Paměť

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
55%
Hra - Math Test
Video se načítá

Math Test je hra, která procvičí, jak dobře umíš násobilku. Bude zde na tebe čekat řada otázek a ty budeš muset vybrat vždy jedu ze 4 odpovědí. Pokud ti dojde čas nebo pokud odpovíš špatně, hra končí a zapíše se ti výsledek.

 
50%
Hra - Strawberry Shortcake Dance
Video se načítá

Tancování je zábava. V této hře budete napodobovat holčičku Jahůdku, která vám předvádí různé taneční prvky. Vaším úkolem bude ji napodobovat. Musíte si přesně zapamatovat předvedenou sekvenci a až budete na řadě, tak ji zopakujte. Jak dlouho dokážete s Jahůdkou držet krok? Zvládnete ji následovat alespoň pět kol?

 
50%
Hra - Magic Swirl Ice Cream
Video se načítá

Provoz cukrárny si vyžaduje náležité zkušenosti a pořádnou zručnost a obratnost. Není snadné uspokojit všechny zákazníky, tak aby byli naprosto spokojení. Každý totiž vyžaduje jinou porci zmrzliny a vy si to musíte všechno zapamatovat. Sami poznáte, že to není tak snadné. Zákazníci jsou nároční, tak nespleťte žádnou objednávku. Zákazníci si mohou vybrat pohár nebo kornoutek, různé druhy zmrzliny, ale taky třeba posypy.

 
50%
Hra - Minion Bartender
Video se načítá

Myslíte si, že máte dobrou paměť ověřte si to ve hře s Mimoňmi. Vaším úkolem je namíchat nápoj podle určitých ingrediencí, které se vám zobrazí. Vy si je musíte zapamatovat a drink namíchat z paměti.

 
48%
Hra - Equestria Real Bartender
Video se načítá

Twilight se stala barmankou a míchá nejlepší drinky v okolí. Pomozte jí s novými drinky, které ještě nazpaměť neví. Každý drink je jinak specifický a vaším úkolem je, abyste si zapamatovali všechny ingredience. Zvládnete to?

 
45%
Hra - Once Upon A Time Story
Video se načítá

Pokuste se co nejrychleji najít správné rozestavení a také výběr postav. Pokud se Vám to podaří, pak si můžete užívat postup do dalšího kola. Vyzkoušejte si všechny možné kombinace.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

39%
Hra - Calbee
Video se načítá

Rozárka hrozně miluje sušenky Calbee. Ty mají v této on-line hře jedinou nevýhodu. Když do nich kousne, rozskočí se. Tvým úkolem je pozorně pozorovat obrazovku a najít kam se schovali. Když se netrefíš, dostaneš přes ucho. Zmýlit se můžeš jen třikrát. Zkus nechybovat a dostat se do nejvýše možného levelu.

 
39%
Hra - Simpsons Magic Ball
Video se načítá

Magická koule rodiny Simpsonových. Jedná se o klasickou hru založenou na vaší paměti a dovednostech. Nejprve se podívejte na sekvenci, která se objeví v magické kouli. Poté se pokuste sekvenci zopakovat na malých míčcích. Pokud uděláte tři chyby v jednom kole, prohrajete hru. Vaše celkové skóre se rovná číslu správných tipů, od kterého se odečtou všechny vaše chyby.

 
33%
Hra - Pizza Shop
Video se načítá

Jakmile kliknete na tlačítko Start Game, ingredience potřebné k výrobě pizzy se vám zobrazí. Klikněte na ně v zobrazeném pořadí a poté klikněte na krabičku. Klikněte znovu na pizzu, abyste jí umístili do krabičky. Na další pizzu se vám změní potřebné ingredience. Musíte vyrobit deset pizz ve třech minutách v rámci první úrovně.

 
31%
Hra - Joyful Birds Matching
Video se načítá

Skvělou zábavu si užijete v této hře a také si procvičíte paměť. Stačí jako v klasickém pexesu hledat jednotlivé obrázky. V každém dalším kole si budete muset poradit s větším počtem obrázků.

 
77%
Hra - Design Barrack
Video se načítá

Vyzkoušej si, jak dobrou máš paměť a jaký máš smysl pro detail. Na začátku se ti ukáže místnost vybavená různým nábytkem a věcmi. Tvým úkolem bude dobře si ji prohlédnout a zapamatovat si, kde se všechny předměty nalézaly a to tak, aby si je tam byl schopen zase stejně rozmístit, až se po čase určeném k prohlížení různě proházejí. Nevíš-li si rady, můžeš vpravo na sloupku využít nápovědy a na chvilku se na minulé uspořádání podívat. Až je všechny umístíš správně, vyhrál jsi a postupuješ do dalšího kola, kde se zvýší počet předmětů.

 
56%
Hra - Knex Memory
Video se načítá

Hrajete rádi pexeso? A máte dobrého pamatováka? Pokud ano, zkuste si zahrát tuto flash hru na nejtěžší obtížnost. Pokud nemáte, zahrajte si také a zkuste si ho tu zlepšit. Klidně začněte nejlehčí variantou. Ovšem počítejte s tím, že pokud uděláte špatný tah, budou se vám robůtci z kartiček posmívat. Čas běží, proto zkuste hru odehrát co nejrychleji.

 
76%
Hra - Flag Bricks
Video se načítá

Ve hře Flag Bricks je vaším cílem získat požadovaný počet shod během úrovně, aniž by se řádky dotkly spodní části herní obrazovky. Čím rychlejší budete mít reakce, tím více bodů si přípíšete na svoje konto. Požadovaný počet shodných vlajek se skrývá pod názvem Matches Left. Postupně se hra stává těžší.