Sue hry

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Sue a růžová zahrada
Video se načítá

A je tu Sue a s ní její květinová zahrádka! Bez květin je Sue tak smutno, proto si pozvala do své zahrádky tebe, jako svého zahradníka! Vyber si semínka kytiček, které se ti nejvíce líbí, vykopej důlek, zasaď, zalij záhonky a vytvoř milé Sue tu nejkrásnější zahrádku! Nezapomeň se ale průběžně zbavovat nepříjemné plevele! Jak šikovný zahradník jsi? To zjistíš v této výborné hře!

 
78%
Hra - Sue móda pro dívky
Video se načítá

Hrdinka Sue a její móda je velmi populární. V této, hadříkama nabyté, oblíkačce si rozhodně vybere i ten nejnáročnější hráč. Legíny, sukýnka a nějaké suprové tričko bude slušet každému. Celkový vzhled doplňte nějakou kabelkou nebo šperkem a bude to dokonalé. Pokrývka hlavy může být malým bonbonkem na konec.

 
75%
Hra - Sue Rithym
Video se načítá

Sue je výborná zpěvačka, má skvělé písničky a skvělé publikum. Jenže co je zpěvačka bez svého hráče na bicí? To můžeš zažít v této super on-line hře! Klikej na šipky v určeném pořadí a dej jejímu songu, to co mu chybí. Čtvereček znamená mezerník. Přeji mnoho hudebních zážitků ;-)

 
75%
Hra - Sue Beauty Room
Video se načítá

Sue zaspala do školy, pomož jí se v krátkém čase připravit a najít věci, co na vyučování potřebuje. Čas se ti odpočítává a ty ji musíš obléct, nalíčit a pomoci jí najít předměty, které jsou v pokoji různě poschovávané. Ale koukej se pořádně a to všude, protože některé z nich mohou být třeba pod polštáři nebo pod kobercem. Co myslíš, zvládne to Sue včas do školy? Ovládání myš

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
74%
Hra - Star Sue Boya 2
Video se načítá

Rádi si hrajete s barvičkami? Omalovánky vám dlouho nevydrží, protože je hned vybarvíte? Pak si můžete vyzkoušet vymalovávání na počítači. Dostanete obrázek holčičky Sue, které vymalujte. Sue je jednou andílkam, jindy zase pekařkou. Můžete se řídit předlohou, nebo si zvolte barvy podle vlastní představivosti.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
72%
Hra - Sue na rande
Video se načítá

Že není lehké mít celý den naplánovaný jen randeti víme. V této on-line hře pro dívky se o tom přesvědčí i Susan. Klikneš na schůzku a už je to závod o čas. Oblíknout, v rychlosti upravit vlasy a nalíčit. Jak se to líbí jí, poznáš podle výrazu ve tváři. Po uplynutí doby ti to zhodnotí i její přítel.

 
72%
Hra - Sue nový styl 8
Video se načítá

Sue by ráda změnila svůj módní styl. Vyhodila všechny své staré šaty a koupila si úplně nové. Ještě než všechno zařadí do svého šatníku, dostanete šanci jí novinky vyzkoušet. Upravte kompletně celý její vzhled. Začněte třeba účesem, přidejte šperky, módní doplňky, silonky, sukně, kalhoty, boty nebo trička.

 
71%
Hra - Sue Dressup 2
Video se načítá

Holčička Sue se chystá jít ven. Dokážete jí obléct podle nejnovějších módních trendů? Vybírejte ze všech věcí, které vidíte na obrazovce. Zvládnete ze Sue udělat moderní mladou dívku? Máte na výběr celou řadu sukének, botiček, triček nebo módních doplňků a účesů. Na závěr si obrázek můžete vytisknout.

 
71%
Hra - Sue Home
Video se načítá

Opravdu originální on-line hra se skrývá pod názvem Sue home. Jde o pletení svetříku. Zatím teda jen přední strany. Tvým úkolem je myší kliknout na barvu klubíčka a pak šipkami do strany plést. Nemůžeš si vybrat barvu podle sebe. Musíš se řídit návrhem. Určitě si užiješ spoust zábavy. Pozor, čas na splnění utíká rychle.

 
71%
Hra - Sue tanečnice
Video se načítá

Tanečnice Sue vybírá to nejlepší ze svého oblečení na své taneční vystoupení. Zvolte si krásné animované pozadí a začněte vybírat kostým na večer. Až budete mít vybráno, zaměřte se na efekty pro vystoupení, jako jsou barevné záře reflektorů nebo mýdlové bublinky. Nezapomeňte vyzkoušet krásné botky a upravit účes!

 
71%
Hra - Sue Flower Garden
Video se načítá

Sue si chtěla vyzkoušet zase něco nového. A tím bylo zahradničení. Chtěla si vypěstovat své vlastní šťavnaté rajčátka, která budou lepší než ta kupovaná. Poté vypěstované a natrhané rajčátka vymačká a vytvoří z nich džus. Ten spolu s ledem bude pít v horkých letních dnech. Toto osvěžení bodne každému. Můžete si poté zkusit vypěstovat svoje rajčátka.

 
71%
Hra - Sue Doll House 2
Video se načítá

Sue si pořídila nový domeček pro panenky. Má růžovou barvu a Sue k ní dostala spoustu vybavení. Je pouze na vás, jaké miniaturní věci do domečku umístíte. Na výběr máte z hromádky příslušenství, které leží přímo před domečkem pro panenky. Vybírejte podle svého nejlepšího uvážení a nenechte se omezovat.