Paměť

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Vegetables Matching
Video se načítá

Pexeso pro menší i větší. Všichni, kdo mají rádi pexeso, si do sytosti zahrají. Tématem Vegetables Matching bude zelenina. Vaším úkolem bude najít a otočit stejné dvojice zeleniny. Dávejte dobrý pozor, kde se jaký druh objeví. Máte předem stanovený časový limit, po jehož uplynutí se hra automaticky ukončí.

 
63%
Hra - Memory Match
Video se načítá

Pexeso je velmi stará, ale pořád populární hra mezi všemi generacemi. Kdo by ji přesto neznal, tak se jedná o sadu obrázků, ve kterých jsou vždy dvojice stejných obrázků. Kartičky se položí obrázkem dolů a hráč obrací postupně kartičky a hledá stejné dvojice. Snažte se co nejdříve najít všechny dvojice.

 
70%
Hra - Make-up Memory Match
Video se načítá

Je tu hra na způsob Pexesa, která výborně trénuje paměť. Principem je postupné odkrývání vždycky dvou obrázků a hledání shodných dvojic. Tentokrát je tématikou vše okolo líčení, tak si zkus, jaká líčidla se tobě nejlíp pamatují a najdi všechny dvojice v co nejkratším čase. Po každém dodělaném kole se ti počet obrázků zvýší, tak se snaž a trhej rekordy!

 
91%
Hra - Justin Bieber Love Memory
Video se načítá

Justin Bieber se chystá najít lásku svého života. Pomozte mu a hledejte stejné obrázky. Čím rychlejší budete, tím lépe. Hra obsahuje celkem pět úrovní. Obrázky Justina Biebera se od sebe různě odlišují a vy musíte najít přesně identické. Každá úroveň má předem stanovený časový limit, takže buďte rychlí!

 
50%
Hra - Dora Colours Memory
Video se načítá

Pojďte si procvičit svou paměť společně s dívkou jménem Dora. Zapamatujte si barevnou sekvenci a poté ji zopakujte klikáním na zobrazené charaktery. Pokud uděláte nějakou chybu, budete muset začít znovu od začátku. Nejenom barvičky a postavy vám budou nápomocné, ale můžete se také řídit svým sluchem.

 
71%
Hra - Mickey Mouse Memory Game
Video se načítá

Oblíbený myšák z dílny Disney se jmenuje Mickey a právě vás zve na další báječné dobrodružství. Společně budete vyhledávat a vybírat dva stejné čtverečky se obrázkem Mickeyho. Abyste postoupili do další úrovně, musíte k sobě úspěšně přiřadit všechny dvojice. Každá další úroveň je obtížnější! Pozor na časový limit!

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

62%
Hra - Cute Magic
Video se načítá

Vaším snem je stát se učednicí mladé kouzelnice Scarlet. Abyste se mohli stát učednicí, musíte procvičovat magii. Studujte kouzelnou knihu a učte se nová kouzla a ingredience potřebné k vytváření kouzel. Klikněte na vybrané kouzlo a naučte se ho. Ve skříňce se nacházejí různé lektvary, které vám pomohou.

 
66%
Hra - Habbo Memory Challenge
Video se načítá

Procvičte si svou paměť. Zapamatujte si, kde se v místnosti nachází nábytek. Nejdůležitější kousky nábytku budou zbarveny zeleně. Naskládejte nábytek zpět na místa, jak nejrychleji jen dokážete, protože před sebou máte časový limit. Pokud umístíte nábytek špatně, hra vás na to upozorní červeným křížkem.

 
63%
Hra - Memory Experts
Video se načítá

Máš velice dobrou paměť a máš v oblibě hry, které ji mohou vyzkoušet? Pak si určitě nenech uniknout hru Memory Experts, v níž musíš správně odhalovat postupnou řadu čísel od nejnižšího k nejvyššímu. Hra obsahuje celou řadu úrovní, při nichž se postupně navyšuje úroveň obtížnosti. Dokážeš si se vším poradit?

 
73%
Hra - Animal Dance
Video se načítá

Zvířátka tancují a vy je musíte sledovat. Zapamatujte si pořadí, v jakém postavičky vyskakovaly a jakmile se rozsvítí zelené světýlko, klikejte ve stejném pořadí na jednotlivá zvířátka. Na začátku hry máte tři životy. Na každou úroveň máte omezený časový limit. Zapamatujete si všechny zvířecí skoky?

 
58%
Hra - Piggy Musician
Video se načítá

Setkejte se s Bobem, hudebně nadaným prasátkem. Pokuste se mačkat klávesy ve stejném pořadí, ve kterém to bude dělat Bobo. Čím lepší budete, tím těžší pro vás hra bude. Můžete si nechat zopakovat Bobovy akce třikrát v případě, že zapomenete, které noty máte stisknout. Bavte se dobře při vytváření muziky.

 
74%
Hra - Brain Spa 4
Video se načítá

Máte v oblibě logické hry? Poskládejte různě barevné kousky tak, aby společně vytvářely různé obrazce. Počet kousků se navyšuje s každou úrovní a Váš mozek bude mít co dělat, aby si představil, jak by to vše mělo zapadnout dohromady. Naštěstí pokaždé, když umístíte kousek nesprávně, objeví se smutný smajlík, který Vám hned napoví, že je něco špatně.

 
80%
Hra - Simple Recipes Cooking
Video se načítá

Vaření může být i zábava. Vyzkoušejte si uvažit několik chutných receptů. Na každé vaření ale potřebujete určité suroviny, ze kterých budete pokrmy připravovat. Proto si nejdříve přečtěte recept, vyheldejte suroviny, které jsou rozmístěné po kuchyni, nasypte je do mixéru a vše smíchejte. Poté poznáte, jetsli jste si recept správně zapamatovali. Během časového limitu se snažte připravit co nejvíc receptů.