Paměť

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

69%
Hra - Cashier
Video se načítá

Hra na principu klasického pexesa, ale s troškou obměn. Musíte hledat stejné obrázky. V každém levelu máte najít určitý počet stejných obrázků. Při hledání Vám samozřejmě běží čas. Pokud čas vyprší, přibude jedna řada obrázků na ploše. Řada s obrázky se nikdy nesmí dostat až na úplný vrchol. Tím by hra pro Vás skončila. Takže hledejte páry obrázkl co nejrychleji.

 
59%
Hra - Pokemon pexeso
Video se načítá

Pamatuješ si ještě slavné Pokemony? Tato roztomilá zvířátka teď přicházejí ve skvělé hře jako kartičky pexesa. Pexeso je výborná logická hra, která ti potrápí tvé mozkové závity. Otoč obrázek a hledej k němu stejný pár. Byl nalevo nebo napravo? Otočila jsem ho už? Neváhej a pusť se do hry Pokemon pexeso a věř, že tě bude velmi bavit!

 
91%
Hra - HM pexeso
Video se načítá

Znáš klasickou hru pexeso? Víš, že pexeso jde hrát i po internetu? Třeba jako v této milé online hře pro všechny děti a milovníky Hany Montany. Zahraj si pexeso a najdi stejné symboly co nejdříve. Zvládneš to?

 
73%
Hra - Double Bratz
Video se načítá

Kdo by neznal klasickou karetní hru Pexeso, tentokrát pod názvem Double Bratz. Vaším úkolem je odkrývat karty a hledat vždy dvě stejné karty, to znamená dvě karty se stejným obrázkem. Pokud nenajdete dvě stejné karty, otočí se opět rubem nahoru a hledáte dál. Jestliže se vám podaří najít dva stejné motivy, karty zmizí. Čím déle hledáte, tím více vám ubývá bodů. Snažte se najít dvojice karet v co nejkratším časovém limitu.

 
63%
Hra - Animal Memory
Video se načítá

Zajímavá online hra pro procvičení tvé paměti. Tvým úkolem je najít skrytá zviřátka. A jaká roztomilá zvířátka tě čekají? Třeba vlci, sovy, králíčci a kočičky.

 
74%
Hra - Emma Watson Make Up Match
Video se načítá

Zahrajte si zábavnou hru s make-upem, kde si otestujete svou krátkodobou paměť. Zapamatujte si, jak je namalovaná hvězdná Emma Watson a zopakujte to. Každá úroveň je obtížnější a máte na výběr více propriet. Dokážete zkompletovat všechny úrovně a vyhrát tuto báječnou hru? Máte možnost použít nápovědu - Hint.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
60%
Hra - Hello Kitty pexeso
Video se načítá

Hello Kitty je bezvadná animovaná postavička. Pokud máš ráda pexeso, tak si určitě oblíbíš i tuto super minihru pro děti a dívky. Jak hrát pexeso určitě víš:)

 
65%
Hra - Music Matching Memory Game
Video se načítá

Pexeso je oblíbená hra mezi všemi generacemi. Jedná se o jednoduchou hru, při které člověk hledá stejné dvojice obrázky. Všechny karty s obrázkama jsou otočené obrázkem dolů. Vy musíte karty postupně otáčet a hledat dvojice stejných obrázků, které jsou na kartičkách. Jakmile najdete všechny dvojice, hra končí. Motivem obrázků jsou hudební nástroje.

 
63%
Hra - Diego Ocean Memory
Video se načítá

Ve hře Diego Ocean Memory tě čeká malý potápěč Diego a také zábavné podmořské pexeso s krásnými obrázky! Potrénuj svou paměť! Kolik času potřebuješ, abys odkryla a posbírala všechny milé obrázky podvodních živočichů? Hraj kolikrát jen chceš, pokoř nejvyšší skóre, potrap svůj mozek a hlavně se dobře bav!!

 
41%
Hra - Memory Trainer
Video se načítá

Vítejte u hry, která procvičí vaši paměť. Musíte se pečlivě koncentrovat a pamatovat si již otočené obrázky, abyste k sobě mohli přiřazovat stejné dvojice. Předtím, než začne samotná hra, si musíte zvolit téma obrázků, která budou zobrazena na kartičkách. Během hry můžete využívat i speciální pomocníky.

 
71%
Hra - Mood Match
Video se načítá

Pexeso je stará, velmi oblíbená hra všech věkových kategorií. Tato hra nikdy nevyjde z módy. Omrzely Vás ale klasické obrázky? Je tady menší obměna tradičních motivů. Místo obrázků třeba zvířat, jsou zde ksichtíky. Obrázky jsou ale velmi podobné, liší se jen v detailech, například v úsměvu, jazyku nebo šklebení. Proto si obrázky pečlivě prohlédněte a zapamatujte. Poté se Vám budou dvojice lépe hledat.

 
68%
Hra - Faper Card Match
Video se načítá

Faper Card Match je klasické pexeso. Otáčejte obrázky, abyste získali všechny kartičky do své sbírky. Hra má omezený časový limit, po jehož vypršení prohrajete. Vyhrávejte jednotlivé úrovně a dokončete celou hru. Postupně se vám bude zvyšovat obtížnost hry. Dokážete včas najít správné páry kartiček?

 
71%
Hra - The Match Right!
Video se načítá

Pexeso si oblíbila spousta lidí. Učí se ho hrát děti od útlého věku, přičemž si tím bystří paměť a učí se poznávat nové předměty a barvy. Přinášíme vám hru, ve které si můžete zahrát buď sami, nebo se svým kamarádem pexeso na počítači. Hra má celkem dvanáct úrovní, dokážete zvítězit nad svým protihráčem?