objednávky a péct pizzu. Až bude pizza upečená, musíte ji doručit čekajícímu zákazníkovi. Klíčem ke zvládnutí hry je schopnost dělat více činností najednou. Dokážete přijímat objednávky, zatímco se vám pizza peče?

 
79%
Hra - Pizza decoration
Video se načítá

Vyzdobte si nově otevřenou pizzerii. Váš šéf Vám dal za úkol utvořit příjemné a krásné prostředí pro hosty, kteří mají rádi pizzu. Vše můžete udělat podle Vašeho vkusu. Nezapomeňte i na ty nejmenší detaily.

 
75%
Hra - Pizza Passion
Video se načítá

Pomozte profesionálnímu kuchaři připravit nejlepší pizzu na světě. Pokud bude skutečně dobrá, dostane polibek od své vyvolené. Princíp hry je jednoduchý, musíte pizzu vynášet a zároveň sbírat, nové ingredience.

 
75%
Hra - Baby Barbie Pizza Maker
Video se načítá

Udělat opravdu dobrou pizzu může být někdy složité. Dokážete si poradit s tímto úkolem? Nejprve je potřeba se obléci na vaření, poté nachystat všechny ingredience a nakonec se dát do přípravy.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
72%
Hra - Deep Dish Pizza
Video se načítá

Zvládnete co nejrychleji a nejpřesněji nakrájet, oloupat a nasekat potřebné ingredience na výtečnou zapékanou pizzu? V této skvělé hře se o svých dovednostech můžete přesvědčit. Je to jednodušší než v praxi a dokonce si zde nemůžete ani ublížit :) Všechny potřebné úkony vykonáte pohybem myši nebo kliknutím. Až si všechny ingredience připravíte, nezbývá než je správně smíchat a vytvořit nebesky dobré jídlo.

 
67%
Hra - Yummy Pizza
Video se načítá

Připravte si tu nejlepší pizzu jen podle svých představ!! Skvělá hra, ve které si budete v bodech připravovat pizzu! Začnete tím, že si nachystáte těsto. Pak přidáte základ a nachystáte si ingredience. Ingredience pak přidáváte libovolně, podle toho, co vám chutná. Pak to dáte všechno zapéci.

 
66%
Hra - Cooking Candy Pizza
Video se načítá

Jedli jste už někdy sladkou pizzu? Tak si zkuste jednu připravit, stačí když budete dělat vše podle postupu a nic nemůžete zkazit.

 
65%
Hra - Pappas Pizza
Video se načítá

Dejte na pizzu správné suroviny. Suroviny, které tam máte dát máte na objednacím lístku v pravé dolní části. Musíte si pohnout pokud nechcete, aby pro Vás hra skončila. Pusťte se do zdobení.

 
65%
Hra - Chef Barbie Italian Pizza
Video se načítá

Barbie chce překvapit Kena a udělat mu jeho oblíbenou pochoutku, kterou je pizza. Pomůžete ji s přípravou ingrediencí na pizzu? Jakmile budete mít nachystáno, můžete uválet těsto, přidat suroviny a zapéci.

 
62%
Hra - Pizza Pronto City
Video se načítá

Virtuální pizzerie Pizza Pronto City je zde a vy máte šanci předvést své podnikatelské schopnosti. Vybudujte prosperující síť podniků, vařte kvalitní jídlo a buďte nejlepší restaurací široko daleko! Rozhodujete o všech činnostech od nákupu prostor pro podnik, přes výběr nábytku, zaměstnanců až po jídelní lístek a ceny.

 
62%
Hra - Divine Pizza
Video se načítá

Pokud rádi vaříte a chtěli byste získat nový recept, tak pro ty, ale i pro všechny ostatní je tu hra, ve které si můžete vyzkoušet krok za krokem přípravu Pizzy. Postupujte podle návodu a nakonec si ji můžete ozdobit slanými surovinami a zeleninou. Nebo netradičně ovocem a jinými sladkostmi. Je to jen na Vás, co Vás zrovna napadne.