Ovce

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in Space
Video se načítá

Naše ovečky jsou tentokrát ztraceny ve vesmíru! Pomůžete jim najít cestu z mimozemské lodi, která vás unesla a dostat se zpět na zem? Čeká na vás 15 úrovní, ve kterých budete muset vždy vyřešit, jak překonat všechny nástrahy.

 
87%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in London
Video se načítá

Jedná se o pokračování úspěšné hry s rodinou oveček. Celá rodinka musí projít patnácti koly, aby se dostala zdárně do konce, do svého domečku. Hlavním hrdinou je oblíbená a známá ovečka Shaun. Úkolem hry je dostat celou rodinku domů přes nástrahy města a silnice. Nesmíte se nechat odradit po prvních neúspěších. Někdy není snad najít optimální cestu přes nástrahy. Je totiž nutná spolupráce mezi členy rodiny. Po cestě musí ještě posbírat části oblečení.

 
87%
Hra - Home Sheep Home
Video se načítá

V této logické hře bude tvým úkolem dostat všechny tři roztomilé ovečky až do cíle za cedulí EXIT. Cestou budou muset překonat spoustu překážek a nebezpečí. Každá ovečka je jiná a tak bude třeba, aby dokázaly vždycky správně spolupracovat a využívat svých zvláštností.

 
87%
Hra - Farm Doggie
Video se načítá

Vyzkoušejte si variantu hry "Vlci a ovečky". Vaším úkolem v úloze vlka je ukrást farmářům všechny ovečky. Obtížnost se v každém kole stupňuje. Pomoci vám mohou bonusy za nasbíraná jablíčka, které vás například zrychlí. Také farmářů se můžete zbavit, když na ně zaútočíte zezadu. Sežerte co nejvíce oveček!

 
84%
Hra - Sheep Farm
Video se načítá

Zvládnete se postarat o svoje ovečky? Pokud myslíte, že ano, tak tahle hra je přímo pro Vás. Ovečky si vždy řeknou, co zrovna potřebují, takže na Vás je, abyste je vždy stihli nakrmit nebo ošetřit co nejdříve. Ovečky se Vám pak odmění vlnou nebo mlékem.

 
84%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Video se načítá

Pokračování známé logické hry Home Sheep Home tě tentokrát zavede do temného podzemí. Tvým úkolem je pomocí spolupráce tří oveček dostat se ven. Každá má jinou velikost a tudíž i jiné schopnosti, které ti s tímto pomohou. Dostat se pryč nebude tak jednoduché!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Beauty Baahn
Video se načítá

Užij si pěkné prostředí seriálu Shaun the Sheep (tady další super hra s ovečkama). Dostaneš na starost zbrusu nový salón pro ovečky, kde bude tvým úkolem postarat se o spokojenost svých chundelatých zákazníků. Vyber příchozího klienta a pečlivě se o něj postarej, aby byl spokojený a odměnil tě penězi. Nesmíš nic zkazit a ani zanedbat.

 
81%
Hra - Lamb Care
Video se načítá

Ve hře Lamb Care dostanete na starost ovečku, o kterou se budete muset postarat. Budete ji hladit, hrát si s ní nebo ji krmit a mýt. Vybrat si můžete jednu z pěti oveček. Kromě toho si můžete určit, zda se chcete o ovečky starat v časovém limitu nebo bez něj. Příjemnou zábavu.

 
81%
Hra - Pet Stars: Lovely Lamb
Video se načítá

Pomozte tomuto malému a poraněnému jehňátku. Ošetřete ho, umyjte, nakrmte a dejte mu i trochu lásky. Nakonec ho můžete obléknout.

 
80%
Hra - Chuck The Sheep
Video se načítá

Pomoz malému beránkovi jménem Chuck v jeho nesnázích. Rozhodl se totiž utéci z farmy za pomoci důmyslného létajícího stroje. Jak daleko s ním doletíš?

 
77%
Hra - Shaun The Sheep Сhampionsheeps
Video se načítá

Pomozte ovečkám v této hezké hře podle známého seriálu. Bude na vás čekat spousta miniher a úkolů, které musíte splnit.

 
76%
Hra - Kaban Sheep
Video se načítá

Zažeň zpátky do ohrady všechny neposlušné ovečky. Během toho můžeš posbírat různé ovoce a zeleninu, získáš za to bonusové body. Ve hře můžeš i používat sprint, abys byla rychlejší než ovce.

 
75%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá

Míření je základem úspěchu ve hře Sheep vs Aliens 2. Musíte sestřelit všechny mimozemšťany, kteří jsou rozmístěni po hrací mapě. Nebude to jednoduché, ale jistě si poradíte.