Minion

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

89%
Hra - Barbie Minions Make-up
Video se načítá

Barbie má ráda Mimone a proto by chtěla kostým a make-up v tomto stylu. Pomozte jejs výběrem, aby vypadala stylově a krásné.

 
83%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá

Barbie si zamilovala malých Minionov a proto se rozhodla, že si jimi ozdobí pokoj a vybere oblečení. Pomůžete jí s jednotlivými úkoly, aby to měla jednodušší?

 
82%
Hra - Minion Eye Care
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru a pomozte malému mimoňovy s prohlídkou očí. Musí projít několika fázemi, aby se zjistilo, kde je problém. Následně zvolíte správné dioptrie a provedete vyšetření počítačem.

 
81%
Hra - Minion Injured Helpame
Video se načítá

Minion se poranil při hraní s kamarády a proto potřebuje ošetřit. Pomůžete mu, aby se cítil lépe?

 
80%
Hra - Minion Party House Cleanup
Video se načítá

Ukliďte s mimoněm tuto nepořádnou místnost. Myslíte, že to zvládnete? Tak ukažte co ve vás je!

 
79%
Hra - Minion At Beard Salon
Video se načítá

Zkuste oholit mimoně, nebude to snadné, protože vaším hra je celá v angličtině. Vy si s tím určitě poradíte.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Minion Hospital Recovery
Video se načítá

Dokážete uzdravit zraněného mimoně? Postupujte podle instrukcí a nic nemůžete zkazit. Jeho zdraví leží ve vašich rukou.

 
79%
Hra - Minion Flies To NYC
Video se načítá

Minion se rozhodl, že si udělá výlet do největšího města na světě. K tomu však potřebuje nový hezký kufr a oblečení. Pomozte mu s tím, aby se na dané místo dostal.

 
78%
Hra - Fast minion
Video se načítá

Hra Fast minion prověří Vaše postřehy ve velké rychlosti. Stačí pohybovat postavičkou tak, aby sbírala drahokamy a nemusíte se ničeho bát. To však pouze do okamžiku, kdy na razíte do větve či kamene a bude následovat pád.

 
78%
Hra - Minion Carnaval Dress Up
Video se načítá

Postarejte se o zanedbaného Mimoňi, který potřebuje vyčistit pleť a vybrat krásné maškarní oblečení. Pomůžete mu?

 
75%
Hra - Minions House Makeover
Video se načítá

Ukliďte celou místnost, také budete hledat vaše oblíbené mimoně. Dávejte si pozor co kam dáváte, musíte vše uklidit na správné místo.

 
71%
Hra - Minion Rush
Video se načítá

Pomoz Mimoňovi, aby se dostal do horních pater. V cestě mu stojí mnoho plamenů a také valící se odpad shora. Dalším problémem mohou být pobláznění protivníci. Hasičská helma dodá na chvilku odolnost proti ohni.

 
70%
Hra - Minion Jump Adventure
Video se načítá

Pomozte Minionovi, aby zdolal všechny políčka a dostal se až do cíle. Během cesty budete setkávat různé pomocné předměty, mezi nimi je například raketka, která vám pomůže překonat větší počet políček. Dokážete mu pomoci?

 

Popis štítku Minion

V kategorii Minionů najdeš spoustu her, ve kterých budou hrát hlavní roli malí, žlutí pomocníčci. Ty o ně budeš pečovat, pomůžeš jim obsloužit hosty nebo jim pomůžeš projít různé levely v adventurách a skákačkách. POkud nevíš, kde se minioni (nebo také mimoni) vzali, pocházejí z animovaného filmu Já, padouch. Tento film vypráví příběh o zloduchovi, který si v průběhu filmu uvědomuje, co je opravdu důležité.

Nejlepší hry s miniony

Ve hře Minion Eye Care budeš mít za úkol pomoct minionovi zkontrolovat jeho zrak. Nejdříve otestuješ, jak vidí na blízku, poté mu změříš, kolik potřebuje dioptrií a pak se můžeš pustit do vyšetření barvosleposti. Ve hře Minion At Beard Salon bude zase tvým úkolem pomoct minionovi s přípravou vousů na večerní rande. V poslední zmíněné hře si vyzkoušíš s minionem vařit. Miniona Real Cooking je poslední zmíněnou hrou. V této hře bude tvým úkolem nasytit miniona tím, co najdeš v ledničce.