Paměť

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

73%
Hra - Maestro di Colore
Video se načítá

Sledujte zobrazené barevné kombinace. Poté zopakujte stejnou kombinaci za použití myši nebo směrových šipek. Zmáčkněte tlačítko Start a uvidíte slibovanou kombinaci. Postupem času se bude úroveň zvyšovat, dokážete si zapamatovat všechny zobrazené kombinace? Hra vám bude za každý úspěch připisovat body.

 
70%
Hra - Chalky
Video se načítá

Zahrajte si tuto povedenou hru na paměť. Vaším úkolem si bude zapamatovat obrázek a dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to má háček, musíte se vyhnout překážkám a navíc vysbírat všechny hvězdy. Máte na to se dostat až na konec hry?

 
70%
Hra - World City Clicker
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

World City Clicker je zábavná hra, ve které budete mít za úkol určit zeměpisnou polohu hlavních měst. Budete mít před sebou mapu, na které musíte ukázat dané město. Do bodů se počítá jak přesnost, tak i rychlost.

 
66%
Hra - Velma Vision
Video se načítá

V této hře si procvičíte vaší paměť, nejprve si musíte zapamatovat zločince a pak ho popsat policii. Dokážete ho nakonec správně identifikovat?

 
65%
Hra - Hello Kitty Pexeso 2
Video se načítá

Máte rádi Hello Kitty? Tak to se vám určitě bude líbit toto její povedené pexeso s animovanými a velice roztomilími obrázky jejích přátel. Dokonce si zde můžete vybrat celkem ze tří různě velkých hracích ploch k určení požadované obtížnosti. Ideální hra pro trénink paměti našich nejmenších dětiček :)

 
65%
Hra - Crazy Flip
Video se načítá

Pexeso je ideálním prostředkem na procvičení paměti. Ve hře Crazy Flip jej najdete se zaměřením na zvířata z celého světa. Je nutné si pozorně zapamatovat polohu obrázků a následně z toho můžete těžit. Předveďte jakou máte paměť.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
64%
Hra - Hledá se Nemo
Video se načítá

Tato hra je obdobou tradičního pexesa, rozdíl je jen v tom, že si tuto hru můžes zahrát i bez spoluhráče. Rozklikávej bubliny s obrázky na motivy oblíbené animované pohádky Hledá se Nemo, najdi všechny dvojice a postupuj do dalších kol. Aby to nebylo zas tak jednoduché, v každém kole se ti samozřejmě zvyšuje počet bublin. Začni hrát a procvič si svou paměť!

 
62%
Hra - Horoscope Puzzle
Video se načítá

Hledejte na nebi dané souhvězdí. Vždy se vám na pár vteřin objeví předloha daného souhvězdí a vy hned po sléze budete muset mezi mnoha hvězdami spojit ty správné, které představují určené souhvězdí.

 
62%
Hra - Dance Studio Boogy Bash
Video se načítá

Vítejte v tanečním studiu Boogie Bash. Stanete se členkou taneční třídy. Abyste se prokousali všemi úrovněmi hry, musíte do puntíku plnit pokyny hlavní cvičitelky. Klikejte na barvy přesně podle sekvence, kterou vám předvedla cvičitelka. Každá barva znamená odlišný pohyb. Ukažte svůj taneční talent!

 
60%
Hra - Onepiece Matching Game
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máš rád piráty a k tomu také oblíbenou hru pexeso? Pokud ano, tak tato hra je tu přímo pro tebe. Principem hry je postupné otáčení vždycky dvou obrázků a hledání stejných dvojic. Otočíš-li dvojici, která stejná není, obrázky se otočí zase zpět. Zkus si zapamatovávat obrázky, které otáčíš a poskládej pexeso v co nejrychlejším čase.

 
60%
Hra - Frozen Queen Elsa Memory
Video se načítá

Zabavte se na pár minut dětskou hrou pexeso. Tentokrát budete hledat páry ze známého filmu Frozen. Podaří se vám najít všechny páry v časovém limitu?

 
59%
Hra - Sue tanečnice 2
Video se načítá

Malá Sue si zase něco vymyslela. Tentokrát to není žádné vaření ani zahradničení, chtěla se stát tanečnicí. Proto se chce ukázat a pilně trénuje. Jakmile už má natrénováno, chce změřit síly se svou protivnicí. Nejdříve zjistíte, jaké cviky bude soupeřka dělat a pak to musíte po ní perfektně zopakovat. Pozor, nesmíte se splést, jinak by měla Sue pěkný trapas.

 
55%
Hra - Barbie Memoz
Video se načítá

Hledejte shodné dvojice kartiček. Klikejte na kartičky, čímž je obrátíte. Zapamatujte si umístění kartiček, abyste mohli všechny najít. Hru začínáte s tisícovkou bodů. Za každou shodu získáte navíc sto bodů na konto. Pokaždé, když se vám nepodaří otočit stejné kartičky, z vašeho skóre se odečte deset bodů.