Přesnost

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

69%
Hra - Christmas Stacker
Video se načítá

Využijte při této hře logické myšlení a uspořádejte balíčky tak, aby nespadly. Abyste mohli vyhrát musejí balíčky držet pohromě alespoň pár vteřin.

 
68%
Hra - Sports Heads Ice Hockey
Video se načítá

Máte rádi hokej? Ano? Tak tohle je hra přímo pro vás. Máme tu další pokračování hry Sport Heads, tentokrát z hokejového prostředí. Vyberte si postavu a hurá na to! Vaším úkolem bude nastřílet soupeřovi co nejvíce gólů do dvou minut. Dávejte si pozor, počítač umí být velmi zákeřný. V této hře máte možnost si zahrát i se svým kamarádem, takže neváhejte a ozkoušejte. Podaří se vám porazit všechny soupeře v single módu?

 
68%
Hra - Color Balls
Video se načítá

Jednodušší postehová hra snad neexistuje. Na hrací ploše se vám pohybují kuličky s nápisem barvy. Vaším úkolem bude označit jen ty, co mají na sobě napsanou tu správnou barvu. Je zapotřebí drobná znalost angličtiny. Zvládnete označit všechny správně?

 
68%
Hra - Automobil
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete autem sbírat oříšky. Nebude to tak snadné, protože na to máte pouze jednu minutu. Snažte se vyhýbat zdem a kamenům, ty vás zpomalují. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

Hra má problémy s ukládáním výsledku. Nemusí pomoci ani změna prohlížeče. Pokud chcete výsledek uložit, tak musíte napsat svoje jméno

 
67%
Hra - Blosics 3
Video se načítá

Vytvořte si pořádný míč a sestřelte s jeho pomocí malé bloky, umístěné na plošince. Pro každou úroveň máte předem stanovený limit, kolik bodů z ní musíte vytěžit. Za každý vystřelený míček se vám budou body odečítat, takže miřte přesně, abyste získávali více bodů. Hra obsahuje celou řadu zábavných úrovní.

 
67%
Hra - Afro Fish
Video se načítá

Zahrajte si tuto skvělou postřehovku. Hrajete za dravou rybu, která nemá nikdy dost. Vaším úkolem bude uhasit její neukojitelnou chuť. Takže sežerte vše, co můžete kromě, šípů z harpuny co se na vás řítí. Čím více toho sníte, tím rychleji se na vás budou řítit a vaše nekonečná chuť také přiláká pozornost žraloka, s kterým opravdu není žádná sranda. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
67%
Hra - Cargo Bridge Armor Games Edition
Video se načítá

Máme tu pro vás Cargo Bridge od Armor games! V této super logické hře převezmete roli návrháře mostů. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. V každém levelu musíte postavit most tak silný, aby vaši vojáci mohli přejít na druhou stranu a odnést náklad zpět. Myslíte si, že to zvládnete na jedničku?

 
66%
Hra - Ambulance Truck Driver
Video se načítá

Řidiči sanitky mají velmi náročnou práci. Se sanitkou musí jezdit velmim rychle, ale zároveň opatrně, aby pacienta přivezli včas a v pořádku do nemocnice. Nejdříve se musíte vydat pro pacienta, který potřebuje Vaši odbornou pomoc. Poté bude nutné je v co nejkratší době dopravit do nemocnice, ale pozor, nesmíte mu ublížit ještě víc.

 
66%
Hra - Grisou
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si parádní hru s názvem Grisou. Za úkol budete mít vyprostit horníka ze šachty. Cesta ven je však velmi spletitá. Různě se kroutí a stáčí a vy se nesmíte dotknout zdi.

 
65%
Hra - Rigelian Hot Shots
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Rigelian Hot Shots je skvělá hra, ve které budete ovládat vystřelenou střelu. Střelu ovládáte tak, abyste se vyhnuli zdím tunelu. Snažte se však trefit létající potvory.

 
65%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá

Dokážete ukrást co nejvíce jídla před Oggym? Nebo také ho ochránit před škodíky, záleží na tom za koho budete hrát.

 
64%
Hra - Need Water!
Video se načítá

Pro milovníky logických her tu máme tuto skvělou pařbu, ve které budete budovat cestu pro podzemní vodu až do elektrárny, později i ropu do rafinérií. Nebude to nic lehkého, snažte se po cestě vysbírat všechny kameny. Jistotou budou i vylepšení, které vám nesmírně pomohou. Když budete v koncích, tak můžete použít nápovědu (otazníček). Tak na co ještě čekáte, otestujte si svojí logiku na této skvělé hře.

 
63%
Hra - School Bus License
Video se načítá

Řízení auta není snadného. A co takhle školní autobus, to už tuplem není žádná sranda. Musíte umět řídit velmi opatrně, ale zároveň rychle, protože děti musí být ve škole včas, ale zároveň musí dojet v pořádku. Plňte stanovené úkoly, kam máte zamířit s autobusem. Pozor si jen dávejte, abyste nevjeli na žluté plochy. Na úkoly je stanovený čas, takže se snažte být co nejrychlejší.